3

Fur Deutschland

4

Leak skina Ahri na świętowanie Hall of Legends Faker'a.
https://www.reddit.com/r/PedroPeepos/comments/1cy3e58/here_the_leak_of_hof_ahri_skin/
Moim zdaniem prezentuje się świetnie.
@Emhyr @FcPortoFan1999 @Roobo @takisobiektos @Comfortable_

0

Ściąga Wirtza? No to GG.

3

Podobno, Marvel Studios zastanawia się nad zrobieniem z Avengersów serialu po Rebootcie, coś w stylu animowanych Avengers EMH czy Avengers Assemble - tylko że w live action. Szczerze? Jak już w MCU dostaniemy pełnoprawnie w głównym uniwersum mutantów i f4, to dla mnie Avengersi jak najbardziej mogą być na tego typu serial. Zawsze uważałem, że przy posiadaniu wszystkich praw, serial działałby na korzyść Avengersów, szczególnie zrecastowanych.
@Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF

0

@Pitinho jestem za Leverkusen, fajnie zobaczyć drużynę, która zdobędzie tryplet bez porażki

1

0

To co, kto odpala Lige Europy dopiero w 85 minucie?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michalgajdek usuń to zanim Laporta lub Deco zobaczą.

0

@FcPortoFan1999 nie ma szans, jeśli Flick przyjdzie daję góra 3 treningi i zaczną się pojawiać w newsach informacje, że gwiazdom się nie podoba.

3

@Arden a bo to dzisiaj XD

1

Co na to Constanza Echevarría?

3

Przecież jeden trening Flicka i gwiazdeczki się obrażą, że trzeba zapierd*lać

0

@Kgorecki2500 euro jak wszystko inne ma swoje zalety jak i wady.

0

Pora na nostalgicznego tripa i powrót do ogrania kolejny raz wiedźmina, ale tym razem nie tylko trójki, a całej trylogii.

0

@lucas/catalan nie lubię kaszanki

1

@xvcWinterSoldier czasami siorbię żeby małżonkę powkur*iać dla sportu.

1

Pierogi ruskie > pierogi z borówkami > pierogi z mięsem > pierogi ze szpinakiem > nie obchodzą mnie inne pierogi.

0

@FcPortoFan1999 nie słyszałem, a to ci ciekawostka

3

Xavi, nie czy nie?

1

@macio_944 3 treningi Flicka i Pedri będzie wyglądał jak Goretzka lub Adama Traore

9

@Ls0811 budowa zdań kuleje i jeszcze ta spacja przed znakami interpunkcyjnymi razi w oczy

2

To co, można stawiać dom, że Xavi na Seville wystawi najmocniejszy skład i nie da pograć dzieciakom w meczu o nic?

0

@KonopaaEagle nie masz za to defensywnego pomocnika, masz Gaviego który nie jest wahadłowym i poza pressingiem Gavi nie jest maestro defensywy. Balde przechodzi ciężką kontuzję przed którą już był w tragicznej formie. Ten skład jest skazany na porażkę.

0

@KonopaaEagle Gavi na wahadle?

0

@Kengo no a co źle powiedział? Nie klub a arabski ściek

0

@AlphaNumeric Faye nie jest nawet powołany, więc lepiej niech go nie wpuszcza

1

I piękny Ronald z asystą

5

@Kibic_83 Yamal w realu by murawy najprawdopodobniej nigdy nie powąchał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?