1

@Mankind @Cochise Przede wszystkim nie łączy się funkcji Marszałka Sejmu z funkcją Ministra, więc Hołownia nawet nie może być w rządzie. Co nie zmienia faktu, że osoby z jego własnego ugrupowania współtworzą rząd w ramach koalicji.

https://polska2050.pl/rzad/

5

@Mankind Panie politologu, wytłumacz, jak Marszałek Sejmu miałby być w rządzie?

5

@Pawlak1992 Bo tym razem wylosował się Rafał nietęczowy.

3

@Bykunn No czyli mógłby być ktoś zza granicy, tylko musiałby mieć obywatelstwo. Nie ma u nas wymogu urodzenia na terenie Polski tak jak np. jest w USA.

10

Przeżyjmy tę aurę jeszcze raz

https://x.com/mac_bar_/status/1910806575498879463

14

@Kgorecki2500 Jutro ustaw budzik na 5.55, żebyś zdążył się ubrać przed wizytą ABW.

5

Donald Trump przed wprowadzeniem cła na UE musiałby spytać się Pani prof. Senyszyn, czy w ogóle może.

16

Wspaniały to był wieczór z La Bambą. Nie zapomnę go nigdy.

12

Senyszyn prowadź na Moskwę. Masz mój głos.

1

Przynajmniej mówi Prezydenta a nie Prezydentkę.

9

Marek Jakubiak - prosty chłopak z Mokotowa.

1

@KamQiX Kto chce pokoju ten szykuje się do wojny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ciężkie działa dzisiaj Szymon wystawia.

14

O matko, ale Nawrocki wystawił do pustej xDD

2

Ostatnio tak dobry wieczór spędziłem, gdy Real dostawał trójkę od Arsenalu.

2

Przecież w ostatniej części miało nie być dwóch pytań do tego samego kandydata xD

2

Nawrockiego to strugał Dżepetto.

3

@Kgorecki2500 ABW Cię prześwietli.

2

Króciutko Szymon hahaha

3

@Kgorecki2500 Senyszyn top 3. Inaczej rigged.

3

Ależ działo wystawił teraz Szymek

0

@michal26 Fascynująca druga tura się szykuje xD

6

Trzaskowski dzisiaj się skompromitował tą debatą, ale Nawrocki to też niezły agent. Mierny, bierny ale wierny.

0

Wniosek jest prosty: Wszyscy stchórzyli.

1

@Vekk A Polski de facto przez 123 lata nie było.

0

@Kgorecki2500 Od 1795 do 1918 to jak te relacje wyglądały? xD

3

Nawrocki każde pytanie jak na maturze ustnej z polskiego. Dobrze, że Otisa skryby nie cytuje.

6

Jakubiak trochę wygląda na takiego, co zna się na alkoholu i jego cenach.

0

Takie meczycho Milano, ale i tak debata lepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?