Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman Łotwa, Litwa, Estonia jeden pies
1
@MesQueUnClub96 Utwór muzyczny dla prawdziwych mężczyzn.
6
@MesQueUnClub96
OK2BGAY feat. Tomboy - OK2BGAY (It's Ok To Be Gay)
5
@KamQiX Źle zrozumiałeś. Miało być odmłodzić a nie postarzyć.
0
@BezglutenowyPedri A nie możesz zadzwonić bezpośrednio do centrum dystrybucyjnego w twojej okolicy? Przecież tam trafi paczka, która wróciła nieodebrana i stamtąd można ją odebrać.
0
@Kgorecki2500 Brooks was here
18
@pt9 Przez chwilę myślałem, że cofnąłem się w czasie.
2
@Pawlak1992 Prawda jest taka, że nie każdy dobry trener będzie dobrym selekcjonerem i na odwrót.
1
Coś czuję, że Hiszpania dzisiaj pyknie Holandię
7
@Herato A czytałeś artykuł czy tylko nagłówek? :)
No i nic nie będą olewać jak są 6 pkt nad strefą spadkową.
0
@Terroriser WIdać skąd Ubisoft zaczerpnął inspirację.
https://www.filmweb.pl/film/Wielki+Biały+Ninja-1997-30845
1
Nie wiem co bierze H.P. Baxxter, ale zdecydowanie działa. Od 30 lat wygląda tak samo.
2
@Destroyer_of_Worlds Ty już lepiej nie kombinuj. Najlepiej upokorzymy Tebasa i Real jak ogolimy Osasunę bez kluczowych zawodników.
9
Przerażające, że grasz sobie w piłkę, ale jeden błąd, nieważne czy twój czy rywala i nagle nie ma Cię na świecie.
1
@Eklerek W sumie to możesz, bo sąd bierze pod uwagę jej wygląd, okoliczności i miejsce poznania tej dziewczyny i to, czy faktycznie mogłeś się upewnić ile miała lat. Wszystko zależy od tego jak to rozegrasz przed sądem.
0
@comtedurgell Jarosław Kubicki
4
@marcin62 No tak to jest, jak jedyny kontakt, jaki kiedykolwiek miałeś z kobietą, to z mamą przy porodzie.
1
@BorzyKrzys Podobno przedawkował ołów.
1
Pucharu Gampera nie ma, Pucharu Katalonii nie będzie... kończymy sezon, nic nie wygramy.
1
@Sulimo W sumie nikt tego nie wie oprócz tęgich umysłów z PZPNu. Szykuje się rekordowa frekwencja. Środa 21.00 w Warszawie. Max 10k osób.
0
Mam nadzieję, że Jagiellonia nie pojedzie na mecz. Komedia xD
@Sulimo @FcPortoFan1999
48
@Kengo A wyobrażasz sobie Xaviego? Jak ta piłeczka będzie chodziła, a jego ekipy będą doskonale kontrolować mecze...
4
@Kengo W końcu polski lekarz nie będzie tracil klienta na rzecz niemieckiego, czeskiego, słowackiego, ukraińskiego czy litewskiego lekarza.
1
@Kgorecki2500 Świetna pogoda, deszcz ze śniegiem i 4 stopnie. xD
8
@NeroTFP1 Pozdrawiamy Kamila Galę.
4
@paweldunajecfcb "W swoim życiu przeczytałem dwie książki... Jedna z nich to 'Ojciec Chrzestny'. Gdybyś ją przeczytał to wiedziałbyś, że pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon, ale niestety ty zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych."
0
@Danny Gaucho Coś mi mówi, że El Tiburon ukąsi.
18
@Kapitan hawk Może teraz Atletico nie sfrajerzy.
6
@Messiah10 Jagiellonia natomiast 4 zwycięstwa i remis. To będzie godny pojedynek.
1
@esem91 Szczęsny to swój chłop. On by nawet Simeone papieroskiem poczęstował, żeby mu nie było przykro.