3

@araevik127 #FreeAraevik127 #PozdrowieniaDoWięzienia #DobreChłopakiPatrząNaŚwiatZzaKrat

25

Jeżeli ktoś ma przerwać konstruktorską dominację Mercedesa to niech to będzie Ferrari. Legendarna włoska ekipa niech wraca na swoje miejsce za te poprzednie sezony pełne upokorzeń.

4

@Chaoss Jadę jutro na Shella zalać do pełna za ten dublet Ferrari :D

0

@maniak33333 To tak jak fani Verstappena w Abu Dhabi.

1

To jest TEN sezon Ferrari. Czerwone ekipy to jednak mają coś wspólnego ze sobą.

4

Hahhahaha. Ależ karma za Abu Dhabi.

3

Przepiękny widok.

1

@Gavinho A to nie lepiej kontrę zrobić? Może dzięki niej Barca wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Mogę pożyczyć mojego golfa VI McLarenowi. Szybsi nie będą, ale przynajmniej wstydu nie będzie, żee są ostatni.

0

@taris Nawet z tą tezą bym polemizował.

5

@FC1899Barca Makłowicz? TOP.

0

@Hubsao Czekam na ultimatum Papieża: "Albo się wycofujecie z Ukrainy albo ogłaszam krucjatę na heretyków i zaraz będziecie mieli miliard katolików na granicy"

5

Ależ przepiękne te retro koszulki Jagiellonii...


1

@Sulimo No i już mi się nie podobasz.

2

@AllBundy A jak będzie remis to na obu stronach będzie płacz?

3

Fatalne losowanie. Jestem zmuszony kibicować Realowi aż do finału...

5

@Marcelinho99 Oczywiście, że wygrała LE.

0

@Kgorecki2500 A czemu niemądry? Chodziło mu o rozgłos i niewątpliwie osiągnął cel. Myślę, że nawet z większym skutkiem niż się spodziewał. No i nie zagrażał nikomu jak ludzie blokujący autostrady czy wspinający się na statki. Zapłaci karę, dostanie zakaz, ale chodziło o przesłanie.

2

@hayek Zawsze też można przejść na energię odnawialną lub energię atomową, która zasili np. samochody elektryczne.

1

Ten gość co się przyczepił to aktywista brytyjskiej organizacji JustStopOil, która sprzeciwia się planom budowy nowych pól naftowych w Wielkiej Brytanii w 2022 r.
W odpowiedziach do Twitta jest to bardziej rozbudowane.

Jedno jest pewne - przekaz poszedł na cały świat, więc i cała inicjatywa - słuszna czy nie - zyska rozgłos. Już teraz strona organizacji padła z przeciążenia.

https://mobile.twitter.com/JustStop_Oil/status/1504564278669549581

37

@Woland10 Jak zawsze celnie. Nie zawiodłem się.

0

@Sulimo Nie no, West Ham to w tym sezonie nie jest "jakaś" ekipa. Moim zdaniem to najtrudniejszy rywal.

2

@Kgorecki2500 Mercedes???



Volkswagen???


14

@Jakchcesz Ankara Pedri

9

Van Aanholt właśnie powinien schodzić z boiska za drugą żółtą kartkę...

3

Pedri to ma #mental, nie to co Cristiano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

Po tym golu Pedriego moja heteroseksualność została wystawiona na próbę.

1

Wróciło stare, dobre DNA Barcelony. Pełne gacie na wyjeździe.

6

A ten Van Aanholt dalej bez kartki? O.o

0

Ależ ten Garcia jest cienki na ŚO... Typ powinien grać tylko na ŚPD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?