HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz ''i understood that reference''
0
@LS chłop podważa wszystkie rzeczy, które faktycznie miały miejsce od zawsze i twierdzi, że są opinią... Na tym zakończmy.
1
50/50, tak albo nie.
0
@LS To nie opinia tylko fakt. Messi wygrał MŚ, a to jest najważniejsze kryterium w tej nagrodzie, które przebija wszystkie inne. Zawsze tak było.
1
@LS Nic takiego @kuz nie napisał nawet, sam przerabiasz jego słowa, żeby się tylko do czegoś przyjeb*ć
1
@Rysiu Gdzieś chyba widziałem info o kontuzji Illiasa, ale mogę się mylić.
0
Liverpool wygrywa po golach Gakpo i Darwina? To jest jakieś alternatywne uniwersum?
0
@Medium Emi to agent Arsenalu, wie co trzeba było zrobić.
1
Jesteśmy świetni w ofensywie do momentu kiedy trzeba wykończyć akcję, czyli nie jesteśmy...
1
To dla Ojca!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pedri kontuzja? Kto by się spodziewał, że to się w końcu wydarzy. Tak to jest jak się gra wszystko co możliwe.
0
@SelloutCrowd tylko viaplay
1
@bartas97
Zobaczymy czy w wieku 78 lat będę w stanie obchodzić którekolwiek z nich ;d
3
@Sewren122 Wspaniała. Gundogun to gwarancja jakości.
2
Dawać mnie tu tego pięknego Niemca.
5
@Wiktoria13 to dobrze, że nie ustalasz składu. Ansu nie ma formy, w takim meczu nie można sobie eksperymentować z gościem, który kopie się po czole.
0
brat myśli, że jest Aubameyangiem.
1
@LambiPL widziałem lepsze. ,,Frankie de Young"
1
@626 kim jest de Light?
0
+2.5 na kuponie w meczu bvb - chelsea to oczywiście muszą sabotować.
2
Ja tylko do ludzi kibicujących dla $$ity. Znajdźcie Boga w swoim sercu.
0
@MesQueUnClub96 nie włączę Realu, żeby nie rzucać klątwy. To może stracą punkty.
10
@PIWOSZ89 kolega się chyba z własnym przyrodzeniem na głowy zamienił.
8
@Kengo jakie numery w totka?
0
@Gitarkafcb tak samo, jakby nie patrzeć mecz kluczowy w kontekście mistrzostwa Anglii, a jak mam być krystalicznie szczery to jest mi wszystko jedno kto przejdzie z dwójki bvb, chelsea.
8
Wy chcecie żeby Dortmund wygrał, ja chce żeby Chelsea przegrała. Nie jesteśmy tacy sami.
1
Bardzo przyjemny artykuł, czekam na część drugą.
1
@WiernyKibic2012 Gość wchodzi na boisko, robi to co ma zrobić i schodzi.
3
@Lionel_Messi10
Podsumowanie PSG:
https://zapodaj.net/00242fb4bffda.png.html