HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hindus bardzo zabawny komentarz, kiedy mam się uśmiechnąć?
0
@TR3YWAY pozostałe chłopaki to też zawodnicy akademii Alexis Olmedo, Roberto Tomas, Hector Rangel, Pau Prim, Daniel Ferrer, Quim Junyent, i Hugo Alba
z kobiet rozponazłem tylko Martine Fenger (Blondynka w niebieskim fitcie)
0
@FcPortoFan1999 @Emhyr
Znowu tylko powtórki oglądałem, ale widze fnatic sfrajerzyło się i Canyon ryzykowny pick Nidalee w 5 grze. Chłop ma jaja ze stali wyciągnąć czempiona który w ogóle nie trafił w mete.
2
@P33ck ten co chce tylko grać w piłkę już biegał z opaską w kadrze?
1
@Bajson a dlaczego dramatyczne? Bo 19 latek ma potężny mental?
0
@Emhyr woops
0
Biletów na Travisa nie udało się dorwać, może chociaż troszeczkę G2 poprawi humorek.
@FcPortoFan1999 @Emhyr @Comfortable_
3
Ralph Ineson został obsadzony w roli Galactusa w MCU!
Nie znam go za specjalnie, wyglądowo nie wygląda, ale ludzie mówią, że głos ma idealny do roli.
@Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF
1
@ferranshark7 i na ch*j kłamiesz typie że od 8.30 jak do dołączania do kolejki możesz dojść o 9.30 dopiero, a od 10 jesteś w samej kolejce.
0
@HighestInTheRoom z tego co wiem to ostatni, ale sprzedaż ich miała być do samego dnia koncertu, ale chyba już dziś nic nie będzie XD
0
@HighestInTheRoom mam nadzieję, że napotkam się na tych frajerów resellerów sprzedających drożej niż jest to ustalone, bo prawnie jest to w PL zakazane, a paradoksalnie mało osób o tym wie.
0
@HighestInTheRoom puerd*le to, 43069 w kolejce... GG
Czekałem od 9.30
2
@Foton miałem piękny sen, dorwałem 4 bilety na Travisa Scotta w Krakowie zanim wyprzedadzą się jak ciepłe bułeczki
0
@Antimadridista_WR dziś 10.05 o 10:00
1
@xvcWinterSoldier pisałem już o tym jakiś czas temu. Chris ma wrócić na tą serie, na Secret Wars i na projekt Nomad. Ja czekam najbardziej na moment oddania przez niego Soul Stone'a. A tak na marginesie MyTimeToShineHello to prawdopodobnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza insiderka
0
@FCB_dimiC chodzi ogólnie o piłkarzy z tytułem mś
0
@barcelonaLM co ty gadasz XD
0
To aż dziwne, że taki klub jak Barca nie ma w swoich szeregach żadnego mistrza świata. No ale Guido to zmieni.
0
@Rl9k1nG zdecydowanie tak
1
@Pedri16Future oczywiście, że tak. Matt Revees jest jednym z ludzi odpowiedzialnych za produkcję.
1
@Tomek_TF z tym, że Suarez nie musiał u nas odpalać, bo już przed transferem był kozakiem...
0
Komentarz usunięty
0
@TaKeSe mamy już człowieka od tej serii.
0
@FcPortoFan1999 wydaje mi się, że po prostu trochę zlekceważyli psg
3
Widzę teraz na powtórce, że PSG nie obsrało zbroi przed BLG.
@FcPortoFan1999 @Emhyr
0
@AlphaNumeric może dlatego, że nie rozegrał jak Lamine pełnego sezonu, a tylko jego mniejszą część.
0
@Antimadridista_WR u mnie już nie było puli, podejście numer dwa jutro
0
@Pedri16Future Odpowiedź jest prosta, jest to serial z uniwersum Arrowverse, ale nie znajdujący się w głównym canonie.
1
27410 miejsce w kolejce na kupno biletów, na Travisa ;d
Trzeba czekać.
@HighestInTheRoom
0
@Pedri16Future to masz mały spoiler, Superman & Lois nie znajduje się na Earth Prime arrowverse.