0

@Medium Zieliński ;)

8

@Roxi No i co nam to dało w ostatecznym rozrachunku?

0

@kiper09 Araujo jest szybszy niż Kounde, a to jest potrzebne w starciu czy to z Rashem, czy z Vinim.

0

Reece i Auba w wymianę i jest ich.

0

@Domin7777 Nie ma ani jednego lepszego środkowego obrońcy na ten moment niż obaj panowie.

3

@sendesara nie odwalił Umtitiego, który poświęcił swoją karierę, by zdobyć MŚ.

0

@Krzysztof1987 Araujo to motm

0

Araujo będzie się śnił po nocach dla Pino niczym Viniemu.

3

Spokojnie Panowie, Robercik gra gówno, czyli pewnie coś strzeli

0

Frenkie też miał się wykartkować?

2

A co on kur*a, Robocop?

1

Ok miał się wykartkowac, ale kto za takie cos daje kartke

4

aż mnie zabolało

1

Frenkie "el Magico" de Jong

0

@IronSanHybrid ??? To wcale nie była taka łatwa pozycja jak się mogło wydawać.

1

@FCB24 akurat on się spisywał dobrze od początku sezonu

1

Wspominałem już, że Frenkie jest piękny?

0

To co La bamba? Lewy out?

0

Przykładowo Araujo ma 3 kartki żółte, jakby dostał bezpośrednią czerwoną, bez wcześniejszej żółtej to też się kasują kartki?

5

@Sulimo wodę z solą ;)

0

@Bogan jak najbardziej

0

@Lanosss Neymar dostanie 11, Messi 10 zgarnie.

1

@Azi Zaczął od Sant Gabriel w 2007, w 2009 dołączył do Espanyolu i od 2011 jest w naszych szeregach.

0

@Kgorecki2500 mi 2 razy Plata 86 poleciał XD

1

RonalDZIK z kartą future stars w fifie, co jest dziwne, bo chłop od 3 lat zjada ligę

3

bros before hoes

1

Tylko Ter Stegen i De Jong? A to nie jest przypadkiem tak, że ostatnimi czasy bardzo często spotykają się razem ze swoimi partnerkami Lewy, Roberto, Christensen i Frenkie?

1

@Emhyr Bernardo to marzenie u nas, Niemiec zaś byłby na pewno wzmocnieniem, ale nie wiem czy potrzebny jest w pierwszej kolejności.

6

@bartas97 wygląda jak porcelana stojąca w mieszkaniu każdej babci.

1

@PatrychoO tercet Kvaradonna, Osimhen i Messi? Ależ to by chodzioło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?