1

Mam nadzieje, że i tę debatę wygra bezapelacyjnie Senyszyn.

6

@Azazel_Pazuzu Przecież go nie wpuścili, ale potem znaleźli na sali kogoś z IQ >60 i ten ktoś podjął decyzję, że jednak fajnie byłoby Jakubiaka wpuścić.

1

Jedziemy z drugą połową.

1

Ktoś z IQ wyższym niż 60 wpadł jednak na pomysł, by wpuścić Jakubiaka? Całe szczęście, że tam kogoś rozsądnego znaleźli wśród organizatorów.

2

@Kgorecki2500 Tu trzeba wydać cały budżet państwa na wskrzeszenie Piłsudskiego.

12

Jeszcze Jakubiaka nie wpuścili xD Przecież Trzaskowski tym przegra sobie praktycznie wygrane wybory xD

3

@Kinginiesta Mnie Senyszyn przekonała. Na Stanowskiego w pierwszej turze na Joasie w drugiej.

12

Piłsudski gdyby żył to właśnie by rozpoczął przewrót. Tym razem kwietniowy.

1

Hołownia urodzony lider. Powiedział pozostałym kandydatom, żeby poszli a oni podążyli za nim.

6

@MateS Tu jednak większa patologia.

8

Jedni siedzą na Bali na plaży, inni imprezują w klubach, jeszcze inni robią cokolwiek pożytecznego, a my oglądamy dwugodzinny kabaret w gronie La Bambowym. I to jest piękne.

10

Stanowski i Senyszyn bekę cisną cały czas a Nawrocki spocony jak po maratonie xD

8

Nie no ten postulat Stanowskiego z myśleniem samodzielnie to na minus.

12

Senyszyn masz mój głos. Prowadź Królowo.

4

Senyszyn świetnie tam się bawi xD

19

Drzewo z Niemiec dla każdego Polaka? Kolejny dobry postulat.

8

Jakubiak nawet nie wie, że Lasy Państwowe nie są spółką ani przedsiębiorstwem.

8

Brawo Joasia. Świetna laska jesteś. Jedziesz z nimi.

9

@Kamilos84 Senyszyn. 6 elektrowni w 100 dni.

2

@Starrk Siadaj, opowiem Ci o tym uniwersum.

0

@MesQueUnClub96 Na pewno zyskał samym przyjściem, bo pokazał, że ma jaja idąc do Republiki.

16

Brawo Stanowski. Dobre postulaty, program BankPLUS dla każdego Polaka.

14

VAT na żywność zamiast 5% to 0%. Oszczedność 5 zł przy zakupach za 100 zł. To zmieni życie Polaków o 360 stopni xD

14

Senyszyn podbija stawkę. 6 elektrowni w 100 dni.

12

W końcu sensowne postulaty. Brawo Stanowski.

4

I tak trzeba przyznać, że Hołownia ma jaja, że tam poszedł.

1

@ProMILs Trzaskowski sam ze sobą. Gdyby nie jego idiotyczny pomysł z debatą dla 2 osób to nie byłoby cyrku Republiki.

0

Gdzie Joanna Senyszyn?

1

Ależ Trzaskowski się ośmieszył.

0

@takisobiektos Chłop z faweli kopnie 3-4 razy prosto piłkę i nagle wielka gwiazda, a później weryfikacja w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?