Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium Niech Rosjanie się nie podpalają za bardzo.
1
@Sau_Ron Pewnie Giggs.
11
@juzefiniopsyhinio Luis Suarez w swoim prime siedział przy stole z Messim i Ronaldo. 2 Złote Buty w czasach tych gigantów to wielki wyczyn. Urugwajczyk to poziom lub nawet dwa wyżej niż David. Pomimo tego, że uwielbiam Hiszpana, to takie są fakty.
6
@Gosciuu Może nie oficjalny, ale Wavin' Flag to był top topów.
1
@HighestInTheRoom Może tak być. Usiłowanie zabójstwa jest ścigane z urzędu więc i tak prokuratura zacznie coś robić w sprawie. Myślę, że też nie bez powodu Ferrari nie chciał zeznawać, bo może się okazać, że zaraz i na niego policja coś znajdzie.
0
@tristan87 Przestań płakać o to, żeby @Transu96 przestał płakać.
0
@HighestInTheRoom Atak oczywiście był. Zobacz ile krwi jest na ścianach itd. Ferrari wiadomo jaki jest, więc raczej bez powodu go nie zaatakowali. Oczywiście nie usprawiedliwiam tych "ludzi". Powinni pójść siedzieć na długie lata za usiłowanie zabójstwa.
10
@Majkel34 Putin znaleziony w bunkrze z raną postrzałową głowy, a kilka dni później nowy rząd tymczasowy ogłasza wycofanie wojsk z Ukrainy.
5
City upada po raz pierwszy. Jeszcze tylko LM i PL.
1
@Jacu327 Takie City chcę widzieć wszędzie*
0
Brawo City. Tak trzymać.
2
Brawo Konate! Jazda z szejkami!
2
Haaland z brameczką. BvB 5:0 u siebie z Wolfsburgierm, a to dopiero 39 minuta.
3
@Survier W punkt Wol... Survierze.
0
@Kitek1640 Brighton to mocna ekipa. Nie to co taki Eintracht.
11
@Nano22 Ksiądz święci jedzenie a nie ludzi, więc Ci co się przeżegnali uważają się za jedzenie.
5
@Survier Dzięki, że oznaczyłeś jako spoiler, bo nie oglądałem tego meczu.
15
@Survier Zakazałbym też wszelkich postów o Wielkanocy. Ja np. nie przeczytałem Nowego Testamentu i ludzie mi spoilerują, że główny bohater umrze.
1
@masq Tylko, że posty nie były kasowane za spoilery a za spam.
18
Można powiedzieć, że ktoś z moderacji użył zaklęcia na znikanie postów.
3
@Rastafarnianin Heretyków
32
Bilety zawsze powinny być imienne. Kto w ogóle wymyślił, że do tej pory każdy mógł wejść bez potwierdzenia tożsamości... Hiszpania 100 lat za Polską.
9
Tak naprawdę to Luuk po wczorajszym meczu uznał, że Barcelona to za słaby klub, żeby Bóg Futboollu w nim grał.
0
@SelloutCrowd Sprawdz jeszcze ustawiania monitora bezpośrednio w monitorze. Możliwe, że w menu monitora masz ustawione max 165hz.
25
@tomcias10 Czyli autentyczność Biblii jest dowodem na istnienie Boga? W takim razie, pozostając w tematach fantasy, to autentyczność Władcy Pierścieni Tolkiena jest dowodem na istnienie Saurona.
3
@FCBparasiempre Po dwóch pierwszych członach doznałem odruchu wymiotnego.
1
Barcelona praktycznie bez walki dostaje 3 bramy. Piłkarze przypominają sobie, że grają mecz dopiero w doliczonym czasie gry. Ale to wina sędziego, że przegrali xDˣᴰ Wystarczyło grać z taką intensywnością od początku i by nie było tematu. Zasłużona porażka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Oficjalnie: W Lidze Europy nie ma już słabych drużyn.