Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@araevik127 #FreeAraevik127 #PozdrowieniaDoWięzienia #DobreChłopakiPatrząNaŚwiatZzaKrat
25
Jeżeli ktoś ma przerwać konstruktorską dominację Mercedesa to niech to będzie Ferrari. Legendarna włoska ekipa niech wraca na swoje miejsce za te poprzednie sezony pełne upokorzeń.
4
@Chaoss Jadę jutro na Shella zalać do pełna za ten dublet Ferrari :D
0
@maniak33333 To tak jak fani Verstappena w Abu Dhabi.
1
To jest TEN sezon Ferrari. Czerwone ekipy to jednak mają coś wspólnego ze sobą.
4
Hahhahaha. Ależ karma za Abu Dhabi.
3
Przepiękny widok.
1
@Gavinho A to nie lepiej kontrę zrobić? Może dzięki niej Barca wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Mogę pożyczyć mojego golfa VI McLarenowi. Szybsi nie będą, ale przynajmniej wstydu nie będzie, żee są ostatni.
0
@taris Nawet z tą tezą bym polemizował.
5
@FC1899Barca Makłowicz? TOP.
0
@Hubsao Czekam na ultimatum Papieża: "Albo się wycofujecie z Ukrainy albo ogłaszam krucjatę na heretyków i zaraz będziecie mieli miliard katolików na granicy"
5
Ależ przepiękne te retro koszulki Jagiellonii...
1
@Sulimo No i już mi się nie podobasz.
2
@AllBundy A jak będzie remis to na obu stronach będzie płacz?
3
Fatalne losowanie. Jestem zmuszony kibicować Realowi aż do finału...
5
@Marcelinho99 Oczywiście, że wygrała LE.
0
@Kgorecki2500 A czemu niemądry? Chodziło mu o rozgłos i niewątpliwie osiągnął cel. Myślę, że nawet z większym skutkiem niż się spodziewał. No i nie zagrażał nikomu jak ludzie blokujący autostrady czy wspinający się na statki. Zapłaci karę, dostanie zakaz, ale chodziło o przesłanie.
2
@hayek Zawsze też można przejść na energię odnawialną lub energię atomową, która zasili np. samochody elektryczne.
1
Ten gość co się przyczepił to aktywista brytyjskiej organizacji JustStopOil, która sprzeciwia się planom budowy nowych pól naftowych w Wielkiej Brytanii w 2022 r.
W odpowiedziach do Twitta jest to bardziej rozbudowane.
Jedno jest pewne - przekaz poszedł na cały świat, więc i cała inicjatywa - słuszna czy nie - zyska rozgłos. Już teraz strona organizacji padła z przeciążenia.
https://mobile.twitter.com/JustStop_Oil/status/1504564278669549581
37
@Woland10 Jak zawsze celnie. Nie zawiodłem się.
0
@Sulimo Nie no, West Ham to w tym sezonie nie jest "jakaś" ekipa. Moim zdaniem to najtrudniejszy rywal.
2
@Kgorecki2500 Mercedes???
Volkswagen???
14
@Jakchcesz Ankara Pedri
9
Van Aanholt właśnie powinien schodzić z boiska za drugą żółtą kartkę...
3
Pedri to ma #mental, nie to co Cristiano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
Po tym golu Pedriego moja heteroseksualność została wystawiona na próbę.
1
Wróciło stare, dobre DNA Barcelony. Pełne gacie na wyjeździe.
6
A ten Van Aanholt dalej bez kartki? O.o
0
Ależ ten Garcia jest cienki na ŚO... Typ powinien grać tylko na ŚPD.