0

Czyli Araujo będzie biegał za trzech.

1

@Faro Moim zdaniem to już powinni to przynajmniej 15 roku życia trzymać ich bez internetu i powoli ten debilizm by zanikł.

5

@Pawel13sz oby Dembelinho

0

@inViNcibl3 A przypadkiem jak był mecz pierwszej drużyny jednocześnie z drugą, to za Tenasa nie było zastępstwa na bramce?

0

Nie żebym miał jakiś problem, ale co z Tenasem? On zawsze był 3 bramkarzem

0

@sonek jakieś skiny w csie czy grafiti znajdziesz po 3 grosze

2

@PatrychoO + logo Jordana zamiast nike, które imo wygląda dużo lepiej.
Nie obraziłbym się jakby nam nike robiło stroje w Jordanie, chyba że to trzeba dodatkowe umowy.

3

@mateusz1989VeB Tebas niedługo spowoduje, że LaLiga zniknie, bo kluby będą miały po 5-10 milionów budżetu na płace i 100-500 tysięcy na transfery

1

@lucca87 strona Barcelony podaje 40/40 g/a

0

@Faro Jak gra na wahadle to tak to wygląda. Carrasco się tam marnuje.

0

@Sau_Ron nie wiem, mam do niego jakąś urazę za jego relacje ze Zlatanem, gdy Pep nas trenował.

0

Kiedy będziemy mogli operować 1:1?

1

@Darkin
Raphinha mógłby jeszcze częściej próbować strzałów z dystansu, już pokazywał jak piekielnie mocnym strzałem jest obdarzony i ile może namieszać. Paru bramkarzy już miało problemy z jego strzałami.

1

@lambard
Leao, Chiesa, Kvaradonna to obecnie chyba 3 najlepsze młode opcje na LS. Pomijam Mbappe, bo chłop ma zbyt potężną markę już, żeby go młodziakiem nazwać i pomijam także Rashforda, bo chłop jest młodym talentem od 10 lat.

2

@The_Man Taktycznie byli bardzo dobrze przygotowani.

6

@jac55 nudziło się chłopakowi

0

@La Pulgaa no to co? Więcej El Clasico w roku, więcej emocji.

3

@esem91 99% La Rambli kwestionowało ten transfer.

1

Ja tylko przypominam, że po odejściu Pique, Dembouz jest naszym najlepszym strzelcem z grających piłkarzy ;d

0

@Worny Id na kurtkę ktoś?

0

@mekston
Osasuna > Sevilla obecnie
Fajnie jakby Sevilla na farcie przeszła i jakbyśmy ją trafili.

1

@kiper09 Osasuny nie ma co lekceważyć, wbrew pozorom w obecnej formie, to Sevilla byłaby dużo lepszym przeciwnikiem dla nas.

0

@Fake69 Lepsze wrzutki do nikogo, które przypadkowo mogą się odbić, niż żeby był całkowicie wyłączony z meczu.

0

I tak w końcu go Xavi zajedzie jak Koeman.

0

@Adamski69 same vibe, chociaż bardziej od La Rambli dałbym notatnik

0

@JUNIORcom ok, nie wypowiadaj się więcej

1

@Messibestplayerintheworld błąd w matrixie

0

Pena powinien zagrać, nie tak buduję się formę i pewność siebie drugiego bramkarza.

0

Mam po cichu jedną nadzieję w związku z prawdopodobnym sezonem 2 The Last Of Us. Spoiler dla osób nie znających gry, więc dalsza część w odpowiedzi.

0

@PatrykBarca Może wszystko na raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?