0

@takisobiektos Haha, to nieźle. I cyk kolejny argument obalony :D

1

@Geble Zrobię podsumowanie ile City zarobiło ze sprzedaży zawodników, a ile Chelsea w ciągu ostatnich 10 lat :) I już tak kolorowo to nie będzie wyglądało :)

12

@sintesox Czyli Rosyjskie Petrodolary > Arabskie Petrodolary

9

@paweldunajecfcb Możesz w trakcie lotu obejrzeć coś relaksującego np. najnowszy sezon Katastrof w Przestworzach.

0

@panczo Cieszę się, że umiesz odczytywać informacje z internetu. Tak, Real wygrał 7 razy Ligę Mistrzów.

1

@panczo Myślę, że to jednak Ty powinieneś nauczyć się korzystać z google :)
@wojti258 Ciekawe, bo pierwszy puchar LM został wręczony w 1993 roku.

0

@amanter Barcelona wygrała 4 razy Ligę Mistrzów. Tyle samo razy co Kovacić.

1

@amanter Oczywiście, że to prawda. Nawet banalna do sprawdzenia.

1

@amanter @Jacu327 @Derean

Jak się spłakali o prawdziwą informację :D

1

A miały być dwa europejskie puchary w Manchesterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Wielki Tomasz Tuchel.

2

Spokojnie, Pep już biegnie po kredyt na 500 milinów euro, kupi wszystkich i na pewno wygra!

0

Brawo Chelsea! Szejkowie do domu! Rosyjskie petrodolary > Arabskie petrodolary

1

N'golo jest piękny.

9

A Barcelonie to Lahoz by doliczył 2 minuty i skończyłby 91' 30

0

Rosyjskie petrodolary lepsze niż Arabskie!

4

#NieDlaLigówekWFinaleLM

2

Dobić ich Chelsea!

5

Błagam niech Chelsea to dowiezie.

0

@RobiS Pvpro.com

5

@Pawlak1992 Nie no, Ferguson nie ma podjazdu do Guardioli. Nikt w sumie nie ma.

7

@Pawlak1992 Zawsze przeciw Manchesterowi City.

Chciałbym kibicować Pepowi, ale dopóki tam siedzi, to zawsze będę przeciw niemu.

5

@Croocers To ja podam przykład genialnego głosu. Nagranie z 1964(!). Niech ktoś w dzisiejszych czasach zaśpiewa tak jak Eric Burdon.


2

@socha Nie walczą sami Polacy, sędzia nie jest z Polski i gala jest promowana też za granicą.

2

@Pablit Szkoda. Chciałbym kibicować Pepowi, jednak dopóki jest w City zawsze będę przeciwko temu klubowi.

3

Ciekawe czy Niemcy będą protestować, żeby Hamilton nie pobił rekordu Schumachera.
Dobre pytanie zadał Stanowski :D

0

@Quavosk W Białymstoku.

16

https://x.com/BarcaTimes/status/1398014285268369412

BarcaTimes podaje, że wszystko chyba będzie dobrze.

2

Myślę, że warto przytoczyć jeszcze jedno wybitne dzieło Jasia Kapeli.


0

@masq On by usunął tylko te, które mu nie pasują. Mielibyśmy reklamy jego książek na La Rambli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?