HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Tak, ty nie wytrzymałeś, bo wyraźnie Ci napisałem, żebyś nie komentował moich postów jak nie masz nic sensownego do przekazania, prócz próby nabicia śmiesznych herbików.
Tymczasem ty kolejny raz odwracasz kota ogonem i palisz głupa.
Idź lepiej córkę do szkoły odprowadź, lepiej zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle No i co? Drugi raz nie wytrzymałeś, żeby mnie oznaczyć xD
Mocny jesteś typie
1
Moje miasto takie piękne xD
0
@4drian0 Moje miasto takie piękne xDDD
1
@J4no Pierw wyzywasz Hołownię od gościa, który robił ''z siebie debila'' a chwilę później piszesz do @KrychaFCB ''dokładnie, poczekajmy'' w odniesieniu do jego przyszłej oceny, jak ty już go oceniłeś xDDD
2
Ciekawe kto za niespełna miesiąc będzie obstawiał Karakana w sławetnych miesięcznicach XD
7
@J4no A co wystarczyło, żeby marszałkiem sejmu była ta kreatura Witek?
28
I te miny Witkowej i Pinokia ahahaha
7
Skowyt Koczkodana - miód na moje oczy :D
2
@barcelonaLM Niech spadają do 1 ligi folksdojcze...
1
@4drian0 7days to najgorsze ścierwo, które smakowo jak i składowo nie leżało nawet koło prawdziwego rogalika z piekarni. Ja to kupuję tylko w ostatecznej ostateczności jak nie mam nic do żarcia w robocie, a mam tylko automat.
1
@Sulimo Łatwe 3 pkt dla Radomiaka
2
@PIWOSZ89 I to mnie się podoba panie Ferdku
0
@FcPortoFan1999 Łagodnie mówiąc, piłkarze obu drużyn nie stworzyli widowiska.
Jeszcze nie widziałem tej powtórki spalonego, ale jeśli Jędza faktycznie spalił to remis jest najsprawiedliwszym wynikiem.
1
@FcPortoFan1999 No niestety, spotkanie nie stało na najwyższym poziomie, z trybun było czuć duże napięcie ze strony kibiców, a na murawie ten mecz wyglądał bardziej jak mecz walki niż hit kolejki :v
Z mojej perspektywy, szkoda nieuznanej bramki Muciego, no i sędziowanie Lasyka na kompromitującym poziomie, gdzie Lech za oczywiste faule na żółte kartki nie dostawał praktycznie nic (szczególnie Karlstorm) xD
Niewątpliwie najlepszym momentem meczu był ten pokaz świetlny, który robił wrażenie i odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego oraz Sen o Warszawie, który już dawno nie był tak głośny :)
3
@tomek8756 Piękna kobieta.
Jedna z najładniejszych aktorek wg. mnie, nie wygląda na te 41 lat :)
1
@pt9 Nie no mimo wszystko nie nazwałbym tria Felix, Lewy, Yamal koszmarem ;)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@PIWOSZ89 ''Ukradła'' XDDD
Idealnie wpasowywujesz się w tych inteligentów, którzy twierdzą, że Messi UKRADŁ kilka Złotych Piłek :D
0
@Barca1922 Oj, czuję, że ten komentarz się źle zestarzeje przez arogancję i butę :)
A tymczasem ja za chwilę wybywam na mecz jak na prawdziwego kibica przystało
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@DonCarletto Faktycznie ma kontuzję uda xd
1
@DonCarletto A nie wiem nawet.
Widziałem, że powołanie dostał
0
@kynio302 Niby tak, jednakże na kimś ta gra będzie musiała się opierać pod nieobecność Neymara i Casemiro, więc tu szansa dla Viniego, Rodrygo czy Jesusa
1
Cieszy forma niepokornego Viniego i Rodrygo przed meczami z Argentynolami, tym bardziej, że Ney kontuzjowany
2
@tomek8756 Czas pokazał, że nie była mnie warta ;)
@HighestInTheRoom
@Lionel_Messi10 Ja też, szczególnie do ich zachowania, ale ładne są to muszę przyznać
2
@Lionel_Messi10 Byś zobaczył jakie ukrainki są u mnie w robicie :D
Z tym że w moim wypadku to akurat Polka.
@Luciano99 Ale ja nie pracuje w MOPSie i nie żebram o pieniądze jak @jowita
1
@Lionel_Messi10 Na szczęście daleko mi do niego
5
@Barcasub Moja crush z pracy ;*
0
@Nazio_87 No to właśnie pytam czy ze stoiska, wiem, że nie paczkowane ;)