HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kibic_83 Yamal w realu by murawy najprawdopodobniej nigdy nie powąchał
0
@Encore czysto, bez mydła.
0
@FcPortoFan1999 Problem z Bengim jest taki, że on był outclassowany przez dużą ilość junglerów, w każdym sezonie, niech te worldsy cię nie zmylą
0
@FcPortoFan1999 na wyższych rangach karthus jest dosyć często banowany
W Emerald+ ma 36.38% ban ratu, co jest najwyższym, drugi Lee Sin ma zaledwie 13,93, w grandmasterach ma 53% a na challengerach ma 47%
0
@FcPortoFan1999 On już został uznany przez community za Goata w zeszłym roku. Zdecydowanie tak.
0
@FcPortoFan1999 @takisobiektos Pamiętam, że gdy chodziłem do szkoły jeszcze to moje technikum organizowało dla nas różne turnieje z gier między innymi z lola, tego też nie wygrał.
0
@FcPortoFan1999 Karthus jest bardzo dobrym junglerem, cleara ma jednego z najlepszych w calutkiej grze, damage ma chory, z cc średnio, ale slow jego ściany jest duży.
0
Kiedy Pro play będzie na patchu 14.10? @FcPortoFan1999 @Emhyr Od razu pierwsze mecze po MSI? Zagrałem sobie aramka z nudów, dostałem Yone, mówię sprawdzę ten nowy item pod bleeding na nim. Samym tym itemem zrobiłem 56k dmg w 28 minut gry.
0
@BORO_12 czysto w teorii żadnej oficjałki nie było jeszcze o Mottcie w Juve, więc dużo się może zmienić
2
@Lionel_Messi10 Rodri jest tak niesamowicie niedoceniany, serce i płuca tego arabskiego projektu
0
@FcPortoFan1999 drugie zmiany miałem i od 23 do 4 grałem w Sota z kumplami
0
@FcPortoFan1999 ja się dopiero obudziłem i widzę Onera na Nidalee :O
4
W wieku 94 lat zmarł Don Perlin - pisarz i artysta komiksowy, między innymi współtwórca postaci Moon Knight'a.
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Sulimo
0
LCK Challengers wprowadzi ''Fearless Draft''
No i fajnie, aż nawet zacznę to oglądać, zamiast okazjonalnie głównego LCK. Fearless Draft zawsze na propsie, czekam na jakieś obskurne picki.
@FcPortoFan1999 @takisobiektos @Emhyr
0
@FcPortoFan1999 jeśli mecz będzie wyglądał jak obecne formy drużyn to g2 zdecydowanie faworytem
0
@abram3k jeśli jest ci wstyd za kibicowanie drużynie to:
a) jesteś kibicem man utd
b) nie jesteś prawdziwym kibicem
c) kibicujesz frajerskim drużynom typu getafe, cadiz, burnley
5
@xavi890 w sumie to ma racje poniekąd. Lewy walczy wciąż o króla strzelców
0
Odpaliłem tylko na chwile zobaczyć wynik przed wyjściem do pracy i moment w którym włączyłem streama Caedrela to jak Hwei Choviego robi chory damage.
@FcPortoFan1999
0
@4drian0 tak chyba nie zrobią tego nie przesadzajmy, ale najgorsze jest to, że już w samym trailerze - ok zrobili z Yasuke full time samuraja, ale on na każdym kroku łamie kodeks samurajski.
4
Ubisoft w nowym Assassynie zrobił czarnego samuraia i ludzie się o to zesrali, że jak czarny w Japonii. No to teraz fun fact. Ten człowiek był prawdziwą postacią. Tylko to nie usuwa problemu. Yasuke przeszedł szkolenie samurajów, otrzymał katanę oraz zbroję, ale do tego dnia nie wiadome jest czy otrzymał tytuł samuraja oficjalnie.
0
@FcPortoFan1999 próbowałem w jungli, zrobiłem 0/6 i wyszedłem
0
@Emhyr ja też nie, kiedys maniaczylem Evelynn, teraz jak już mam więcej umiejętności i doświadczenia w tej grze to raczej preferuje engagerów do jungli zabierać, mam 101 na Rell *smutne odgłosy* (*), 88 na Sejuani, 74 na Maokaiu, 80 na Vi, 66 na Jarvanie, 70 na Zac i jeszcze z tych 60+ to mam 61 na Belveth i 63 na Nocturnie. Tak to mam na każdym junglerze 20+ oprócz Amumu i Mastera Yi. Amumu 11 (nie jest to zły champion ale nigdy do mnie nie przemawiał) i na Masterze 4. Moim celem było posiadanie 7 maestrii na wszystkich czempionach do jungli, ale nie mogę grać masterem, serce mi nie pozwala, czuję się jak śmieć wtedy. Ta 4 maestria to była wbijana tylko i wyłącznie na początku jak się uczyłem grać i okazjonalnie na aramach i innych trybach
0
@FcPortoFan1999 Może czy nie może, ważne że będzie
0
@FcPortoFan1999 no w 3 nie dostaną, dostaną w 4
0
@FcPortoFan1999 BLG 3:1
0
@FcPortoFan1999 BLG 3:1 wygrywa, rób screena
2
Jakby was interesowało konwersja nowej maestri w lolu
Z 7 maestri i 1,2 mln punktów na Evelynn mam 117 maestrie na nowym systemie
Ale to w sumie nie dużo, po redditach widziałem ludzi z 500 poziomami na różnych czempionach
@Emhyr @FcPortoFan1999 @takisobiektos
1
@Sulimo 5 ma być poważnym filmem i mrocznym
0
@Pedri16Future obecnie wygląda inaczej niż w Shazamie, przy zapuszczonych włosach praktycznie Dick Grayson
0
@Pedri16Future ogółem sorry, ale opinia że Asher jest takim sobie wyborem na Nightwinga jest po prostu błędna. Przypominam że Nightwing to ogółem moja ulubiona fikcyjna postać, wiem o nim więcej niż o samym sobie. Ciężko jest dobrego Dick'a obsadzić, a Asher Angel i Wolfgang Novogratz to jedyne osoby które powinny być brane pod uwagę. Kto jest lepszym wyborem jest zależne tylko od humoru jaki masz danego dnia. Asher jednak zdecydowanie bardziej wygląda na akrobate niz Wolfgang