Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Medium Romantyczne UEFA i FIFA.
4
@marcin62 Czasami lepiej milczeć, niż rozwiać wszelkie wątpliwości.
26
Jeżeli już nawet Taliban nawołuje do pokoju, to jest grubo.
14
@Nolife1899 Teraz to pozamiatane, jak Mikronezja się oburzyła.
1
@masq Polska ma zdecydowanie lepsze lotnictwo, co jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne. No i przede wszystkim - nie polegamy tylko na armii NATO. W przypadku ataku lotnictwo Niemiec, Francji, GB będzie nas wspierać.
10
@AllBundy Ja bym się nie gryzł w język i powiedział dosadnie, żeby nie siała paniki i zrobiła baranka w ścianę.
0
Na mapach google można zobaczyć jak długie są korki przy granicy Ukraińsko-Polskiej. Kilkadziesiąt kilometrów.
13
@Triv44 Miejmy nadzieję. Snajperzy na Kremlu niech wykonają swoją robotę.
5
@macio_944 Przeklejam jeszcze raz tutaj swój post, żeby był w miarę komplet informacji.
65k nanosivertów. To coś koło 0.006 roentgena na godzinę. Zagrożenie prawie żadne. Jedynie mały kłopot miejscowy. Nawet jak rozniesie wiatr, to nic strasznego się nie stanie.
Dla przypomnienia:
Jak Czarnobyl strzelił to wydobywało się 5 R/S. Tutaj mamy 0.006 R/H.
Sytuacja w Polsce jest stabilna, a wiatr wieje - o ironio - na Białoruś.
https://www.gov.pl/web/paa/sytuacja-radiacyjna
Najprawdopodobniej te wyniki to jednak manipulacja, jak twierdzą Napromieniowani.pl
https://pbs.twimg.com/media/FMZpGFzXIAMt4OI?format=png&name=small
0
@Peszko07 65k nanosivertów. To coś koło 0.006 roentgena na godzinę. Zagrożenie prawie żadne. Jedynie kłopot miejscowy. Nawet jak rozniesie wiatr, to nic strasznego się nie stanie.
Dla przypomnienia: Jak Czarnobyl strzelił to wydobywało się 5 R/S. Tutaj mamy 0.006 R/H.
https://www.saveecobot.com/en/radiation-maps#12/51.3777/30.0481/gamma/comp+cams+fire
Sytuacja w Polsce jest stabilna, a wiatr wieje - o ironio - na Białoruś.
https://www.gov.pl/web/paa/sytuacja-radiacyjna
Najprawdopodobniej jest to jednak manipulacja, jak twierdzą Napromieniowani.pl
https://pbs.twimg.com/media/FMZpGFzXIAMt4OI?format=png&name=small
1
@marcin62 Marzy mi się coś takiego. Wysadzenie Kremla jako symbolu przy Overturze 1812 Tchaikovskiego. Protest na którym wszyscy ludzie są tak samo ubrani i walczą przeciwko opresji. Potrzebne bardziej niż nigdy.
1
@PatrychoO Albo można sobie na FlightRadar oglądać jak Stratotankery latają nad Rumunią i Polską, czy też obserwować drona nad Morzem Czarnym.
2
@tristan87 Ciekawe jak bardzo taki bilans jest przekłamany.
3
@RomanHoffer Wybory zaraz mają we Francji, to się chłop stara.
1
@Tuc Nas nikt nie ruszy. W Brześciu nad Bugiem od zawsze była baza wojskowa. Ot, strategiczne miasto.
5
Sheriff Tiraspol nie strzelił 3 karnych z rzędu w konkursie jedynastek :D
Karma dzisiaj bezlitosna. Tak się kończy wspieranie Rosji.
Edit. BRAGA WYRZUCA SHERIFF Z PUCHARÓW!
0
@Persyfl Nie wiem jak jest, ale nie rozumiem co to ma do mojego wpisu, że nie należy nikogo zmuszać do walki o kraj.
6
@Bejb Hymn Rosji - mimo, że świetny wokalnie - nie powinien już nigdzie być puszczany. Na żadnej imprezie, festiwalu, meczu. Odciąć i zapomnieć, że taki kraj sobie leży na wschodzie. Żadnej promocji.
5
@Kacper1432 Nie ma takiego. Nie można zmusić kogoś do umierania za to, że urodził się w danym miejscu. Fakt urodzenia się akurat w danym kraju to czysta loteria. Gdybym się urodził 50 km dalej, to byłbym Białorusinem. Wówczas musiałbym walczyć za Białoruś a nie za Polskę?
Zamykam.
5
@Destroyer_of_Worlds Trwały pokój na świecie zapewniłaby jedynie zagłada gatunku ludzkiego. Niestety.
16
@macio_944 Ale co Ty chcesz? Bronią romantycznego futbolu.
2
@HypeR Sheriff Tiraspol to drużyna z Tyraspola, stolicy Naddniestrza. Naddniestrze to nieuznawane państewko będące przydupasem Rosji. De Facto oderwali się od Mołdawii. Firma Sheriff ma duży udział w korupcji rządzących w Naddniestrzu. Jak i sami rządzący Naddniestrzem mają wpływy w Sheriffie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Naddniestrze
https://en.wikipedia.org/wiki/Sheriff_(company)
Podobno nawet z terenów Naddniestrza bombardowana jest Ukraina.
https://x.com/ChrisRevievvs/status/1496772615238823938
7
Koniec! Betis wyrzuca Zenit z pucharów!
Teraz niech Braga wyrzuci Sheriff.
65
Hahahah. Gol Zenitu anulowany w 93 minucie przez VAR.
1
Betis... wywalcie ten Zenit.
1
@AduŚ07 I tak powinno być. Kto chce walczyć niech idzie, ale nie zmuszajmy 18 letniego chłopaka, który jutro miał mieć sprawdzian z przyrody, aby szedł na front...
9
Współczuję wszystkim Ukraińcom. Miejmy nadzieję, że uda im się uciec z kraju.
4
Cena baryłki ropy jest już na tym samym poziomie co przed atakiem Rosji.
https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ROPA
7
Ależ Auba ma to coś. Szkoda, że wcześniej do nas nie trafił.
0
@Blanco16 Czemu dwie?
edit: Aaa, kupon.