7

Świat.strumyków chyba odszedł. [*]

1

@Majkel34 W takim razie współczuję Ci. Smutnym człowiekiem jesteś.

3

@Chakalaka No i co ja teraz zrobię ze swoją S-klasą...

2

@jacobFCB Z wielkich klubów to jeszcze Ireneusz Mamrot wraca do Jagiellonii.

9

@kibicsportu Biedne Juve. Ledwo co się dostało, a już wylatują.

1

@tadzik447 Jakby odegrali samą melodię to nikt by się nie zorientował :D

0

@MadafakinGuy Zamiast hymnu Polski można odegrać hymn Jugosławii. Różnicy dużej nie usłyszymy.


6

Już dziś około godziny 20:45 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu rozbrzmi najlepszy hymn państwowy jaki powstał. Zostanie także odegrany hymn Polski.


1

@ranger3120 Moim zdaniem 4:3 rozciągnięte to najlepszy możliwy wybór.

0

@EdinsonCavani Myślę, że warto wymienić pełną tytulaturę papieską, w celu podkreślenia wagi tychże słów oraz roli jaką pełni Papież Franciszek.

Watro przytoczyć słowa Wikariusza Jezusa Chrystusa, Następcy Księcia Apostołów, Najwyższego Kapłana Kościoła Powszechnego, prymasa Włoch, Arcybiskupa i Metropolity Prowincji Rzymskiej, Suwerena Państwa Miasta Watykan, Sługi sług Bożych, czyli Papieża Franciszka, który o homoseksualistach wypowiada się w następujący sposób:

"Kościół katolicki powinien przeprosić gejów, a chrześcijanie powinni szukać u nich przebaczenia za to, jak byli traktowani."

"Jeśli ktoś jest homoseksualistą i z dobrą wolą poszukuje Boga, kimże jestem, by go oceniać? "

"Osoby homoseksualne mają prawo do bycia w rodzinie; są dziećmi Boga; mają prawo do rodziny. Nikogo nie można wyrzucić z rodziny, ani sprawić, by jego życie stało się nie do zniesienia. Musimy uregulować ich wspólne pożycie. Mają prawo do tego, by ich związki były prawnie chronione. Za tym się opowiadam."

https://www.reuters.com/article/us-vatican-lgbt-unions-idUSKBN2B82MN

0

@msmsms Besztam cię za ignorancję i homofobię.

13

@PatrychoO Drugi półfinał Superligi. W pierwszym gra Real - Juve.

5

@fart Też odniosłem takie wrażenie. Ale przecież miał testy robione i biegał na bieżni...

4

Nie wiem czy on delikatnie utyka, czy po prostu w ten sposób chodzi. Odniosłem takie wrażenie, ale mogę się mylić.

13

@Pogba Codziennie nowa część trylogii.
Władca La Rambli: Drużyna wzajemnej adoracji
Władca La Rambli: Dwie dyskusje
Władca La Rambli: Powrót Króla

24

"Zarzut zabójstwa dla 29-latka z Sulikowa. To on stoi za zabójstwem 18-latki
Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Ich treści jednak nie ujawniamy - mówi Onetowi prok. Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

W tej chwili śledczy nie ujawniają szczegółów dotyczących zatrzymanego wczoraj mężczyzny. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika jednak, że chodzi o Dawida J. Mężczyzna w przeszłości był karany za zgwałcenie i uduszenie koleżanki ze szkoły. Do zbrodni doszło w 2006 r. J. miał wtedy 14 lat. Trafił do poprawczaka, z którego wyszedł cztery lata później. Mając 18 lat, próbował zgwałcić kobietę i trafił do więzienia na kolejne dwa lata. Po odsiedzeniu wyroku wrócił do rodzinnej miejscowości" ~ Onet

Polski wymiar sprawiedliwości w pigułce.

1

@lukaszbrk Było wyjść na dwór a nie na pole.

4

@Quarhodron Diego Simeone?

1

@Khajio Drągowski tuż przed transferem też przedłużył kontrakt, aby podbić cenę.

6

@Kamiloza91 Najlepiej wszyscy do Barcelony.

0

@macio_944 Zacznij kibicować drużynom, których nie lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@socha Przecież chodzi o kwoty a nie ilość kupionych zawodników. Równie dobrze mogą kupić 200 zawodników za 200 mln. Liczy się to, że kluby nie powinny wydawać więcej, niż zarabiają.

0

@Ghotti @Senyer
Saldo transferowe City i Chelsea od 2014/15 do 2020/21
https://zapodaj.net/d36ce1189599b.png.html

Saldo transferowe City i Chelsea od 2010/11 do 2020/21
https://zapodaj.net/7d7ae6bc9e339.png.html

Nie ma o czym dyskutować. City wydaje dużo większe ilości petrodolarów od Chelsea, a w Europie cały czas kompromitacja.

A poza tym Chelsea miała bana transferowego latem 2019, więc nie dziwne, że w jedno okienko wydali więcej pieniędzy.

2

@Senyer Nie ma drużyny, która ma gorsze saldo transferowe na przestrzeni ostatnich 10 lat od ManCity, więc się nie dziwię, że ludzie są przeciwko nim.

3

@Messibestplayerintheworld A to nie powinno być odwrotnie? Najpierw badania, potem transfer? :D

21

@Nano22 Ja tam uważam, że zasada jest prosta: Ten kto ma więcej do stracenia powinien bardziej uważać. Jeżeli samochód potrąci pieszego to najwyżej wgniecie sobie maskę, a pieszy życia już nie odzyska.

3

@sintesox Co to ma do rzeczy, skoro większość tych pieniędzy mają ze sprzedaży swoich zawodników? Mieli się rozsprzedać i nikogo nie kupować? :D

Manchester City miał o 800 mln (!!!) gorsze saldo niż Chelsea. Tyle hajsu Szejki wpompowały w Manchester, a dalej pusto w europejskiej gablotce.

0

@takisobiektos Haha, to nieźle. I cyk kolejny argument obalony :D

1

@Geble Zrobię podsumowanie ile City zarobiło ze sprzedaży zawodników, a ile Chelsea w ciągu ostatnich 10 lat :) I już tak kolorowo to nie będzie wyglądało :)

12

@sintesox Czyli Rosyjskie Petrodolary > Arabskie Petrodolary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?