1

@MesQueUnClub96 Boli? Ma boleć.

2

August w końcu nie do swojej :D

1

Po awans Legia!

7

Meczowy: Hładun – Pankov, Augustyniak, Kapuadi – Wszołek, Celhaka, Elitim, Kun – Josue, Pekhart, Muci

Po zwycięstwo!
@fart @Arkon @Bartosz85 @escarabajo @Isso89 @Barcasub @Bocheno1

2

@DaPidejpi Myślisz, że fejkową dziewczyną wzbudzisz zazdrość u Kucharka?

5

@Deviler Od razu wydawało mi się, że to Cancelo

0

@barcelonaLM @KichuBlaugrana To w sumie nie aż tak szkoda, tyle co rok temu

0

Ile to badziewie klasyczne w końcu kosztuje? Faktycznie te 28,90?

1

Tytuł: EYY
Autor: Gringo


Gorąco polecam ten kawałek

2

@Puyolex Podaj mi na pv swój kawałek

1

@bartekvisca Powiem Ci, że te przerwy reklamowe mają jakiś swój urok.
Od dzieciństwa mam tak, że nigdy mi one nie przeszkadzały, chyba, że oglądam film na Paramount Channel gdzie reklamy są co 10 minut xD

1

Ooo, jutro o 20:00 na TVNie w Superkinie - TENET

Tyle czasu się do niego zabieram, ale w końcu uda się obejrzeć :D

1

@FanBarcYxD Jak wydoją szóstkę, obstawiam, że minimum w 2030

1

@VegetaPolska Warto by to zmienić. Idź w końcu na te panny ^-^

0

@DaPidejpi Przećpany łeb, który wije się na scenie i liże telefony - wzór.

3

@JimMorrisonFCB ''wiec w koncu bedzie posuwal.''
Chyba towar na magazynie :P

1

@Kgorecki2500 Oba lubię, ale bardziej na zimno + obowiązkowo bez rodzynów.

1

@Kgorecki2500 No śmieciowe jedzenie z reguły ma smakować lepiej niż te zdrowsze i lepszej jakości to co się dziwić, że ten Ci smakuje bardziej.

1

@katalonczyk987 Meczyk Sen vs Ranna pobudka do roboty ;)

4

@MesQueUnClub_87 Dałbyś przepisik i dokładne składniki?
Chętnie bym sobie odtworzył ;p

2

@BorzyKrzys Bardzo chętnie.
Ciebie też zapraszam na Drwal Party

4

@Kengo Patrząc na idiotów, którzy stoją po nią w godzinnej kolejce czy na McDrive'ie to oczywiście że tak

11

@Kgorecki2500 "Najlepszy burger na świecie" xD

Widać, że od tego przetworzonego jedzenia straciłeś kubki smakowe ;)

Byś spróbował mojego domowego Drwala to już nigdy byś tego nie nazwał "czystą perfekcją"

0

@Janas11224 Tzw puste kalorie, ale co kto lubi.

2

Co roku o tej porze tylko utwierdzam się w tym, że ludzie to idioci xD
https://instagram.com/stories/wujekrada/3231600281832776369?utm_source=ig_story_item_share&igshid=YWN2ZGs0aXQwdmJ2
Stać tyle czasu za zwykłą kanapką, zamiast iść sobie na spokojnie jak hype opadnie

0

@Emhyr Brazole uciekły z dniem wybuchu wojny na Ukrainie

2

@Emhyr Warto przypomnieć, że nie ma już Mudryka, który niemiłosiernie kręcił Madrylami i Trubina, który zaliczał kapitalne parady ;)

4

81 minuta
Szachtar 8 strzałów (4 celne)
Barca 9 strzałów (1 CELNY)

To jest zwyczajny dramat kur..

1

@Comentateiro A może by tak Czavi do listopada?

1

@Alan_fcbfan Już była przed chwilą ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?