Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puchar Negreiry
4
O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś.
3
@BulaKG Pewnie będą robić i dopingować cały mecz, ale prawda jest taka, że to kompromitacja całkowita PZPN.
4
Na TV4 jakiś sparing na pustym narodowym właśnie się rozpoczyna xD
2
Hahah Mecz Supertacę Feio z Lublina na Narodowym a stadion puściutki.
2
@Stinger_ Pululu wychodzi w podstawie kolego.
3
@gumaz @Comentateiro Ma największe doświadczenie życiowe, w końcu ma ponad 100 lat.
4
Bez przesady. Góralski wchodzi tak w co drugim meczu.
2
Tyle dzisiaj było żartów, a najlepszym jest gra Realu Madryt...
0
Przyjęcie jak Ronaldinho w prime
0
Puchar Negreiry
3
Zatrzymałem się chyba kilka lat temu, bo myślałem, że Arminia, która ciśnie Leverkusen, gra w Bundeslidze, a to jest 4 drużyna 3 ligi Niemieckiej xD
1
@Mroziu Intencjonalnie prowokuje La Bambe
1
@Bobo25 Będziecie mogli z bliska zobaczyć jak rywal podnosi trofeum? :D
0
Najlepszy kawał to dzisiaj zrobi Real Madryt jak weźmie i odpadnie.
10
@Luciano99 To akurat była rodzina @Kessie i rozglądała się za jego wypłatą.
2
@michal26 Przecież to wystarczy 15 sekund scrollować jego wpisy, żeby wiedzieć z kim ma się do czynienia. Dobrze, że nie wkleiłeś posta o szczepieniu małp i wywoływaniu u nich autyzmu.
8
@agaFCB Skoro byli niedawno, to zakład pracy nie spodziewa się tak szybko kolejnej kontroli. Moim zdaniem idealna okazja.
22
@agaFCB Przyjdź z inspektorem inspekcji pracy.
1
@SinMistico Strzał z bliskiej odległości w ciało piłkarza a następnie piłka od ciała uderzyła w rękę. Według przepisów nie ma mowy o karnym.
0
Co tutaj Stefański odgwizdał xDD
19
@Barclonismo My na Podlasiu czekamy na gołębia pocztowego z wynikami Barcelony.
6
@Kgorecki2500 Mam pomysł jak to rozwiązać. USA wysyła kilka osób, które pod fałszywą flagą dokonują ataku na bazę USA na Grenlandii. Zaatakowane USA uruchamia art. 5 NATO i wysyła oddziały do przejęcia wyspy. Kraje NATO nie reagują, bo Dania też aktywowała art. 5 i w związku z tym nie ma możliwości pomocy żadnej ze stron. USA następnie wprowadza więcej swoich sił i rozpoczyna proces przywracania demokracji na wyspie. Dania nie ma zasobów i wojska, żeby przeciwstawić się Amerykanom, którzy dodatkowo dokonali blokady morskiej wyspy. Za kilkanaście miesięcy Grenlandczycy przeprowadzają referendum w sprawie dołączenia do USA i opowiadają się za tym pomysłem.
Doskonale to zaplanowałem, bo mam doświadczenie w podobnych sprawach.
https://images.steamusercontent.com/ugc/10793773204756781/A7F4DCE8E99541A51890C650E5A2156BDCD31380/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
1
@VegetaPolska Przecież dodatki to wyłącznie kilka zadań rozszerzających wątki z kilkoma osobami. Nie dodają żadnych mechanik ani nie są związane ze ścisłą fabułą gry. Czemu nie da się bez nich grać? xD
0
No Garcia trochę lepiej niż Bartra.
3
Bramka imienia Realu Madryt.
4
@Vurt Wojciech Szczęsny. Z nim nie da się przegrać meczu.
0
@FcPortoFan1999 Legia tym remisem wyłączyła się całkowiecie z walki o top 3, a nawet do Pogoni traci już 3.5 punktu. Puchar Polski jedyną szansą na Europę.
8
@Zoker Ludzie dziwią się, że klub walczący o utrzymanie próbuje wszystkiego, żeby zdobyć 3 pkt...
20
@tomek8756 Gorzej jak laska została zgwałcona a sąd uznał, że Alves jest niewinny, bo "zabrakło" dowodów.