1

@Arkon Za młody jestem żeby pamiętać, ale czytałem książkę Sachiego. Lata 89/90 to był kosmos w wykonaniu klubu z Mediolanu.

https://www.empik.com/arrigo-sacchi-sacchi-arrigo-garlando-luigi,p1261627555,ksiazka-p

5

@michal26 Obliczyli, że wyjście na frajerów mniej się opłaca niż zostawienie Rosji w SWIFT.

2

@Arkon Liverpool, Milan, Ajax, Jagiellonia Białystok.

2

@John_Doe Tak, bo teraz to najważniejsza jest kłótnia o nazwę ulicy...

32

@potrojnakorona Niemcy przemówili ludzkim głosem.

1

@martin3131 *nasrać do hełmów i odesłać.

37

@tristan87 Niemcy się kompromitują. Wiadomo, że jest to kraj, który bardzo dobrze dba o własne interesy, ale jednak coś takiego to jest żenada.

0

@Wilczeq Było, ale zawsze cieszy.

1

@kaamil1910 Nie wiem co jest męskie a co nie. Wiem tylko, że zapewnienie ochrony swojej rodzinie jest jedną z najodważniejszych rzeczy jakie można w życiu zrobić. Więc ucieczka przed walką w celu ochrony swojej rodziny nie jest tchórzostwem.

Chwała tym co chcą walczyć z własnej woli, zrozumienie dla tych co zabiorą swoje rodziny w bezpieczne miejsce. Wieczna hańba i śmierć tym, co doprowadzili do sytuacji, że ludzie muszą stanąć przed wyborem - uciekać czy walczyć.

24

@barcelonaLM W odpowiedzi Ukraina powinna wezwać armię rosyjską do obalenia Putina.

1

@The Nameless Wypowiedź człowieka, który zawsze milczał, odebrała wszystkim mowę.

7

@Janiama "Albo się wycofujecie, albo ogłaszam krucjatę na heretyków i zaraz będziecie mieli miliard katolików na granicy"

18

@kaamil1910 Śmieszne rozumowanie. Tchórzem jest osoba, która nie potrafi zapewnić bliskim schronienia i bezmyślnie idzie walczyć za kawałek ziemi. Od walki są ochotnicy. Nie ma żadnego logicznego argumentu, który przemawia za obowiązkiem walki w obronie jakiejś ziemi. Szacunek dla każdego kto będzie walczył. Ja nikogo nie proszę o walkę za mnie i niech nikt nie oczekuje, że będę walczyć za losowe miejsce w którym po prostu dane mi było się urodzić. Pomóc mogę każdemu kto zechce walczyć. Przekazać jakieś rzeczy, zapasy. Bo to jego wybór, że idzie walczyć.

11

@kaamil1910 Właśnie tym bardziej będzie się czuć bezpiecznie, bo rzuciłem wszystko, aby ratować rodzinę. Nie poszedłem umierać za losowe miejsce w którym się urodziłem. Rodzina powinna się bać kogoś, kto uznaje, że nie ona jest najważniejsza, a jakiś skrawek ziemi. Pozdrawiam.

3

@Sulimo Sabaton nie angażuje się w politykę. Wiele razy to powtarzali.

1

@Pogba I zakaz eksportu barszczu ukraińskiego do Rosji.

13

@kaamil1910 Wolę żyć 100 lat z kochającą rodziną w bezpiecznym miejscu, niż jeden dzień jak lew.

7

@kaamil1910 Czekają aż Polska zaatakuje Rosję od zachodu i wtedy oni wkroczą od wschodu. Dzielimy się Rosją po połowie. Tajny plan Macierewicza.

11

@Emhyr Piękne czasy, że nawet zwykły człowiek z piwnicy może uprzykrzyć życie państwu-agresorowi z drugiego końca świata.

2

@PatrychoO RPG bez fabuły? To jak kebab bez mięsa i sosu.

13

@patry295 Oby imię i nazwisko chłopaka zostało upamiętnione. Nawet najbardziej banalnymi sposobami. Sabaton - wiecie co robić.

12

@Przemek2323 Moim zdaniem Erdogan po prostu czeka na pozwolenie od NATO, żeby zamknąć cieśniny. Nie chce samemu podjąć decyzji.

6

@Zoker Wolę jednak, żeby Duda w razie konfliktu był daleko od Polski i zostawił dowodzenie ludziom kompetentnym.

13

@Cule1234 F1? TOP.

9

@IronSanHybrid No to Panie Erdogan. Blokuj Pan Bosfor.

Swoją drogą - dobrze mieć dyktatora po swojej stronie.

5

@damian16161212 Jak mieliby strzelać do samolotu nad terytorium Polski? Po co? Nic takiego się nie wydarzy.

1

@barcelonaLM Czyli już nawet Kubuś Puchatek nie wspiera Putina? Ależ przykre.

2

@Kgorecki2500 Niech się Erdogan postawi i zablokuje Bosfor dla Ruskich.

10

@Tomo_95 Dzięki takim działaniom Rosjanie sami wywiozą Putina na taczkach.

18

@Medium Romantyczne UEFA i FIFA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?