Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dobrze, że Zmarzlik dzisiaj nie jeździ.
0
Brawo Villareal! Jazda z Bayernem!
6
@MesQueUnClub96 Tak, ale później wyłączam FIFĘ.
2
@Kgorecki2500 Steinmeier to akurat już nie pierwszy raz mówi ludzkim głosem.
12
@tomek8756 Z Węgrów takie bratanki, że by Polskę za tani gaz sprzedali. Tfu na ten kraj.
1
Ciekawe czy Rakitic się już zatrzymał.
2
@Worny Ale by siadło takie "Golazo Pedri, Golazo Pedri, Golazo Pedri" w stylu Ankara Messi.
88
Zdrowia Louis. Ten mecz też wygrasz.
7
@Kgorecki2500 Frekwencja wyniosła zawrotne 130%.
25
@Coutinho007 Chyba na orliku.
7
@Hubsao I do tego nienajgorszy wokalista.
0
@GeneralXavi Podobno Rakitić jeszcze się nie zatrzymał.
3
W końcu poważny rywal to i trudniejszy mecz się zdarzył. Maszyna Xaviego jedzie dalej. Walczymy do końca! Vamos Barca!
2
Ocampos jesteś piękny. Nie zmieniaj się.
89
Tylko Piquenbauer potrafi sfaulować tak, żeby przeciwna drużyna dostała 2 żółte i 1 czerwoną kartkę.
1
Ocampos to dzisiaj sabotaż odstawia.
3
Ależ ten wokalista U2 robi im robotę.
27
Po tej bramce Pedriego moja heteroseksualność została wystawiona na próbę.
0
Dopadł nas wirus FIFA.
0
Teraz już Wojtek nie obronił karnego.
20
Przyszedł silniejszy zespół to zaczynają się schody. Klepać ogórki 4:0 to każdy potrafi.
1
@DaPidejpi 14:19 - I defenestracja praska – została dokonana w czasie powstania husyckiego, podczas sporu w Radzie Miasta, kiedy zostało wyrzuconych przez okno Ratusza Nowomiejskiego w Pradze siedmiu katolickich rajców.
2
@bebeto77 Czyli trzeba obstawić Seville. Dzięki.
63
@sebasek99 Antypolka. Zamiast jeść pierogi czy gołąbki to zdrajczyni je kuchnie włoską.
1
Słaby mecz Realu, ale jeszcze gorszy Celty.
1
@NoziX1 Przecież zdjął koszulkę, co z tego, że anulowana bramka? Zasłużona kartka.
1
@BART97 Oprócz niepewnego karnego to dwa razy skrzywdził Real - odgwizdał rzut rożny w sytuacji gdy piłka całym obwodem nie opuściła boiska (sytuacja z Courtois) oraz był strzał po którym piłka odbiła się od nogi piłkarza Celty, a sędzia nie odgwizdał rzutu rożnego dla Realu, tylko kazał wznowić od bramki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Uukasz_93 Napisz po meczu, bo zniknie w tłumie.
0
@POLAK12345 Jak rozumiem Ty jesteś już po tym zabiegu i dlatego nie widziałeś oczywistego karnego?