Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie wy tu widzicie karnego? Zwykła walka o piłkę, zawieszenie na jeden mecz za symulkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Pedri odpocząłeś, wchodzisz.
3
@Kgorecki2500 Gianfranco Obsranco nawiedził naszą ekipę.
1
Wszyscy kibice Barcy tłumaczący grę naszej ekipy.
https://i.imgflip.com/2p3dw0.jpg?a484632
4
Zachowujecie się jakbyśmy pierwszy raz obsrali się w rewanżu fazy pucharowej LM.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 Ze wzoru wynika, że Mbappe można zawiesić na jeden mecz.
11
@Kgorecki2500 Na rewanżu z Romą też byłem w kinie, więc lepiej uważaj xD
6
Ależ na twitterze znalazłem spoiler dzisiejszego meczu, masakra.
1
Araujo robi czerwoną kartkę w 10 minucie. Screenujcie.
6
@Uukasz_93 No i teraz pytanie: Czy ataki na więzienia i podpalenia w ich pobliżu to nie jest właśnie doskonały przykład na asymilację uchodźców? Nie ma nic bardziej francuskiego niż zburzenie więzienia, podpalenie i barykady na ulicach.
0
@ZuczekFCB1899 Mówisz o tej sytuacji, gdy rywal zaatakował piszczelem w wyprostowaną nogę Francuza?
9
@QQL5 Nie umywa się do Zandberga.
2
@maroon Trzeźwy był, ale podobno w samochodzie zabezpieczono otwartą puszkę Tigera.
0
@BialyKolorDoDupy Powiedz jej, że alkohol to twój wróg, więc lejesz go w mordę.
1
@July_6_BcN Tak, 16 letnia kobieta wstępując w związek małżeński i dopełniając odpowiednich formalności, jest uznawana przez prawo za osobę pełnoletnią.
26
@MesQueUnClub96 Ale Ciebie obrażają z innych powodów, nie z powodu orientacji.
0
@norbi77 Taka ciekawostka. Obecne prawo przewiduje sytuację, w której osoba 16 letnia może całkowicie legalnie oddać prawidłowy głos w wyborach. Wówczas jest traktowana jako pełnoletnia.
31
Najlepsze jest to, że chłop nie kryje się z tym, że ma wyborców za idiotów, bo dosłownie mówi to w twarz milionom ludzi.
7
A najlepiej wybory podsumował Johnny Silverhand.
3
Wspaniały to był wieczór z La Bambą. Nie zapomnę go nigdy.
10
Ależ się przestraszyłem... Poszedłem do kibla, podnoszę deskę a tam Mentzen mający największe szanse na wygranie z Trzaskowskim w II turze.
0
Debata w formule K-1 czy MMA? Dawać PPV rzucam tysiąc zł za możliwość obejrzenia!
0
Jest wszystko źle. Kononowicz gdzieś tam uśmiecha się w zaświatach.
4
Bartoszewicz ma 40 stronnicowy dokument potwierdzający, że nie jest biseksem?
12
Jeżeli ktoś mówi, że jest bezpartyjny, to zawsze trzeba mieć na uwadze, że prawdopodobnie jest najbardziej upartyjnionym kandydatem.
7
@fart Batyr wszędzie wypada tak, jakby wystrugał go Dżepetto.
10
Joanna tak się dogada z Indiami i Chinami, że na Wołdze ustalimy granicę Polsko-Chińską.
13
Nawrocki jest tak drewniany, że mógłby grać w Smoleńsku brzozę i to bez charakteryzacji.