3

Ten dzban jeszcze chce samochód za najgorszą walkę gali xD

6

Ten samochód to sędziemu niech dadzą, bo on był tutaj najbardziej widoczny.

6

Kiedy chcesz coś powiedzieć, ale mózg nie nadąża.

1

Co jest bardziej punktowane? Obalenia czy bycie faworytem Boxdela?

2

Beznadziejny ponczek.

16

Katowice? Gliwice? Jeden pies :D

0

Piękne jest to Ferrari.

3

@kejdzi Jak najbardziej. Brameczka po asyście Di Marii.

7

@Gavinho Przecież wiadomo, że Ukraina głosi propagandę, aby zachód zachęcić do wsparcia. A co do drugiego to nie wiadomo. Raczej na samą Ukrainę nie zrzuci atomówki. Użyje jedynej przewagi jaką Rosja kiedykolwiek w historii miała - nie technologii, nie dyscypliny a masy. Po prostu będą wysyłać coraz więcej żołnierzy. Jedyny atut Rosji - ilość żołnierzy.

6

Dobra kończyć kwalifikacje, bo zaraz poważniejsza impreza się zaczyna, czyli FAME MMA
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ElPonczato Jak się odpada w Q3?

2

@Barca1992 Auto ma na 5-6 miejsce. Nie oszukujmy się - jego obowiązkiem jest być przed Russellem. Spierdzielił dzisiaj sprawę i nic go nie broni.

6

Tragiczny tor, tragiczny kraj, tragiczny wybór Libery Media. Ważne, aby się pieniądze zgadzały...

9

@MesQueUnClub96 Kubica stworzył potwora.

1

@Chaoss Kubica stworzył Bestię. Russell > GOAT.

0

To jest TEN sezon Ferrari.

3

@Kitek1640 Jakbyś miał Mental Cristiano Ronaldo to byś ich poustawiał.

1

@Kgorecki2500 Zdecydowanie M&M's.

1

@tomek8756 W Bundeslidze też coś takiego się zdarzyło z tego co pamiętam.

8

W sumie tak to wygląda.


0

Można powiedzieć, że Polska w tym meczu grała bezobjawowo.

2

Tego by nawet Xavi nie naprawił.

1

#CzesławMichniewicz Thank You And Good Luck!

0

Usunięta scena z filmu The Batman. Co sądzicie o tym Jokerze? Na pierwszy rzut oka może być lepszy niz Ledger?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Właśnie przypomniałem sobie dlaczego nie znoszę przerw na reprezentację. Ależ by się obejrzało taki mecz Barcy zamiast tej kopaniny.

1

@BarcaSupporter Beata Tyszkiewicz

2

@masq Nie dziwię się Niemcom, że nie chce im się płacić 3% PKB na wojsko. Czwarte* państwo pod względem PKB na świecie. Gdzie oni te lotniskowce zacumują? W Hamburgu?

1

@Muszynianka Mam to o czym mówisz tylko, że w Vectrze. Normalnie odblokują Ci 3 kanały na dekoderze. Następnie musisz pobrać aplikację HBO MAX na telewizor. Ja mam 4 letniego Samsunga i już złodzieje nie mają opcji pobrania HBO MAX, więc na 6 letnim też raczej nie będzie tej opcji, ale możesz pobrać aplikację HBO MAX na PS4 w zakładce telewizja. Pewnie Ci wytłumaczą jak się robi konto na HBO MAX, ale u mnie wygląda to tak: Wchodzisz na stronę HBO MAX na komputerze i wybierasz zarejestruj - abonenci u operatorów - wybierasz UPC i numer swojego klienta UPC - no i tworzysz konto.

12

@Kgorecki2500 Chłop weźmie ze sobą 300 mężczyzn urodzonych w Sparcie i ruskie same uciekną jak o tym usłyszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?