0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robsons23 Jakiś prywatny odrzutowiec. Wcale nie musi być rosyjski, więc może lecieć sobie nad nami.

4

@DarkShen O, mityczne teksty, że po służbie wojskowej faceci przestaną chodzić w rurkach xDˣᴰ

Panie kiedyś to było. Teraz to już nie ma.

0

@NaFazieHitman Mogą wygrać Puchar Polski.

9

@Rastafarnianin Czy ja dobrze widzę, że oni nie dość, że spalili HOLOWANY przez TRAKTOR pojazd, to jeszcze doznali poważnych oparzeń ciała i prawie spalili samochód? O.O

0

@prokofiew Ale wiesz, że wówczas z Ukrainy nie zostanie kamień na kamieniu?

1

@ferdas_rawa Harari? TOP

0

@MESSIah16
Ore, ore sza ba da ba da amore.
Ore, ore czołg ci zapi******

17

@patrix211 Gorzej jak to będzie młody, umięśniony, wysoki Ukrainiec.

6

@KrystianR Przecież nasze lotnictwo jest nieporównywalnie lepsze niż Ukraińskie, a to podstawa dzisiejszej armii...

13

Ukraina spuszcza łomot Rosjanom, a jeszcze w 2016 ich pojazdy pancerne przegrywały z Daewoo Lanosem. Niesamowity postęp.


1

@Azi Moim zdaniem jest to bardzo dobra analiza działań Rosji. Najpierw zrobili rozpoznanie w boju, a teraz rzucą resztę sił. I obawiam się, że faktycznie jeszcze chwila i Ruscy postanowią odcinać Ukrainę bezpośrednio przy granicy Polski, aby zablokować dostawy broni. No i dziwne, że nie atakują od Naddniestrza, ale możliwe, że trudne byłoby transportowanie zaopatrzenia.

3

@anxted Będę mieć jakieś 50 km do wyrzutni atomowych. Miło.

2

Kepa ty BOGU hahahahhahahahahhaha

3

Całe szczęście, że Kepa wszedł bronić rzuty karne, bo nie wiem jakby Chelsea sobie poradziła bez niego.

4

Ależ popis bramkarski oglądamy w tych rzutach karnych.

0

@Kusco15 Trzeba pomyśleć nad Kosowem w NATO i UE, żeby tych dzbanów z Serbii wkurzyć :)

11

@Majkel34 Gdyby Putin nie prowadził jak to nazywa "wojny wyzwoleńczej", to z Ukrainy by niewiele zostało. On nie ma zamiaru jej niszczyć, bo czym by ten nowy rząd rządził? Stertą kamieni?

1

@John_Doe 100% prawdy.

3

@Kapitan hawk Przecież radziecki hymn to jeden z najlepszych wokalnie hymnów na świecie. Nie można doceniać jego walorów artystycznych, bo Rosja atakuje Ukrainę? Tak samo nie można oglądać obrazów Hitlera, bo Hitler był jaki był? Nie można słuchać muzyki Michaela Jacksona, bo był oskarżony o pedofilię? Nie można oglądać filmów Romana Polańskiego?

1

@Sysia11 Nikt nic nie zrzuci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Dawid_J Rozpoznanie bojem:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozpoznanie_walką

Trudno przewidzieć co tak naprawdę robi Rosja, ale wysyłanie mięsa armatniego ma sens, żeby po prostu dowiedzieć się czym dysponuje przeciwnik, jak ma rozlokowane siły, na co może sobie pozwolić armia Rosyjska przed drugą falą natarcia.

16

@Kgorecki2500 To już lepiej Hetmana Stanisława Żółkiewskiego - zdobywcy Moskwy.

12

@Sysia11 Cała ta obecna sytuacja na Ukrainie śmierdzi na kilometr. Przecież Rosja popełniła tyle błędów strategicznych, że ktoś kto ma co najmniej 3000 godzin w Hearts of Iron IV by to lepiej zorganizował. Przykład? Lotnisko pod Kijowem - Rosjanie robią desant, nie dając wsparcia na lotnisku, ani wsparcia z powietrza, Brak wysycenia bronią ppanc... To były elitarne jednostki a rozbiła ich brygada obrony terytorialnej...

Albo Ruscy specjalnie przygotowali rozpoznanie bojem i robią sztuczne straty, aby później wejść z prawdziwym natarciem, które już będzie miało wystarczające dane co do ataku, a wojsko Ukrainy będzie przerzedzone

Albo po prostu dowództwo Rosji to idioci a sama armia jest beznadziejnie wyposażona i nieprzygotowana.

2

@Azacca Czy przereklamowany? Gość zdobył tylko złoty medal z Argentyną i na tym się skończyło. Nic więcej nie osiągnął. Przez 20 lat wygrał jeden medal i koniec xD Słabiutki trener po prostu.

38

Jagiellonia też z dobrym przekazem.


14

W KSW nie ma takich nokautów jaki zrobił Bogdan Tiru.

https://x.com/obok_bramki/status/1497903821833617410

13

W pobliżu Chersoniu Cyganie ukradli Rosjanom czołg.



https://24tv.ua/ru/pod-kahovkoj-ukrainskie-cygane-ukrali-u-rossijan-tank-mestnye_n1881615

36

Erdogan zamyka cieśniny dla Rosjan.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?