HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
4
Nie ma problemów, to nie ma przyczyn, czy uczuć
Przyczyny zawsze są, a uczuć nie ma bez zarzutów
11
@Kessie Panien Ferdku, afera jest, ratuj Pan Panie szybko
1
Ciekawa kolejka dla czuba tabeli :v
Jagiellonia przegrywa z Pogonią 1:2
Lech remisuje z Cracovią 1:1
Śląsk remisuje z Ruchem 2:2
Legia przegrywa ze Stalą 1:3
Remis Rakowa z Widzewem 1:1
Żaden z fawarytów nie wygrał xD
0
@Sysia11 Nie musisz wybierać, bo w przyszłości już nigdy nie wygrają MŚ ;)
2
@Kessie I to jak ;]
Niema to jak dobrze zakonserwowany MILFIAK!
2
@zodiak_10 Aż se to wyobraziłem xD
0
@degor102 Bo najważniejsze jest to, żeby pracować mądrze a nie ciężko
4
@TrzecieOko Ja się dziwię, że ludzie oglądają tą patolę.
0
@LM10GOAT Ani mi się waż, sprzątane było.
0
Tytuł: RICH SCHOLAR
Autor: Lil Mabu
Gorąco polecam twórczość Matthew, szczególnie tym, którzy go jeszcze nie znają a słuchają US rapu :D
0
@AmigoBlancos Postawiłeś?
0
@AssisMoreira Kto prócz odpadu z lewego skrzydła?
1
@Deviler Wiadomo, inflacja, inflacją, rządy PiSu, rządami PiSu, ale to też były trochę inne czasy co by nie mówić.
Wszystko poszło do przodu, od gospodarki po wypłaty, które wpływają na konto
1
@looki Przecież nie ma tego clouta na strumyku xD
2
@Sulimo Pamiętaj słowa Rutkowskiego, ''ja się nigdy nie poddam'' ;p
A tak na serio to zdrówka, bo nie ma nic cenniejszego niż właśnie zdrowie, wiem co mówię, bo ostatnie 2 lata też miałem ciężkie pod tym kątem, ale nie można się załamywać ;)
0
@FcPortoFan1999 Wiadomo, że nikt o zdrowych zmysłach nie stawiał na Ruch przed tym meczem, z tym, że z nimi jest ten problem, że w mało, którym spotkaniu można ich wskazać jako faworyta xD
A ŁKSu to nawet nie ma co komentować xD
Grasz u siebie, przy swoich kibicach i dostajesz 0:5 od Górnika - czyli od drużyny, która w lidze nie strzela za dużo
1
@takisobiektos Puszcza przede wszystkim coś gra, mimo, że wyniki tego nie pokazują, z kolei Ruch co mecz miernie i mizernie.
Doping mają jeden z lepszych w lidze, ale samym dopingiem się nie utrzymają, nie z tą kadrą.
1
Nie ma opcji, że Ruch nie poleci po sezonie - tragiczny zespół, razem z ŁKSem zdecydowanie 2 najgorsze drużyny w ekstraklasie.
1
Ale atmosferka w kotle :o
0
Co obstawiacie w meczu Ruch - Śląsk?
Faworyt oczywisty, ale może ktoś wie coś czego ja nie wiem :D
0
@Emhyr I przyjdzie Ci tak @MesQueUnClub96 i będzie gadał, że Lewy lepszy xD
2
Ghita, i mamy 1:1 w Krakowie!
Jazda Cracovia
0
@mientusek1407 Rodrygo
1
@MesQueUnClub96 To nie wchodź
0
@Roobo Suarez też potrafił tak grać, a jednak potem ładował tak jak Jude dzisiaj :/
0
Komentarz usunięty
0
@kuz On tam piłki nie dotknął w pierwszym kontakcie
1
No nie wiem czy tam nie było faulu Gaviego, bo najpierw chyba trafił w nogi, ale Manzano chyba chciał oddać to co zabrał w 1 połowie
0
@tomek8756 Słynno*