HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fur Deutschland
2
@Emhyr @FcPortoFan1999 @Roobo @takisobiektos @Comfortable_
trzy warianty będą https://cdn.gameleap.com/images/articles/art_p5PmD9qPWB/art-img_QJxgBARV3/0.3x.webp
4
Leak skina Ahri na świętowanie Hall of Legends Faker'a.
https://www.reddit.com/r/PedroPeepos/comments/1cy3e58/here_the_leak_of_hof_ahri_skin/
Moim zdaniem prezentuje się świetnie.
@Emhyr @FcPortoFan1999 @Roobo @takisobiektos @Comfortable_
0
Ściąga Wirtza? No to GG.
3
Podobno, Marvel Studios zastanawia się nad zrobieniem z Avengersów serialu po Rebootcie, coś w stylu animowanych Avengers EMH czy Avengers Assemble - tylko że w live action. Szczerze? Jak już w MCU dostaniemy pełnoprawnie w głównym uniwersum mutantów i f4, to dla mnie Avengersi jak najbardziej mogą być na tego typu serial. Zawsze uważałem, że przy posiadaniu wszystkich praw, serial działałby na korzyść Avengersów, szczególnie zrecastowanych.
@Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier @DragonxNF
0
@Pitinho jestem za Leverkusen, fajnie zobaczyć drużynę, która zdobędzie tryplet bez porażki
1
@Trojanek23 nie
0
To co, kto odpala Lige Europy dopiero w 85 minucie?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michalgajdek usuń to zanim Laporta lub Deco zobaczą.
0
@FcPortoFan1999 nie ma szans, jeśli Flick przyjdzie daję góra 3 treningi i zaczną się pojawiać w newsach informacje, że gwiazdom się nie podoba.
3
@Arden a bo to dzisiaj XD
1
Co na to Constanza Echevarría?
3
Przecież jeden trening Flicka i gwiazdeczki się obrażą, że trzeba zapierd*lać
0
@Kgorecki2500 euro jak wszystko inne ma swoje zalety jak i wady.
0
Pora na nostalgicznego tripa i powrót do ogrania kolejny raz wiedźmina, ale tym razem nie tylko trójki, a całej trylogii.
0
@lucas/catalan nie lubię kaszanki
1
@xvcWinterSoldier czasami siorbię żeby małżonkę powkur*iać dla sportu.
1
Pierogi ruskie > pierogi z borówkami > pierogi z mięsem > pierogi ze szpinakiem > nie obchodzą mnie inne pierogi.
0
@FcPortoFan1999 nie słyszałem, a to ci ciekawostka
3
Xavi, nie czy nie?
1
@macio_944 3 treningi Flicka i Pedri będzie wyglądał jak Goretzka lub Adama Traore
9
@Ls0811 budowa zdań kuleje i jeszcze ta spacja przed znakami interpunkcyjnymi razi w oczy
2
To co, można stawiać dom, że Xavi na Seville wystawi najmocniejszy skład i nie da pograć dzieciakom w meczu o nic?
0
@KonopaaEagle nie masz za to defensywnego pomocnika, masz Gaviego który nie jest wahadłowym i poza pressingiem Gavi nie jest maestro defensywy. Balde przechodzi ciężką kontuzję przed którą już był w tragicznej formie. Ten skład jest skazany na porażkę.
0
@KonopaaEagle Gavi na wahadle?
0
@Kengo no a co źle powiedział? Nie klub a arabski ściek
0
@AlphaNumeric Faye nie jest nawet powołany, więc lepiej niech go nie wpuszcza
1
I piękny Ronald z asystą
5
@Kibic_83 Yamal w realu by murawy najprawdopodobniej nigdy nie powąchał