HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future słuchać imdb to jak słuchać wysrywów na la rabmbli
2
Finał sezonu X-Men '97 był niesamowity jak cały serial, potwierdziło się również, że powróci z sezonem drugim. Topka jeśli chodzi o ogółem produkcje superbohaterskie nie tylko Marvel.
@Sulimo @Szreko @DragonxNF @xvcWinterSoldier
2
Niby człowiek wiedział, ale jednak liczył na totki, że chociaż zremisują z arabami
2
Tottenham blisko wygrania mistrzostwa Anglii dla Arsenalu XD
1
Drugim bramkarzem nie powinien być młodzian, a tym bardziej nie pewny młodzian. Rezerwowym golkiperem powinien być ktoś doświadczony bliżej końca kariery nawet.
2
Dawno nie było informacji ze świata DC. Pora nadrobić:
1. Mark Strong dołącza do uniwersum Matt'a Reeves'a. Jego postać zobaczymy już w ''The Penguin'', jednakże kogo gra nie zostało ujawnione, jedynie jego trener dał podpowiedź, żeby obejrzeć ''Gotham'', spekuluje się że może to być albo Hugo Strange, albo Victor Zsasz. Osobiście czekam w końcu na Hugo Strange'a w live action i uważam, że Mark byłby świetnym wyborem, szczególnie, że Batman 2 ma być horrorem, w którym dwójka głównych villainów to Strange i Prof. Pyg.
2. Asher Angel, znany z między innymi roli Billiego Batsona w oryginalnym DCU. udostępnił na twitterze po prostu gif z Nightwingiem. Dobra szczerze? Nie mam nic przeciwko temu castingowi. Jako numer 1 fan Nightwinga, daje zielone światło.
3. W grze o rolę Batmana DCU pozostało już prawdopodobnie 4 aktorów - Jensen Ackles, Alan Ritchson, Bradley Cooper i czwarty aktor, którego nazwiska insiderzy nie byli w stanie wyciągnąć. Natomiast notowania Jensen'a podobno znacznie wzrosły u Gunna po tym jak obejrzał 3 część Justice League Crisis on Infnite Earths. Mi to pasuje, od początku Jensen był moim pierwszym wyborem.
4. W Supermenie może pojawić się Krypto, ale to trzeba brać z dużym przymróżeniem oka, ponieważ informacja pojawiła się na imdb
5. W swoim typowym dla siebie Q&A James Gunn poruszył temat Anny Sawai niedawno występującej w roli Tody Moriko w Shogunie. James odpowiedział, że jest fantastyczną aktorką. Zaczęły się spekulacje, że Anna mogłaby zostać nową Kataną.
6. Ostatnia, ale bardzo radosna dla mnie informacja, James Gunn dał zielone światło, by uniwersum Matt'a Reeves'a trwało bardzo długo, nie będzie stwarzał problemów, bo zdaje sobie sprawę, że przynosi mu to korzyści, a i fani pokochali klimat Reeves'a.
@Sulimo @Szreko @Pedri16Future @xvcWinterSoldier @DragonxNF
2
George Miller znany między innymi z reżyserii oryginalnych Mad Maxów, powiedział wprost w wywiadzie, że byłby chętny na reżyserię piątej części Thora, ponieważ chciałby pracować z Chrisem Hemsworthem.
Dla mnie bomba, gdzie podpisać?
@Szreko @Sulimo @DragonxNF @xvcWinterSoldier
1
Od początku zmiany dzisiaj nie mam żadnych dokumentów do uzupełniania, żadnych zamówień do realizowania, nikogo do przeszkolenia, moimi jedynymi zajęciami jest oglądanie praktykantów przy tokarkach przez szybę w biurze i oglądanie zakamarków youtube'a
2
@pioz123 ty to jak w Barcelonie jestes to weź mnie z pracy odbierz nie będę musiał z buta cisnąć do domu
0
@Czajka90 internet explorer
0
@Cule1234 to pewnie Inigo i Cubarsi w środku
1
Drugim bramkarzem powinien być ktoś z doświadczeniem, nie niepewny młodzian
0
@Szreko ja bym go szczerze widział w roli Apocalypse'a
0
@Barcasub no ale nie dac sensownego argumentu tylko slabe bo tak to troche xd
0
@Kubsoleon kto jest lepszy od Ter Stegena ogółem?
1
Mareczek to najlepszy bramkarz na świecie, nie widzę sensu żegnania się z nim jeszcze, ale jak już trzeba by było to wydaje mi się że dobrym następcą mógłby być Diogo Costa z Porto.
2
@ArcziArtt chcesz znaleźć lepszego od najlepszego bramkarza na świecie? Powodzenia.
8
@ArcziArtt to jest głupie pytanie. Po co nam młody, genialny zawodnik?
2
@Radioactive9705 Galactus już został obsadzony, Ralph Ineson go gra.
3
Liam Neeson podpisał kontrakt z Marvel Studios. Rola nieznana, ale na 95% będzie to Villain. Mam nadzieję, że nie jest to Dr. Doom - uważam że byłby genialnym Doomem, ale jest według mnie za stary, a Doom powinien być w MCU na długo + powinien być w mniej więcej takim samym wieku jak Reed Richards.
@Szreko @Sulimo @DragonxNF @xvcWinterSoldier
0
@Barcasub pewnie będziesz pisał słabe bo słabe, szkoda podejmować z tobą rozmowy
2
@Barcasub jak masz tak pisać, to po prostu ignoruj post. Jeśli ci chodzi o MCU, bo hejt na mcu to już jest po prostu hejt dla hejtu, bo te słabe projekty to jest znaczna mniejszość.
1
Film o Spider-Gwen jest oficjalnie w produkcji u Sony. Nie wiadomo jednak czy do uniwersum Sony czy do MCU. Patrząc, że Film o Milesie Moralesie jest w produkcji do MCU, to sensownie by było jakby Gwen też była do MCU.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Sulimo
2
@FcPortoFan1999 @Emhyr @Comfortable_ @takisobiektos
BLG stwierdziło, że Faker sobie nie pogra na 4 mapie.
1
@kakusus ale on nie debiutuje w kadrze. Już zadebiutował i skończyło się to piękną bramką z dystansu
1
@PatrychoO wygląda jak piżama
0
@FcPortoFan1999 mi wystarczy remis. Arsenal ma lepszy bilans bramkowy a także bezpośrednich pojedynków z city jakby jakimś cudem drużyna Pepa wyrównała w bilansie bramkowym
1
14 maja trzeba być kibicem totków.
0
@Hindus gratuluję dedukcji. Stopiło mi mózg, bo nie rozbawił mnie twój nieśmieszny żart
0
@Encore apex zawsze jak coś spróbuje shit talkować enemy to się źle dla nich kończy