0

@barceloniak_radom 80mln rozłożone + prawie 3x mniejsza pensja od Williamsa i zapewne dużo mniejszy bonus za podpis. Jeżeli Live faktycznie sprzeda go za 80mln to cała operacja wyjdzie taniej niż przyjście Nico.

0

@BlackJack66 Zrobił to dla Basków, przychodząc z agentem jako pierwszy do Deco i Laporty negocjując kontrakt z Barceloną, ale mi przywiązanie do klubu.

0

@Barca_Big_Moment To on się pierwszy zgłosił, szwagry by się skompromitowały nie zasiadając do rozmów, tutaj nie widzę ich winy.

1

@mxcorleone Tak podają oni informacje dziennikarzy którzy mają jakieś kontakty, jakby podawali tylko oficjalki, to jaki byłby sens tej strony? Nie wiesz, że słowa dziennikarza to nie wyrocznia? To ignoruj i nie emocjonuj się wyładowując swoją frustrację na redaktorów którzy tylko i wyłącznie podają informacje dalej, a jak coś sami piszą to jest dopisane na dole; komentarz fcbarca com

1

@PatrychoO Z Rashfordem i Lookmanem raczej problemów nie będzie, gorzej z Diazem.

1

@Pawel1985 Tak. Szczególnie jak mam ponad mld długu, w ten sposób będę mógł łatwiej zarejestrować piłkarza i nawet sprowadzić 2 następnych w tym samym okienku.

1

@LeoMessi1994 Ale jakbyśmy podpisali Williamsa i Yamalek wyleciałby na dłużej, to już byś widział świetny atak w przyszłym sezonie??

2

@AxelF „Drogi” Licząc z pensją, to będzie tańszy od Williamsa. Nie mówiąc już o fakcie, że jego opłatę transferową będziemy mogli rozłożyć na 5/6 lat. A co do argumentu, że „niemłody” to przypominam że klub nie może być zbudowany z samych nastolatków.

0

@Pawel1985 Nie stać nas, aby wydać 80 milionów za 28 latka rozłożone na 5 lat, ale stać nas, aby wydać 60mln jednorazowo na 23 latka?

1

@mxcorleone Przecież oni podają tylko doniesienia medialne? Nikt Ci nie pisał, że Nico oficjalnie trafi do Barcelony, to Romero mówił, że Williams na 150% trafi do Barcelony, oni po prostu podali to dalej podając źródło??

1

@norbi77 Było mówione, że chce zostać w Hiszpanii.

1

@Pnog37 Po listopadzie to każdy miał spadek formy, ale mieliśmy tak okrojoną kadrę, że praktycznie nigdzie oprócz pomocy nie dało się rotować, co wykorzystał FDJ wypychając Casado z I składu.

1

Zdecydowanie wolałbym żeby to ktoś z dwójki Fermin/Rekin został sprzedany.

0

@rafal314 CS 1.6 zawsze miał lepsze serwery.

0

@Hugo76 Sobie może chcieć, to on tu chce dołączyć. Kibice go skreślili i nie ma większego wyboru albo Barcelona albo Bayern, Arsenal.

2

@gohan77 Jak rozumiem Ty po pracy, czy po każdej nieprzyjemności nie narzekasz? Przecież inni mają gorzej.

0

@norbi77 @MsBarca Przecież sami sobie nie "podpinają" robią to ludzie którzy diagnozują te choroby zdecydowanie lepiej od nas, dlatego ja im ufam.

0

@norbi77 Dziękujemy użytkowniku, że obaliłeś istnienie takich chorób jak autyzm, czy ADHD. Jesteś pewnie tym samym typem osoby który pisze, że depresja nie istnieje i kiedyś to było, każdy był szczęśliwy. W państwach zachodnich już w latach 60tych zaczęto wprowadzać ułatwienia dla dzieci z autyzmem to, że Polska była zacofanym krajem i te ułatwienia u nas wprowadzono dopiero na przełomie XX i XXI w. dobrze o nas nie świadczy. Pierwsza definicja dysleksji została sformowana w 1896, opis ADHD pojawił się jeszcze w XVIII w. sama nazwa pojawiła się dopiero w 1980, więc musisz być starszy od @Comentateiro jeśli za twoich czasów takich chorób nie znali. Cieszę się, że tobie akurat pasek pomógł, ale dzieciom prawdziwie chorym to nic nie dało, wyniki były takie same, a siniaki i stres większe.

0

Kapitan tysiąclecia, a ludzie na Sergiego narzekali.

0

@pioz123 Deco mówił

2

@SeWo77 Porównujesz transfery za dziesiątki milionów, gdzie ci piłkarze zarabiali po 15mln € za sezon do transferu za ok 3mln, a co do Roque, to przecież sprzedaliśmy go rok później i to za tą samą cenę, więc nie wiem skąd to porównanie.

4

@eMBeeR Ma dobry potencjał w FMie, a to wystarczy.

0

@Pnog37 Ja jeszcze lubię Zywoo, jako jedyny z tych wszystkich donków, m0nesych czy S1mplów nie pajacuje, a jego styl gry jest genialny.

0

@Pnog37 Oby nie, ropz nie zasłużył na przegranie 3 finału majora z rzędu.

0

@tbas Z Ronaldinho mógłby trochę czasu spędzić, to by się rozluźnił chłopak.

0

@ACRAB95 Fati zarabia około 14mln

2

@Encore Świetna cena i świetna technika, ciekawe dlaczego nikt od nas się nim nie zainteresował.

3

@macio_944 Każde państwo ma część populacji, która ma jak ty to mówisz "ma upośledzenie względem innych nacji" Zresztą prawicowcy akceptują zdecydowaną większość nacji, nie widziałem żeby ktoś obrażał Białorusinów, Węgrów, Ormian, a Turków to tylko pojedyncze przypadki. Niechęć ludzi schodzi na Arabów i Ukraińców, a dlaczego? W państwach takich jak Wielka Brytania czarnoskórzy stanowią zaledwie 4% populacji, a więźniowie rasy czarnej stanowią aż 12% wszystkich osadzonych. W Francji 12% populacji stanowią osoby ciemniejszej karnacji i stanowią aż 15% populacji więzień, w Szwecji ryzyko popełnienia przestępstwa przez osobę czarnoskórą jest 3,2 krotnie większe niż przez osobę białą. Więc nie bierz ludzi za jakiś debili i idiotów którzy nie są w stanie zrobić własnego researchu i podlegają tylko pustym hasłom Mentzenów czy innych Nawrockich. Co do niechęci względem Ukraińców, to wiadomo burzliwa historia, ale i początkowe ulgi i ułatwienia które denerwowały Polaków i brak wdzięczności ze strony władz ukraińskich. Tworzysz narracje gdzie lewak jest inteligentny i nie daje się zastraszyć obrzydliwym sztuczkom propagandowym prawicy, a Ci którzy na tą prawicę głosują są debilami których łatwo zastraszyć i zmanipulować. Podsumowując Polacy na początku z otwartymi rękoma witali setki tysięcy Ukraińców, do domów przyjmowali ich nawet Ci najbardziej prawicowi, ale to PiS swoimi ulgami zniechęcił początkowo Polaków do Ukraińców, a później 5 groszy dołożył do tego rząd ukraiński i sami Ukraińcy, którzy bronią zbrodniarzy takich jak Bandera, a o rzezi wołyńskiej nikt prawie tam nie słyszał.

3

@Nazio_87 Jak z Araujo potrafił zrobić top 3 obrońców w 2023, to z Dawidowicza zrobi drugiego Baresiego.

0

@kacperFCB_ Sprawdziłem i żaden oprócz Grosickiego i Krychowiaka nie miał najlepszych statystyk klubowych w okresie w którym Nawałka był trenerem, oraz Zalewski jak i w Romie tak i w Interze był wahadłowym, chyba nie oczekujesz, że wahadłowy będzie miał takie same statystyki jak lewoskrzydłowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?