0

@mientusek1407 Rakitsky

1

Alonso zrobiony jak dzieciak xD
Jak on się znalazł w tym klubie...

0

@kuz Xavi jest zbyt mierny na taki klub i trzeba się z tym pogodzić

7

Sam cisnąłem po Koemanie, ale obecnie każdy kto jest za Xavim a był anty Koeman jest zwykłym hipokrytą, bo Koeman za takie ''partidazo'' byłby już zwalniany

0

Oriol, Ferran, Lewus - out
Pedri, Yamal, Felixior in i jedziemy

1

Jak tak patrzę na ten atak, to aż mi się zbiera. Dawno nie widziałem tak bezpłciowego napadu... Nawet ten z pamiętny z Mallorcą cokolwiek pokazywał xD

1

Prawda jest taka, że tej Barcelony nikt się już nie boi.
Wystarczy się cofnąć i cierpliwie czekać na kontry, nic więcej

1

@tristan87 ''zawiodłem moich słuchaczy, którzy kupili bilety''
Czyli głównie ukry przebywające w Polsce xD

5

@MesQueUnClub96 Masters 1000 w męskim tenisie = WTA Finals > twój pobyt na stronie, takie są fakty.

0

@MesQueUnClub_87 Dokładnie. Nie powiem, sam w piątek idę opyclować jednego, ale żeby na samą myśl o drwalu dostawać orgazmu, to serio trzeba nie mieć kubków smakowych albo na codzień wpieprzać same śmieciowe żarcie.

2

@MesQueUnClub_87 Dodatkowo co jakiś czas (po cichu) zmniejszają gramaturę wielu pozycji w tym Drwala. Ale co ludzie dają się robić w balona to ich

1

@Kgorecki2500 xDDDDDD, tak mi to pozostaje skomentować

0

@AbelKabel Nie mierz innych swoją miarą ;)

0

@AbelKabel "Uszanuje trochę prace i innych"

Jak nie wiesz jak to u mnie wygląda to schowaj swoje durne docinki do kieszeni...

Szanuję innych, tak samo jak oni szanują mnie. Rozumiem, że jak ktoś Cię traktuje jak głupka to mówisz, że deszcz pada?

2

Romero jaki impostor...

0

@kynio302 A żydy z Izraela używa USA jako tarczy...

0

@tomek8756 W logistyce

2

@barcanawieki w Hamburgu

1

@PatrychoO Fifa cieszy, ale jak sobie zagrasz turnieja z kumplami na domówce, albo z braciakiem i wygrasz, bo widzisz jak się wkur... :D
A FUT to ostatnimi czasy zwykłe ścierwo, na którym cierpią tylko nerwy...

1

@Linghunter88 No, ale ja się nie dziwię. Przyjąłem wypowiedzenie z uśmiechem ukrytym za kamienną twarzą i tyle :p

0

@Ojciec5tkidzieci Aaa :D
Nie raczej nie planuję 3 miechów zwolnienia, bo średnio mi się to kalkuluje, tym bardziej, że jest sezon przedświąteczny a u mnie w robocie będzie sporo ''100%'', więc chce to możliwie jak najbardziej wymaksować ;)

0

@Kozinho. Nie. To nie były fejkowe '' bóle w plecach'', tylko realne przypadłości, które jeszcze się na siebie nałożyły przez co ciężko było je wyleczyć, ale na szczęście w końcu się udało :)

@FCB_dimiC Niestety dużo dłużej :(

2

@AFA90 U mnie jest bardzo podobnie - od dłuższego czasu coraz częściej brakuje motywacji do tej pracy przez przeciętną pensję, brak możliwości rozwoju (czuję, że stoję w miejscu) i podejście ''góry'' do pracowników, czyli nawijanie makaronu na uszy :|

Może dlatego czuję taki optymizm, a poza tym mam też na oku kursy na podniesienie kwalifikacji co z miejsca podniesie zarobki a co za tym idzie motywację w nowej pracy :D

2

@FCB_dimiC Ostatni rok sporo chorowałem, i bywałem na L4 i uargumentowali to ''długimi absencjami'' i ''częstymi zwolnieniami lekarskimi''

3

@AFA90 Fajne uczucie, bo już w sumie nie trzeba się stresować, bo i tak nie ma przyszłości w tej firmie :p

@Katalończyk 99 Być może przeznaczenie, bo już sam od dłuższego czasu zanosiłem się z zamiarem odejścia :)

44

Przychodzę sobie dzisiaj jak codzień do roboty, pracuję jak zawsze, 30 minut przed fajrantem koleżanka mi mówi, że kierowniczka prosi mnie do siebie.

I cyk, wypowiedzenie do końca lutego po 4 latach, zajebisty poniedziałek...

W sumie powinienem być wkur..., ale jestem dziwnie zadowolony i czuję się jakby spadł mi kamień z serca :D

Dziwne uczucie.

0

@lucca87 Z tym składem to nie wieszczę im powrotu ''na szczyt'', bo z tego składu to tylko Bergwijn, Berghuis, Brobbey, Akpom i Sutalo są coś warci. Reszta to albo młodzież albo przeciętniaki z którymi ciężko będzie powalczyć o choćby TOP4, ale życzę im powodzenia :D

@Kgorecki2500 Nie zlecą, bo tam są jeszcze tragiczniejsze drużyny np Volendam

0

@FcPortoFan1999 Dlaczego?
Naprawdę jestem ciekawy

0

@FcPortoFan1999 Jaka specjalizacja?

2

Nie bójcie się, jak zremisują, to odpalą protokół pt. rasizm na viniciusie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?