Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Viaplay jest tak żałosne, że nie zdziwię się, jak od 2023 będą w trakcie wyścigów F1 reklamy puszczać.
0
To już Jagiellonia Białystok lepiej organizuje mecze domowe...
3
Vamos Atletico! Wypad z szejkami z LM!
18
@Gavinho No i od tego czasu Bóg ukarał Kamila za dyskryminację i temu krótko lata.
4
@Przemek2323 Moim zdaniem jednak Marcin Gortat. 2 metry 11 cm wzrostu przesądziło o tym, że jest największy.
3
@BART97 A Morawiecki to Alemany.
24
@tristan87 Podobno Luuk de Jong odradzał mu przyjazd, bo szkoda aby Lewandowski marnował się na ławce będąc zmiennikiem wielkiego Holendra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Messibestplayerintheworld Aubameyang w punkt.
5
Po dzisiejszym meczu Barcelony zapadła decyzja o renowacji Statui Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janeiro.
Wyciekł wstępny projekt przebudowy.
https://zapodaj.net/441bbd13ca0a3.jpg.html
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dajcie mu kontrakt Lengleta
1
Po cholerę on wprowadzał tego paralityka na boisko?
3
Dembele proszę zostań.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@cris2706 Powiem tak. Jeżeli strzelimy minimum jedną bramkę więcej od przeciwnika to wygramy.
0
@busquets5 I jeszcze długo na tej liczbie się zatrzyma.
5
@macio_944 Futbol nie potrzebuje szejków z pucharem Ligi Mistrzów. Oby do tego nigdy nie doszło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamiVeB Ale żeś porównanie dał.
1
@Bykunn Jestem pewien, że jeszcze będzie Grande Strategia w tym sezonie.
19
@PatrychoO Jakby dodac jeszcze Lewandowskiego to byloby az 7 Zlotych Butow i 7 Zlotych Pilek. Niesamowity kwartet.
7
Tak słabego United nie widziałem od ich ostatniego meczu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Dobrze, że Zmarzlik dzisiaj nie jeździ.
0
Brawo Villareal! Jazda z Bayernem!
6
@MesQueUnClub96 Tak, ale później wyłączam FIFĘ.
2
@Kgorecki2500 Steinmeier to akurat już nie pierwszy raz mówi ludzkim głosem.
12
@tomek8756 Z Węgrów takie bratanki, że by Polskę za tani gaz sprzedali. Tfu na ten kraj.