Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Peszko07 Czy jeżeli budynek Sejmu kojarzy mi się z oszustami i złodziejami, to można go wyburzyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Nano22 Oczywiście, że możesz to zgłosić. Jeżeli masz rozmowy z których jasno wynika, że była to pożyczka a nie darowizna, a także masz dane tej osoby to policja może pomóc, ale raczej kieruje Cię do prawnika i będziesz dochodził swoich praw w postepowaniu cywilnym.
0
@tomek8756 Ja bym się nie ograniczał do Ziobry, tylko rozwiązał od razu cały rząd.
9
@Pawel13sz Krycie poziom B Klasa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Czas obejrzeć prawdziwą reprezentację i najlepszego piłkarza na świecie.
Vamos Albicelestes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Danny Gaucho Zawsze można wygrać grając dobrą piłkę i później nie bać się o mundial. Chciałbym dożyć takich czasów, bo narazie reprezentacja gra słabo.
18
Czesiu się popłakał, bo zobaczył ile roboty przed nim, żeby dało się oglądać reprezentację.
6
Grali jak zawsze, wygrali jak nigdy.
3
@Kgorecki2500 Akurat moim zdaniem Truskolaski dobrą robotę robi. 70% poparcia co wybory nie bierze się znikąd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@xVENUMx Outlook od microsoftu.
1
@FC1899Barca Zapomnieli dodać ludzi w postprodukcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz Zależy jaka kartka. Obstawisz żółtą, to na złość dostanie bezpośrednią czerwoną.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Malkey95 Zniżka przestaje obowiązywać.
https://letmegooglethat.com/?q=zni%C5%BCka+studencka+pkp+po+26+roku+%C5%BCycia
1
@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem Batman, Diuna i 1917 to filmowy top topów.
2
@Transu96 Konfitura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@vangoor A może po prostu nie wiedzieli jak otworzyć drzwi?
3
@MesQueUnClub96 Ale kto pytał?
https://ktopytal.info
2
@daskrzaken Co sądzisz o powrocie Neymara? Bo musimy ustalić czyim multikontem jesteś.
1
@PatrychoO Bardzo ciężki film. Dużo symbolizmu, metafor. Typowy Sorrentino, który nakręcił film... o sobie. Po Młodym i Nowym Papieżu myślałem, że nic mnie nie zaskoczy. No, ale Paolo wszedł na wyżyny reżyserstwa. Czy zdobędzie Oscara? Nie wiem, bo nie oglądałem pozostałych filmów, ale zdecydowanie papiery na wygraną ma.
Gdybym nie był fanem Sorrentino to pewnie bym nie obejrzał. Jednak okazało się, że poszedłem do kina na absolutne arcydzieło kinematografii. Przepiękną autobiografię wspaniałego reżysera.
1
Brawo Eklerek. Tak trzymać.
1
Czemu Sainz z Pit Lane?
edit. Dobra, jak zwykle realizator z rakiem. Fałszywy alarm.
0
@Nazio87 Europa Universalis IV. Dobra, krótka giera.
https://zapodaj.net/5efcfbd4b3b77.png.html
3
@BART97 @tomek8756 Ja też będę przyłbicę nosić.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3a/Visored_Bascinet_MET_04.3.247_009june2015.jpg/800px-Visored_Bascinet_MET_04.3.247_009june2015.jpg
7
@Rewolucja123 Przecieniona do 89 zł. To nadal o 60 zł za dużo jak na taką grę.
3
Jeżeli na Fame 14 nie będzie rycerskiej walki Polak Ferrari to nie kupuję gali.
24
Mam nadzieję, że bracia Kliczko tego nie oglądali. Ich sytuacja i tak jest bardzo zła. Nie ma sensu jej pogarszać.
6
Pasha chyba poważnie wstawiony.