Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten dzban jeszcze chce samochód za najgorszą walkę gali xD
6
Ten samochód to sędziemu niech dadzą, bo on był tutaj najbardziej widoczny.
6
Kiedy chcesz coś powiedzieć, ale mózg nie nadąża.
1
Co jest bardziej punktowane? Obalenia czy bycie faworytem Boxdela?
2
Beznadziejny ponczek.
16
Katowice? Gliwice? Jeden pies :D
0
Piękne jest to Ferrari.
3
@kejdzi Jak najbardziej. Brameczka po asyście Di Marii.
7
@Gavinho Przecież wiadomo, że Ukraina głosi propagandę, aby zachód zachęcić do wsparcia. A co do drugiego to nie wiadomo. Raczej na samą Ukrainę nie zrzuci atomówki. Użyje jedynej przewagi jaką Rosja kiedykolwiek w historii miała - nie technologii, nie dyscypliny a masy. Po prostu będą wysyłać coraz więcej żołnierzy. Jedyny atut Rosji - ilość żołnierzy.
6
Dobra kończyć kwalifikacje, bo zaraz poważniejsza impreza się zaczyna, czyli FAME MMA
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ElPonczato Jak się odpada w Q3?
2
@Barca1992 Auto ma na 5-6 miejsce. Nie oszukujmy się - jego obowiązkiem jest być przed Russellem. Spierdzielił dzisiaj sprawę i nic go nie broni.
6
Tragiczny tor, tragiczny kraj, tragiczny wybór Libery Media. Ważne, aby się pieniądze zgadzały...
9
@MesQueUnClub96 Kubica stworzył potwora.
1
@Chaoss Kubica stworzył Bestię. Russell > GOAT.
0
To jest TEN sezon Ferrari.
3
@Kitek1640 Jakbyś miał Mental Cristiano Ronaldo to byś ich poustawiał.
1
@Kgorecki2500 Zdecydowanie M&M's.
1
@tomek8756 W Bundeslidze też coś takiego się zdarzyło z tego co pamiętam.
8
W sumie tak to wygląda.
0
Można powiedzieć, że Polska w tym meczu grała bezobjawowo.
2
Tego by nawet Xavi nie naprawił.
1
#CzesławMichniewicz Thank You And Good Luck!
0
Usunięta scena z filmu The Batman. Co sądzicie o tym Jokerze? Na pierwszy rzut oka może być lepszy niz Ledger?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Właśnie przypomniałem sobie dlaczego nie znoszę przerw na reprezentację. Ależ by się obejrzało taki mecz Barcy zamiast tej kopaniny.
1
@BarcaSupporter Beata Tyszkiewicz
2
@masq Nie dziwię się Niemcom, że nie chce im się płacić 3% PKB na wojsko. Czwarte* państwo pod względem PKB na świecie. Gdzie oni te lotniskowce zacumują? W Hamburgu?
1
@Muszynianka Mam to o czym mówisz tylko, że w Vectrze. Normalnie odblokują Ci 3 kanały na dekoderze. Następnie musisz pobrać aplikację HBO MAX na telewizor. Ja mam 4 letniego Samsunga i już złodzieje nie mają opcji pobrania HBO MAX, więc na 6 letnim też raczej nie będzie tej opcji, ale możesz pobrać aplikację HBO MAX na PS4 w zakładce telewizja. Pewnie Ci wytłumaczą jak się robi konto na HBO MAX, ale u mnie wygląda to tak: Wchodzisz na stronę HBO MAX na komputerze i wybierasz zarejestruj - abonenci u operatorów - wybierasz UPC i numer swojego klienta UPC - no i tworzysz konto.
12
@Kgorecki2500 Chłop weźmie ze sobą 300 mężczyzn urodzonych w Sparcie i ruskie same uciekną jak o tym usłyszą.