Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie Joanna Senyszyn?
1
Ależ Trzaskowski się ośmieszył.
0
@takisobiektos Chłop z faweli kopnie 3-4 razy prosto piłkę i nagle wielka gwiazda, a później weryfikacja w Europie.
2
@NeroTFP1 Ja będę na debacie na La Bambie. Końskie mnie nie interesują.
10
@kanver_ Nie no, nie przesadzajmy z tym, że ekipa, co zbiera oklep 3:0 od Arsenalu, to czołowa europejska drużyna.
1
Moim zdaniem kandydat, który wypowiadał się już na antenie jedynego słusznego portalu FCBarca.com, nie ma żadnego moralnego obowiązku brania udziału w dzisiejszej farsie.
Tylko legendy pamiętają.
1
@mkord Na Republikę też jedzie.
0
@kamiVeB U Rymanowskiego już był wkurzony na Trzaska i TVP, więc może poszedł po rozum i stwierdził, że jednak tam jedzie. I słusznie robi.
4
Gianfranco Obsranco zajrzał w oczy Jagiellonii
1
Liga Negreiry nawet przeciwko Jagiellonii
0
Matko, Darko. Ależ szkoda
14
Stara piłkarska prawda. Drużynę budujesz od silnego, szybkiego Murzyna. Betisowi przyniosło to efekty.
0
Łysy gwiżdż rękę. Realowi by gwizdneli.
0
Betis nie istnieje. Obsrani po pachy przed wielką Jagiellonią.
2
@FcPortoFan1999 Nie no, Jagiellonia nigdy nie wygrała na stadionie Stali Mielec a grali kilka razy. Tutaj grają dopiero pierwszy mecz.
12
Patryk Kun oddając jedyny celny strzał udowodnił, że warto płacić mu 130 tysięcy złotych miesięcznie xD
0
@Bernard777 Nie dawaj, bo dogoni Pululu.
1
@barcelonaLM Nie no Wisła to jest większy poziom żenady. Legia ma wyniki w LKE i Puchar Polski.
1
Bardzo dobrze Nkunku. Nie doganiaj Pululu.
21
Ostatnio tak cienką drużynę jak Czelsi widziałem, gdy oglądałem Real.
3
Za nowego Messiego wchodzi nowy Messi.
4
Ostatnio tak beznadziejną drużynę, grającą bez składu i ładu oraz bez ambicji, widziałem wczoraj. Grała z Arsenalem.
1
Teraz to już chyba Liverpoolu nie odwalimy xD
5
Aubameyang miałby już 4 bramki w tym meczu.
0
Dwie bramki godne Puskasa.
0
Taką lepę powinien Cubarsi teraz wypłacić Brazolowi...
1
@Piotrek1993 Moim zdaniem warto rozważyć zmniejszenie dawki o połowę.
5
Jak powiedział tak zrobił. A nie, czekaj xD
34
Ostatnio tak beznadziejny Real widziałem w sobotę.
1
Efekt Kiwiora proszę państwa.