Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napoli, Napoli tym razem kuponu nie sp...
1
@Messibestplayerintheworld Zredukowanie ilości sprzątaczek w biurach klubowych.
1
@Kgorecki2500 Można by rzec: w punkt!
2
@Kgorecki2500 Nie wiem o czym mówisz.
5
@Radzio_94 Arthur jest tak słaby, że nawet nominalny obrońca w pomocy daje więcej.
4
Wiedziałem, że absencja Ronaldo będzie dużym wzmocnieniem Juve.
5
Boże ten rozbieg... Już się bałem...
2
Karny dla Milanu!!!
6
Brawo Lille! Tak jest!
14
@Bobo25 Myślę jednak, że lepiej nie.
0
@sawyer00 Tak mówi flashscore.
3
@tomek8756 Można mieć zarzuty do wyklętych, ale takie słowa o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim świadczą o tym, że osoba która to pisze jest po prostu idiotą.
11
@Homeopata8989 Poważne wzmocnienie Juve*
2
Brawo Liverpool!
0
@masq Artykuł na dwie minuty czytania:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/bialorus-samolot-zatrzymany-w-minsku-premier-akt-terroryzmu-panstwowego/mv4y9ge,79cfc278
1
@Jacu327 Rekordu najwięcej strzelonych bramek w reprezentacji Ronaldo jeszcze nie pobił. Brakuje mu kilku goli.
1
@msmsms Proszę bardzo.
2
@Chaoss Był jeden - Schumacher wyprzedził Mazepina na pierwszym okrążeniu.
Jedno normalne wyprzedzanie na cały wyścig xD - zaorać ten tor
1
Wspaniały to był wyścig. Nie zapomnę go nigdy.
0
@myscooter Dobrze, że twoja opinia cokolwiek znaczy :)
0
@myscooter Zaczekajmy aż RedBullowi zdemontują uginające się skrzydełko. Zobaczymy czy chociaż uda im się zbliżyć na 0.3 sekundy :)
1
Realizator też potężny dzisiaj xD
4
To się Mercedes popisał.
1
Mógłby się np Mazepinowi zepsuć samochód. I tak nikt mu nie kibicuje, a byłoby przynajmniej ciekawie.
5
@lukas10 Lil Ansu/Young Ansu
0
Leclerc nie pojdzie...
2
Ferrari to mem. Zamiast wymienić skrzynię i stracić kilka pozycji to nie, lepiej żeby Charles startował z Pitlane, jeżeli w ogóle wystartuje...
49
@JANEK777
Myślę, że w tej sytuacji warto przytoczyć słowa Wikariusza Jezusa Chrystusa, Następcy Księcia Apostołów, Najwyższego Kapłana Kościoła Powszechnego, prymasa Włoch, Arcybiskupa i Metropolity Prowincji Rzymskiej, Suwerena Państwa Miasta Watykan, Sługi sług Bożych, czyli Papieża Franciszka, który o homoseksualistach wypowiada się w następujący sposób:
"Kościół katolicki powinien przeprosić gejów, a chrześcijanie powinni szukać u nich przebaczenia za to, jak byli traktowani."
"Jeśli ktoś jest homoseksualistą i z dobrą wolą poszukuje Boga, kimże jestem, by go oceniać? "
"Osoby homoseksualne mają prawo do bycia w rodzinie; są dziećmi Boga; mają prawo do rodziny. Nikogo nie można wyrzucić z rodziny, ani sprawić, by jego życie stało się nie do zniesienia. Musimy uregulować ich wspólne pożycie. Mają prawo do tego, by ich związki były prawnie chronione. Za tym się opowiadam."
https://www.reuters.com/article/us-vatican-lgbt-unions-idUSKBN2B82MN
5
@Messibestplayerintheworld Najlepszy zdecydowanie 6-1 z Realem Sociedad. Tam to była piłkarska poezja. Jak za najlepszych czasów Guardioli.
Najgorszy chyba przegrany z Juve.
1
@izabella Przecież Włosi wygrali dzięki ogromnej ilości punktów od widzów. 50 punktów przewagi w teległosowaniu nad drugim krajem to fantastyczny wynik. Zdecydowanie zasłużona wygrana.
I nie kpina ze słuchaczy, bo to właśnie oni wybrali :)