0

„Słodko-gorzkie historie Barcelony z rzeczonym arbitrem” to mógłby być podpis praktycznie dla każdego z hiszpańskich mistrzów gwizdka. :)

0

@Kamil689 Barcelona nie tylko nie odmówi, ale wręcz będzie naciskać, żeby tak się stało. Laporta kontynuuje tu raczej linię Bartomeu, który chciał sobie nawet kilka meczów rozgrywać za granicą.

0

@Technik Nie byłbym zdziwiony, gdyby to Laporta okazał się głównym motorem napędowym tego cyrku.

0

Już myślałem, że ten poroniony pomysł zdążył umrzeć śmiercią naturalną, bo zostało zbyt mało czasu na takie wynalazki. A ci dalej swoje...

Jeszcze Laporta na serio wyjdzie i powie, że przecież po co mieli wracać na Camp Nou w grudniu, skoro i tak jeden z tych meczów byłby w Miami. :P

0

@Marcelinho132 Najwyżej kierownictwo klubu zrzuci winę na de la Fuente i jego „3,5 procenta”. :P

2

Urocze, dementowanie doniesień, których właściwie nie ma. :P

Ci pismacy katarscy podali, że Xavi tam przyleciał i sobie wydedukowali, że może negocjować objęcie stanowiska, które nie jest wolne i w sumie brak konkretów, żeby miało się zwolnić.

Kwintesencja współczesnego „dziennikarstwa”. :)

0

@Patry10 No widzę, autor ma takie życzenie, jak to w felietonie bywa. A dopiero co wcześniej pisze dwa akapity o tym, dlaczego być może Flick uważa inaczej. ;)

0

@Patry10 No i też autor nie twierdzi, że „z urzędu”, ani też niczego nie każe. ;)

0

W końcu przecież niby według pismaków za Peñą wstawia się drużyna, no to chyba wszystko już rozumiemy. :P
https://www.fcbarca.com/121177-czy-szatnia-barcelony-sprzeciwia-sie-przyjsciu-wojciecha-szczesnego.html

3

Smród za odejściem Gündoğana w takim stylu będzie się ciągnął za tandemem Laporta-Deco jeszcze długo...

0

@AxelF Tak czy tak to jest śmiech na sali, bo niby klub robi tyle, żeby ten udział zwiększyć. Zbędna dekoracja. Przynajmniej nie wybulili kasy na szukanie pomieszczenia. ;)

0

Zagłosowały 633 osoby z 4331 uprawnionych, a tak naprawdę jakieś 0,5% ogółu socios. Samozwijanie się klubowej demokracji...

0

Pozostaje wierzyć, że to jakiś trolling Flicka (nie pasuje do niego), albo widocznie Szczęsny jest w tym momencie aż takim plackiem. :P

4

@partymaker Real ma prawdopodobnie ma mniej niż 100 tysięcy.
A składka to 215 euro.

4

„Sekretarz Josep Cubells potwierdza obecność 807 socios z 4331 powołanych”.

Serdeczne gratulacje, to aż niemal jeden na 150 z ogółu socios. Może chociaż na głosowania się zalogują...

2

@Barca_Q U niego, niestety, nie ma do końca czegoś takiego jak czas „sprzed kontuzji”, tylko raczej „między kontuzjami”. I z tym się trzeba było liczyć. Czy to taka promocja, nie mam przekonania...

0

Uff, ulżyło mi, bo na szczęście Laporta potwierdził, że oficjalna doktryna „oblężonej twierdzy” nadal obowiązuje, a wręcz przeżywa renesans za kadencji obecnej ekipy.

0

@xavi890 Szczypiorniści walczyli, nie ma co się czepiać szczegółów. :P

4

@tbas Jest losowanie w siedzibie klubu, na które mogą przyjść teoretycznie wszyscy socios, a wcześniej są komunikaty klubu na stronie i w prasie. W tym roku było 19 czerwca, wylosowali socios compromisarios na dwa lata.

1

@maciekofcb Dudek nie ma w swoim mniejszym lub większym pieprzeniu podjazdu do Tomaszewskiego i jednak chyba mieć nie będzie. Tomaszewski gra w swojej lidze. ;)

0

@pepo_barcarzadzi Wielu powie, że absolutnie boisko to nie wszystko. Ja sam nie wiem, co o tym do końca sądzić, mimo wszystko jakieś granice trzeba zachować także w życiu poza boiskiem. Niestety – wszystko na to wskazuje – poszedł tak grubo, że lepiej o nim zbyt wiele nie wspominać.

0

@lysy1015 Nic nie zrobił, bo prześladowana Katalonia i takie różne...

0

Sugerowanie socios compromisarios przez zwolenników odrzucenia sprawozdania, jak mają zagłosować, jest brakiem szacunku do nich, bo „nie są głupcami i dlatego nie ma potrzeby udzielania im rad”?

To tak samo szacunku do socios compromisarios nie ma zarząd, kiedy zwraca się do nich, żeby to sprawozdanie zatwierdzili. :P

4

@mcsarna Eleven Sports.

0

„Czytałam, że prezydent może przyspieszyć wybory. Nie wiem, skąd to wychodzi, ale Statut nie bierze tego pod uwagę”.

Może przyspieszyć wybory, gdyby podał się z zarządem do dymisji. Wtedy wybory musiałyby się odbyć do trzech miesięcy. Nie widzę powodu, żeby miał to robić, ale statut bierze to jak najbardziej pod uwagę.

1

Oby dogrywki zaczęły powoli rzeczywiście w europejskiej piłce przechodzić do historii.

Zacząłbym od skasowania ich w dwumeczach, bo nie widzę powodu, żeby rozgrywać dodatkowych 30 minut, gdy chłopy nie były w stanie rozstrzygnąć tego wcześniej w trzy godziny z hakiem...

A przyjdzie pewnie i dzień, gdy znikną zupełnie (chociaż akurat w pojedynczych meczach chyba bym je zostawił, przynajmniej na razie).

0

@KobeFR Otóż nie jednego meczu. A że pieprzy jak potłuczony, to inna sprawa.

1

@bojaNoviC No nie, bez przesady. Musiałby chyba kogoś zadźgać na śmierć albo zgwałcić, żeby nie być legendą polskiej piłki. Toż i Dani Alves dla niektórych jest nadal legendą Barcelony...

0

@Rifek No i wtedy byłoby przecież to samo, Liga Mistrzów tam, Primera División tu. Tak samo jak w styczniu czy lutym. ;)

1

Laporta chyba odwoła jutrzejsze zgromadzenie compromisarios, Tomaszewski schował go do nory...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?