1

@Destroyer_of_Worlds nie no, Xaviego już nie ma. Hansi będzie chciał Simonsa, Deco jakiegoś Portugalczyka, a Laporta jakąś pizze.

1

@Arden bo to nie jest defensywny pomocnik, to logiczne, że asem defensywy nie będzie.

1

@PatrychoO domowa jest moim zdaniem brzydka, co adidas miał na myśli tymi wzorkami?

1

@Emhyr nazwa miasteczka, albo wioski nie wiem

0

@Faro a uważałem Cię za normalnego XD

0

Z całym szacunkiem do Isco i Garcii, żaden z nich nie był lepszy niż Gundo.
A Carvajal nie ma szans, że lepszy niż Kounde.

0

@Arys żużel to nie sport, pozdrawiam.

0

@MeAndSwan nie wiem jak grubą masz stopę, ale ja nigdy w lato nie miałem problemów z af1

0

@KmN jordany 1 low, air force 1 low, dunki low,

5

Jeszcze tylko 6 Robert.

1

@FcPortoFan1999 głównie przez kibiców, bo to zbyt duża patologia

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieję, że espanyol nie wróci

0

@Sc00rwiel regen*

0

Kogo byście widzieli w przypadku odejścia któregokolwiek z kapitanów w jego/ich miejsce? Nie zakładając żadnych innych odejść i przyjść.
Według mnie pierwsza czwórka w kolejności:
1. Gavi, 2. Pedri 3. Lewandowski 4. Gundogun

5

- James Gunn już jakiś czas temu potwierdził, że Ma & Pa Kent będą grani przez Nevę Howell i Pruitt'a Taylor'a Vince'a, ale teraz prawdopodobnie dowiedzieliśmy się, że Gunn nie zrobi tego Bullshitu co praktycznie każda adaptacja Superman'a i nie uśmierci rodziców Clark'a. Bardzo dobrze, nie wiem dlaczego oni zawsze to robili, mimo tego, że w komiksach oni normalnie sobie żyją.
- Strój Supergirl w DCU ma być bardzo zbliżony do tego Superman'a. Logiczne.
- Anthony Starr prawdopodobnie podpisał kontrakt z DC Studios. Błagam by był to Reverse Flash. Mówi się też o możliwości Booster Gold'a, ale w tej roli widział bym bardziej Chrisa Pratt'a. Ja mam jednak nadzieję, że będzie to Eobard Thawne.
@Pedri16Future @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Szreko

0

@Barcasub Fenomenalnie, w następnej kolejce ich ciśniemy, a nie czekaj...

2

To jest niesamowite, że to jest ostatni mecz sezonu, nie gramy absolutnie o nic, no może o ewentualny brak kontuzji przed euro poszczególnych zawodników, a jedynym zawodnikiem z poza obiegu pierwszego składu jest Kochen, który tak na prawdę już dostawał powołania. Cyrk.

1

@NeroTFP1 warto zaznaczyć że z tylko 1 porażką w sezonie.

5

Z perspektywy nie tylko czysto sportowej, finansowej i ogółem realnej, fajnie jakby awansowali do segunda przez moje uwielbienie do kariery w fifce. Fajnie byłoby mieć dużo więcej wychowanków z Barcy bez konieczności modowania ich.

0

@Lucyfffer liczyłem, że Thiago sobie jeszcze z rok pogra, najlepiej w Interze Miami.

0

@TheNekro94 No a w sumie kto inny? Skoro jedyny kraj z Concacaf jaki mógł wydać lepszego bramkarza to Meksyk, bo szanujmy się Tim Howard, czyli najlepszy gk z USA w historii nie jest na poziomie Navasa, a Meksykanie uważają Ochoe za swojego najlepszego bramkarza w historii.

0

@AlwaysBlaugrana zna bardzo dobrze nawet bym powiedział

11

Ten Pedro urodził się w 2008, a nasz Pedro zadebiutował w pierwszej drużynie w 2008. Ciekawy zbieg okoliczności.

1

@Eto'o9 R10 z jedynym wyjątkiem że Morph jest nie binarny, ale to w sumie ma sens patrząc jaką jest postacią.

0

@mmaciass ''rozwiń bo nie chce mi się sprawdzać pls''
Typie, ale szybciej sam sobie sprawdzisz niż ktoś ci tutaj odpisze XD

0

@Homeopata8989 Mecz Bologni oraz dwa mecze Atalanty nie mają absolutnie żadnego znaczenia w kontekście Romy i LM. Ponieważ cała pierwsza piątka ma zapewnioną ligę mistrzów XDDDD

1

@Transu96 kilka się znajdzie
1. Brak Araujo
2. Pedri upychany na bok pomocy
3. Xavi na boku pomocy
4. W razie potrzeby rezerwowy bramkarz nie wnoszący pewności
5. Cancelo w defensywie.

0

@FcPortoFan1999 Przez moment Oner zmienił na Rell, ale udało mu się wycofać do Lee Sina bo zabiciu Rell w lesie.

0

@FcPortoFan1999 przecież skiny już są dawno potwierdzone.
Jayce, Lee Sin, Orianna, Jinx, Bard i Jayce z prestiżem jeszcze

1

@Arden odklejony bardziej do niego pasuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?