Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci Możesz sobie zapętlić kompilację goli Mascherano.
0
@Safrani Senyszyn okradziona.
2
@Eklerek Nigdy nie zapomnę jego występów i bramek strzelonych w barwach Barcy.
5
@maroon Też tego nie rozumiem, zdecydowanie więcej kandydatów trzeba tam deportować, a nie tylko tę dwójkę.
1
Bartra wczoraj wzięty na karuzelę. Chociaż akcji z Balem Churlinov nie przebił.
1
@MessiSuarezNeymar Potwierdzam, byłem tym tematem politycznym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tigeros93 Granie dwoma 19 latkami na obronie może się źle skończyć. Potrzeba jeszcze jednego ŚO, bo Martinez i Christensen to za rok raczej nie będą już naszymi piłkarzami.
11
@tomek8756 Trzeba mieć niebywały talent, żeby nie napisać matury z matmy na 30%, więc może i lepiej, żeby została obowiązkowa i robiła odsiew.
8
@jakub1906 Nie no, najsłabszego rywala to pokonał Arsenal.
0
Dzisiaj to jest Tapinrella
36
Chciałbym tylko wszystkim przypomnieć, że Jagiellonia Białystok grała w pucharach o 22 godziny dłużej niż Real Madryt.
9
@ranger3120 Pewnie jego prawnik udowodnił, że przy prędkości 300km/h nie widać znaków ograniczających prędkość.
7
Pełno spolierów na tym twitterku, uważajcie.
1
@Derean W tym roku to już na pewno.
79
A co tutaj takie nastroje jakby Real Madryt odpadł z Pucharów przed Jagiellonią Białystok?
5
Ależ ten Real po przyjściu Mbappe odjechał całej Europie.
0
Dawać Bayern, jeszcze jeden.
9
Obrońcy Arsenalu nie dorośli do poziomu Kiwiora.
2
Jakby mieli dwóch Kiwiorów to by to się nie wydarzyło.
0
@dafik85 Bayern już pyknęliśmy. Dawać ich znowu.
2
Real gra taktyką 1000 i jednej wrzutki na Joselu. Problem tylko jest taki, że gościa od dawna nie ma w klubie.
0
Penalti a Favor del Real Madrid
1
Ja pierdziele....
1
Penalti a Favor del Arsenal
0
Armatki wytrzymajcie jeszcze tylko 90 minut.
5
Araujo jest do sprzedania. Po prostu.
7
Całe szczęście, że w decydującej fazie sezonu Own Goal wrócił.
4
Ale to trzeba przyznać. Żadna ekipa nie dostarcza tylu emocji co Barca w LM.
0
Raphinha prawie Suareza zrobił z meczu z Ghaną :D