0

@AlexDark00 serio zadajesz to pytanie? XD

0

Czy w razie czego jak Lewy nie pojedzie na Euro możemy winić za to Xaviego?

1

@mekston i to jeszcze ta najważniejsza

0

0

Lewy no co ty

1

nie no drugi napastnik kontuzjowany po Miliku XD

2

Zalewski jest wspaniały

4

Z każdym kolejnym dniem tęsknie za wstawaniem na 8 do szkoły coraz bardziej. Już nawet tęsknie za wstawaniem o 6 żeby jechać na jeden wykład do innego miasta, by od razu po tym wracać, bo i tak czasami było.

0

@FcPortoFan1999 it is what it is

0

@FcPortoFan1999 nie chce mi sie ;d

1

No i już mi się nie podobasz

0

@FcPortoFan1999 bo dopiero o 20 gra g2

0

@FcPortoFan1999 no cóż, teraz przerwa do 20:00

1

Pentakill dla Ice'a i mecz dla BDS.
@FcPortoFan1999 @takisobiektos

1

A co do LEC
Karthus w EU i Jankos na Ivernie nie byli na mojej karcie bingo nawet w najdziwniejszych snach.
@FcPortoFan1999 @takisobiektos

4

Dawno nie było newsów o DC, ale widzę że jest jeden konkretny ku ucieszeniu mojego serca. Nightwing ma być jedną z głównych postaci DCU James'a Gunn'a tak jak to jest obecnie w komiksach. Najwyższa pora żeby Grayson zaznał sprawiedliwości w live action.
@Szreko @DragonxNF @Sulimo @Pedri16Future @xvcWinterSoldier

0

@Encore Wyględny? On jest boski.

0

@Kazragore na mój gust to ciężko i o dwójkę u Igi.

0

@lntrowertyk bo głupoty piszesz

1

@kanver_ sprzeczne nigdy nie było natomiast jeśli chodzi o zmiany to dopiero Arcane tak na prawdę wprowadził nam kluczowe zmiany dla Lore'u.

0

@FcPortoFan1999 słyszałem, że film live action też mają w planach, ale to na daleką przyszłość.

1

ciekawe czy Riot Games kiedyś w końcu ruszy z tym filmem animowanym. I jak ruszy to mam nadzieję, że będzie o inwazji na Ionię albo Rajdzie na Shadow Order.

1

@blakkudium i dla dobra własnej kariery powinien tam zostać.

3

@lntrowertyk nie masz pojęcia o czym piszesz, bo teksty dla 12 latków to tylko voice line'y z gry. Jak byś wiedział o czym piszesz to miałbyś świadomość w jakiej tematyce jest Lore lola.

4

@lntrowertyk to jest przepraszam za określenie ale kretyńska opinia, bo Lore league of legends jest genialny, gra tragiczna, ale lore jest genialny.

3

@Kgorecki2500 a to ci niespodzianka, wcale nie jest to wiadome od momentu jak jeszcze 1 sezon był w emisji :D

2

@Kgorecki2500 pół człowiek, pół ewenement.
A wracając co do argumentu z MCU, większość ludzi nie wie jaki jest tak na prawdę powód dlaczego MCU wyszło, a DCEU już nie.
Marvel Studios nie robi filmów superbohaterskich, tylko robi filmy zawierające superbohaterów. Taki wielki szczegół. Wystarczy spojrzeć na 3 przykładowe franczyzy z brzegu: Kapitan Ameryka, Antman i Spider-Man. Wszystkie 3 filmy to filmy z superbohaterami, ale ''Superbohaterowie'' to nie gatunek. Kapitan Ameryka to polityczne thrillery, Antman to filmy kryminalne, a SM to filmy młodzieżowe określane mianem nawet Gen-Z.

1

@Kgorecki2500 to ciekawa opinia, bo Shazam jest uznawany za jeden z niewielu dobrych filmów DC ostatnich lat i jako jeden z 4 filmów które się udały w DCEU.
Chyba, że masz na myśli drugą część i nie sprecyzowałeś.

27

Obyśmy widzieli takie połączenia Williams - Pedri w meczach ligowych Barcy w nadchodzącym sezonie.

1

Mieć żonę po szkole kulinarnej to błogosławieństwo na które nie wiem czym zasłużyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?