0

@Faro Ziom z Castilli przez ostatnie 3 lata regularnie grał, w przeciwieństwie do Torre.

0

@Frimpong Jak masz problemy z wypróżnianiem, to chyba jedynie ogórek z mlekiem będzie lepszy.

1

Śmiejcie się, ale wykupiłbym z braku laku ten młody talent z AS Monaco na LS Anssumane Fati Vieira.

0

@marcin62 To tylko pokazuje, że Grok nadal jest neutralny.

0

@Marcelinho132 Wtrąciłeś, że hasło Mes Que Un Club już nic nie znaczy, a jakby znaczyło to byśmy go nie chcieli podpisać, zachowujesz się co najmniej jakbyśmy chcieli podpisać Robinho.

4

@Marcelinho132 Widzę, że koledze się lekko odkleiło.
Po pierwsze na pogrzeb by i tak nie zdążył, po drugie Salah i Alisson również się nie zjawili. Ty chyba myślisz, że nasi piłkarze to są/byli święci grając tutaj. Ciekawe czy Messiego też chciałeś wywalić z klubu po tym jak miał rozprawę w sądzie o niepłacenie podatków, czyli poniekąd kradzież. Najlepiej sprowadzajmy mnichów którzy całe dnie się modlą. ok 40km od Barcelony przecież jest klasztor benedyktynów, w końcu Mes Que Un Club.
@Coveta Bogaty bardzo jakoś też nie jest. Zarabia 2.8mln rocznie co jak na takiego piłkarza jest astronomicznie mało. Zresztą ogarnięcie prywatnego odrzutowca w mniej niż 24h też nie jest łatwe szczególnie w Kolumbii (weź pod uwagę, że datę pogrzebu ogłoszono 4 lipca, a sam lot trwa Ok. 12h)

0

@barceloniak_radom Dokładnie? Uczęszczałeś do szkoły specjalnej czy co? Bo ja nie rozumiem jak można nie rozumieć tego co ja piszę. To jest ogromna różnica w stosunku do płatności jednorazowej za Nico, czasem się zastanawiam jak ludzie tacy jak ty otrzymali dostęp do Internetu?

0

@barceloniak_radom Napisałem muszą sprzedawać. Nie napisałem, że muszą akurat sprzedać Diaza. Czytanie ze zrozumieniem.

0

@LinekMichal Laporta wypożyczył część klubu. Kredyt musisz spłacić, tutaj wielkie korporacje spłacają cię po to aby mieć część klubu na 20/30 lat. Zresztą złota era dźwigni była za Alemanego.

0

@LinekMichal No tak, bo Leao to Dembele z czasów Barcelony. Tylko nawet ten Dembele więcej pracował w defensywie.

1

@Lucyffffer1922 Ale jak Alemany wydawał 50mln na 34 latka z rokiem kontraktu, to był ubóstwiany tutaj niczym zbawca. Diaz znajduje się na liście życzeń Flicka, a jak chcemy coś wygrywać, to powinniśmy kupować tych piłkarzy których chce trener.

2

@FCB24 Vinicius z tego co pamiętam na 19 urodziny zrobił podobną imprezę co Yamal na 18, Neymar też był obecny i nikt jakoś go nie krytykował? Nawet w 2023 jak już było mocno hejtowany tutaj, to po zrobieniu przez niego kolejnej wielkiej imprezy z Neymarem i Casemiro obecnym nikt nawet o tym nie wspominał. Ty chyba serio wierzysz, że Vini jest męczennikiem i wszyscy go krytykują bez powodu.

1

@FCB24 Vinicius był wyzywany z innych powodów? Co to za porównanie w ogóle.

0

@Barca_Big_Moment A powiesz jaki kredyt wzięliśmy za Deco? Zresztą jak stać nas wydać jednorazowo 60 baniek na Nico, to i stać nas wydać 80mln rozłożone na 5 lat.

1

@SinMistico Leao czyli gość który nie umie grać w defensywie, a w ofensywie to sobie w szatni przed spotkaniem losuje czy będzie miał dobry mecz czy nie.

1

@Michal112233 Jego nieuodolne ruchy? Diaz to piłkarz który jest na liście Flicka i był planem B do Williamsa, a jeśli chodzi Ci o fiask z Nico, to nie można go za to winić.

0

@Piotr777 Klub mu oferował 3x większą pensję niż ma teraz, a on dalej odrzucił. Jego ojciec na długo przed przyjściem Flicka mówił, że Luis jest wielkim kibicem Barcelony, więc sytuacja podobna do Raphinhi który mógł wybrać pieniądze w Chelsea. On ma jeszcze tylko 2 lata kontraktu, więc albo go sprzedadzą teraz i zarobią, albo za 2 lata odejdzie za darmo, a Liverpool to nie PSG i city i też muszą sprzedawać, szczególnie po takim transferze Wirtza.

0

@Cules69 Istnieje takie coś jak amortyzacja, czyli rozkładasz koszty zawodnika na czas kontraktu i Liverpool na nic nie musi się godzić np 15mln/rok. Więc jakim prawem mamy nie mieć 80 milionów rozłożonych na 5/6 lat, a mieliśmy 60 żeby wpłacić jednorazową klauzulę. Nie mówiąc już o pensji, bo ta Diaza będzie dużo niższa.

0

@Criss18Barca Sousa trafił na pokolenie również świetnych piłkarzy i gówno z tego wyszło (Lewy, Zielu prime). Prawda jest taka, że Nawałka dostał skłóconą ruinę kadry po Fornaliku i stworzył 5 najlepszą drużynę świata w 4 lata. Skoro Fornalik miał takich samych piłkarzy, to dlaczego męczyliśmy się z Estonią, a po roku pracy Nawałki ogrywaliśmy mistrzów świata?

0

@igoliwerwitaofficial Leao jest 2x gorszym piłkarzem od Diaza, na dodatek droższym.

4

@LinekMichal Niesamowicie przeciętnym. Przyczepił się jak pijawka do świetnego duo Kroos, Modrić. W United pokazał swoje prawdziwe umiejętności.

0

@OldMc84 Diaz zarabia obecnie £2,8m rocznie, to nawet 4x mniej niż Nico. Doniesienia o Lookmanie wskazują inaczej, ale ty wyciągnąłeś sobie informacje z dupy albo trollujesz. Jak każdy jest kibicem Barcelony? Ojciec Diaza mówił, że jego syn jest wielkim kibicem Liverpoolu na długo przed jakimikolwiek plotkami łączącymi go z nami.

0

@OldMc84 Większych głupot nie słyszałem. Przecież transfer Lookmana to koszt około 40mln.
Co do pensji, to Diaz w Live obecnie zarabia 3x mniej niż Nico chciał w Barcelonie, a on sam jest kibicem Barcelony i marzy żeby tu grać więc nie ma opcji, że poprosi o wyższą pensję.

0

@RafiVeB Tak. Czesio w ten sposób wyszedł z grupy na MŚ

0

@AxelF Diaz dosłownie odmówił jakichkolwiek rozmów na temat przedłużenia kontraktu, gdzie potencjalnie dostałby kilkukrotnie większa pensję. Na prawdę piszesz jakbyś co najmniej co dzień nosił czapkę foliową i wierzył, że każde media po prostu chcą cię oszukać.

0

@AxelF No to cieszę się, ale Isco ani nikt z jego otoczenia nie mówił, że marzy o grze w Barcelonie, a on sam w przeciwieństwie do Diaza nigdy sam nie zrobił pierwszego kroku w sprawie potencjalnych rozmów transferowych, więc porównanie mocno z dupy.

0

@Uven No to się popisałeś wiedzą i inteligencją. Ojciec Diaza wielokrotnie mówił o tym, że jego syn marzy o grze w Barcelonie i to jeszcze w 2023. Oraz prawdziwe życie to nie FM, istnieje takie coś jak amortyzacja czyli koszt transferu rozkłada się na czas kontraktu, a ty mówisz o tym czy Liverpool zgodzi się na jakieś raty, wystarczy zrobić research a nie udawać mądrego. @AxelF Tak zdecydowanie słabszej lidze. Różnica jest taka, że to sam ojciec Diaza mówił o jego miłości do Barcelony więc co ty mi z dziennikarzami wyskakujesz.

0

@AxelF Wiadome jest to, że marzy o grze dla Barcelony i to, że nie będzie chciał podwyżki. Nico może i gra w słabszym Athleticu, ale to również oznacza, że gra w dużo gorszej lidze.

1

@mxcorleone No nie wiem może po to żeby informować kibiców o celach klubu, czy jak blisko są do ich spełnienia.

0

@barceloniak_radom Ale przecież ja pisze o tym, że jak fatycznie Liverpool go sprzeda za te 80mln, to wyjdzie taniej od Williamsa, a ty mi piszesz o tym, że nie muszą go sprzedawać - ja zdaje sobie z tego sprawę.
@AxelF Charakterystykę wymagań pozycji, to on spełnia aż nadto. Pracuje w defensywie tak dobrze jak Rapha i w tym kontekście dominuję nad Nico, świetnie tak jak Rapha gra bliżej środka, ale potrafi tak jak Nico umiejętnie poszerzać grę. Nico to same dryblingi, sprawdzi się przeważnie w meczach z takimi drużynami jak Getafe. Diaz nie dość, że czysto pod względem dynamiki i dryblingu jest lepszy od Raphinhi, to jeszcze dominuję nad Nico w pojedynkach fizycznych, celniej strzela. A co do pensji to będzie jedna z najmniejszych w klubie, bo prawie 3x mniejsza od tej którą oferowaliśmy Nico. Rapha też nie miał liczb i co się wydarzyło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?