0

Puchar Negreiry

4

O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś.

3

@BulaKG Pewnie będą robić i dopingować cały mecz, ale prawda jest taka, że to kompromitacja całkowita PZPN.

4

Na TV4 jakiś sparing na pustym narodowym właśnie się rozpoczyna xD

2

Hahah Mecz Supertacę Feio z Lublina na Narodowym a stadion puściutki.


2

@Stinger_ Pululu wychodzi w podstawie kolego.

3

@gumaz @Comentateiro Ma największe doświadczenie życiowe, w końcu ma ponad 100 lat.

4

Bez przesady. Góralski wchodzi tak w co drugim meczu.

2

Tyle dzisiaj było żartów, a najlepszym jest gra Realu Madryt...

0

Przyjęcie jak Ronaldinho w prime

0

Puchar Negreiry

3

Zatrzymałem się chyba kilka lat temu, bo myślałem, że Arminia, która ciśnie Leverkusen, gra w Bundeslidze, a to jest 4 drużyna 3 ligi Niemieckiej xD

1

@Mroziu Intencjonalnie prowokuje La Bambe

1

@Bobo25 Będziecie mogli z bliska zobaczyć jak rywal podnosi trofeum? :D

0

Najlepszy kawał to dzisiaj zrobi Real Madryt jak weźmie i odpadnie.

10

@Luciano99 To akurat była rodzina @Kessie i rozglądała się za jego wypłatą.

2

@michal26 Przecież to wystarczy 15 sekund scrollować jego wpisy, żeby wiedzieć z kim ma się do czynienia. Dobrze, że nie wkleiłeś posta o szczepieniu małp i wywoływaniu u nich autyzmu.

8

@agaFCB Skoro byli niedawno, to zakład pracy nie spodziewa się tak szybko kolejnej kontroli. Moim zdaniem idealna okazja.

22

@agaFCB Przyjdź z inspektorem inspekcji pracy.

1

@SinMistico Strzał z bliskiej odległości w ciało piłkarza a następnie piłka od ciała uderzyła w rękę. Według przepisów nie ma mowy o karnym.

0

Co tutaj Stefański odgwizdał xDD

19

@Barclonismo My na Podlasiu czekamy na gołębia pocztowego z wynikami Barcelony.

6

@Kgorecki2500 Mam pomysł jak to rozwiązać. USA wysyła kilka osób, które pod fałszywą flagą dokonują ataku na bazę USA na Grenlandii. Zaatakowane USA uruchamia art. 5 NATO i wysyła oddziały do przejęcia wyspy. Kraje NATO nie reagują, bo Dania też aktywowała art. 5 i w związku z tym nie ma możliwości pomocy żadnej ze stron. USA następnie wprowadza więcej swoich sił i rozpoczyna proces przywracania demokracji na wyspie. Dania nie ma zasobów i wojska, żeby przeciwstawić się Amerykanom, którzy dodatkowo dokonali blokady morskiej wyspy. Za kilkanaście miesięcy Grenlandczycy przeprowadzają referendum w sprawie dołączenia do USA i opowiadają się za tym pomysłem.

Doskonale to zaplanowałem, bo mam doświadczenie w podobnych sprawach.

https://images.steamusercontent.com/ugc/10793773204756781/A7F4DCE8E99541A51890C650E5A2156BDCD31380/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false

1

@VegetaPolska Przecież dodatki to wyłącznie kilka zadań rozszerzających wątki z kilkoma osobami. Nie dodają żadnych mechanik ani nie są związane ze ścisłą fabułą gry. Czemu nie da się bez nich grać? xD

0

No Garcia trochę lepiej niż Bartra.

3

Bramka imienia Realu Madryt.

4

@Vurt Wojciech Szczęsny. Z nim nie da się przegrać meczu.

0

@FcPortoFan1999 Legia tym remisem wyłączyła się całkowiecie z walki o top 3, a nawet do Pogoni traci już 3.5 punktu. Puchar Polski jedyną szansą na Europę.

8

@Zoker Ludzie dziwią się, że klub walczący o utrzymanie próbuje wszystkiego, żeby zdobyć 3 pkt...

20

@tomek8756 Gorzej jak laska została zgwałcona a sąd uznał, że Alves jest niewinny, bo "zabrakło" dowodów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?