Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Haha, to nieźle. I cyk kolejny argument obalony :D
1
@Geble Zrobię podsumowanie ile City zarobiło ze sprzedaży zawodników, a ile Chelsea w ciągu ostatnich 10 lat :) I już tak kolorowo to nie będzie wyglądało :)
12
@sintesox Czyli Rosyjskie Petrodolary > Arabskie Petrodolary
9
@paweldunajecfcb Możesz w trakcie lotu obejrzeć coś relaksującego np. najnowszy sezon Katastrof w Przestworzach.
0
@panczo Cieszę się, że umiesz odczytywać informacje z internetu. Tak, Real wygrał 7 razy Ligę Mistrzów.
1
@panczo Myślę, że to jednak Ty powinieneś nauczyć się korzystać z google :)
@wojti258 Ciekawe, bo pierwszy puchar LM został wręczony w 1993 roku.
0
@amanter Barcelona wygrała 4 razy Ligę Mistrzów. Tyle samo razy co Kovacić.
1
@amanter Oczywiście, że to prawda. Nawet banalna do sprawdzenia.
1
@amanter @Jacu327 @Derean
Jak się spłakali o prawdziwą informację :D
1
A miały być dwa europejskie puchary w Manchesterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Wielki Tomasz Tuchel.
2
Spokojnie, Pep już biegnie po kredyt na 500 milinów euro, kupi wszystkich i na pewno wygra!
0
Brawo Chelsea! Szejkowie do domu! Rosyjskie petrodolary > Arabskie petrodolary
1
N'golo jest piękny.
9
A Barcelonie to Lahoz by doliczył 2 minuty i skończyłby 91' 30
0
Rosyjskie petrodolary lepsze niż Arabskie!
4
#NieDlaLigówekWFinaleLM
2
Dobić ich Chelsea!
5
Błagam niech Chelsea to dowiezie.
0
@RobiS Pvpro.com
5
@Pawlak1992 Nie no, Ferguson nie ma podjazdu do Guardioli. Nikt w sumie nie ma.
7
@Pawlak1992 Zawsze przeciw Manchesterowi City.
Chciałbym kibicować Pepowi, ale dopóki tam siedzi, to zawsze będę przeciw niemu.
5
@Croocers To ja podam przykład genialnego głosu. Nagranie z 1964(!). Niech ktoś w dzisiejszych czasach zaśpiewa tak jak Eric Burdon.
2
@socha Nie walczą sami Polacy, sędzia nie jest z Polski i gala jest promowana też za granicą.
2
@Pablit Szkoda. Chciałbym kibicować Pepowi, jednak dopóki jest w City zawsze będę przeciwko temu klubowi.
3
Ciekawe czy Niemcy będą protestować, żeby Hamilton nie pobił rekordu Schumachera.
Dobre pytanie zadał Stanowski :D
0
@Quavosk W Białymstoku.
16
https://x.com/BarcaTimes/status/1398014285268369412
BarcaTimes podaje, że wszystko chyba będzie dobrze.
2
Myślę, że warto przytoczyć jeszcze jedno wybitne dzieło Jasia Kapeli.
0
@masq On by usunął tylko te, które mu nie pasują. Mielibyśmy reklamy jego książek na La Rambli.