3

A na Polsacie, Wojna o planetę małp

W końcu trafił się piątek, że jest co obejrzeć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bye bye D.K. ^-^

10

Na TVN7 Szybcy i Wściekli Tokyo Drift, za chwilę główny wyścig ;)

1

@tomek8756 Jeszcze 5 lat temu, bym ci powiedział, że chce, bo po meczu na Camp Nou, byłem mega zajarany i postawiłem sobie za cel, że w przeciągu 3 lat tam zamieszkam, ale przez kwestie zdrowotne i covid, było to nie do zrealizowania.

Teraz nieco zmieniły mi się priorytety, i bardziej myślę o pozostaniu w Polsce, tym bardziej po ostatnich wyborach, ale obecnie jak miałbym gdzieś mieszkać zagranicą to albo chciałbym na Islandii, w Stanach (najlepiej w NY), albo w Japonii (najlepiej Tokio) :D

Barcelona to piękne miasto, z piękną architekturą i ładną pogodą przez większość roku, ale ja tak jak napisał @macio_944, wolałbym mieszkać gdzieś gdzie jest zmienność pogody, a nie cały rok lato.

4

@Kitek1640 Nie.

3

@Hosh Znasz takie coś jak ''mecz, meczowi nie równy''?
Mieli wtedy swój dzień, 3 strzały, 3 celne i trzy gole, dodajmy do tego mega nieskuteczność Legii (25 strzałów i ledwie 5 celnych) i masz wynik 1:3

11

@Arkon Jordan, i to bez żadnego ale.

1

@Encore Mimo, że kibicuję Bucks, to SAS za sprawą Sochana i Wemby'ego zaczyna wyrastać na moją drugą ulubioną ekipę w NBA, fajnie się ich ogląda

0

@FcPortoFan1999 Raczej zmiennik dla Exposito

2

@Kgorecki2500 Szczerze? To względem takiego 2012, czy ogólnie 2k12 -2k18, to tam się sporo rzeczy popsuło smakowo, cenowo jak i na gramaturze.
Cieszę się, że przestałem się tam stołować, bo nie dość, że co chwilę windują sobie marżę, to dodatkowo walą na gramaturze jak chociażby na Drwalu, choć nie powiem, na niego się pewnie chociaż raz skuszę z czystego sentymentu.

0

@FcPortoFan1999 Wypluj to :@

0

@gumaz O kurła, aż mi się chłopaki z baraków przypomnieli i ten słynny moment xD


5

@Kgorecki2500 No głosowali, zajebiście głosowali, że na spełnienie tych ''obietnic'' kasę mieli z pieniędzy zaoszczędzonych za rządu PO-PSL, z dojenia ciężko pracujących obywateli i rekordowego zadłużania państwa - ale najważniejsze, że ''SPEŁNIALI OBIETNICE'', gdzie przeciętny wyborca PiSu nie wie skąd mieli na to pieniążki (czyt. emeryci), którzy miesiąc w miesiąc byli łojeni z podatków od emerytury, a potem jaśnie Pan Kaczyński raczył im dać jakieś ochłapy w 13-tkach xD

2

@Kgorecki2500 Czyt. rozdawnictwa*

0

@Kgorecki2500 Żeby być gorszym od Czerniaka i być tzw ''fatalnym'' to trzeba się naprawdę postarać i na to zasłużyć. Więc Pani Dziemianowicz ma bardzo wysoko postawioną poprzeczkę.

0

@Kgorecki2500 I tak wole ją od tego jeszcze obecnego kiepa.

0

@daniel32778 Zapomniałem dopisać, że chodzi o spam podczas danego wydarzenia, bo nie sądziłeś chyba, że tenis jest dla mnie na poziomie tych patogal xD

1

@agaFCB Tenis = patogale

3

@Emhyr W LaLiga to prawie wszystkich musieliby zdegradować

15

@Criss18Barca "Kraftowego" xD
Uwielbiam jak każdy kto prowadzi jakąś gastronomię nadużywa tego słówka w social mediach...

Niedługo to i gówno w papierku będzie "kraftowe"

1

Graveyard MMA 1
https://www.instagram.com/reel/CzGwDjYoU0z/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
W pierwszym pojedynku zmierzyli się, @Luciano99 i jego stary po 20 Romperach xD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992

3

@fart Oby, bo Josue w formie, to i Legia w formie. Zdecydowanie najlepszy pomocnik w składzie

6

Maestro!


@fart @Arkon @Bartosz85 @Isso89 @escarabajo @Barcasub

0

@tristan87 Ty kropki zapomniałeś kropkarzu?

2

@Popitek12 Mimo, że nie widziałem jej na oczy - to @Lola120, poszedłbym se na taką randkę w ciemno ^-^

6

@Arkon Przecież to jest zwykły troll i prowokator.
Wystarczy zobaczyć o czym on wypisuje i już wiadomo kto jest kim. Co ciekawe na poprzednim koncie taki nie był i szło z nim normalnie pogadać, ba, nawet zlot La Rambli chciałem z nim robić, a teraz to szkoda czasu na niego.

20

@DonCarletto Gość nazywa Van Gaala niewypałem, więc wiesz xD

1

@DaPidejpi Ok, ok oddzwonimy do pana.

4

@DonCarletto Kto umrze ten umrze, i trudno ^-^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?