HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Zieliński ;)
8
@Roxi No i co nam to dało w ostatecznym rozrachunku?
0
@kiper09 Araujo jest szybszy niż Kounde, a to jest potrzebne w starciu czy to z Rashem, czy z Vinim.
0
Reece i Auba w wymianę i jest ich.
0
@Domin7777 Nie ma ani jednego lepszego środkowego obrońcy na ten moment niż obaj panowie.
3
@sendesara nie odwalił Umtitiego, który poświęcił swoją karierę, by zdobyć MŚ.
0
@Krzysztof1987 Araujo to motm
0
Araujo będzie się śnił po nocach dla Pino niczym Viniemu.
3
Spokojnie Panowie, Robercik gra gówno, czyli pewnie coś strzeli
0
Frenkie też miał się wykartkować?
2
A co on kur*a, Robocop?
1
Ok miał się wykartkowac, ale kto za takie cos daje kartke
4
aż mnie zabolało
1
Frenkie "el Magico" de Jong
0
@IronSanHybrid ??? To wcale nie była taka łatwa pozycja jak się mogło wydawać.
1
@FCB24 akurat on się spisywał dobrze od początku sezonu
1
Wspominałem już, że Frenkie jest piękny?
0
To co La bamba? Lewy out?
0
Przykładowo Araujo ma 3 kartki żółte, jakby dostał bezpośrednią czerwoną, bez wcześniejszej żółtej to też się kasują kartki?
5
@Sulimo wodę z solą ;)
0
@Bogan jak najbardziej
0
@Lanosss Neymar dostanie 11, Messi 10 zgarnie.
1
@Azi Zaczął od Sant Gabriel w 2007, w 2009 dołączył do Espanyolu i od 2011 jest w naszych szeregach.
0
@Kgorecki2500 mi 2 razy Plata 86 poleciał XD
1
RonalDZIK z kartą future stars w fifie, co jest dziwne, bo chłop od 3 lat zjada ligę
3
bros before hoes
1
Tylko Ter Stegen i De Jong? A to nie jest przypadkiem tak, że ostatnimi czasy bardzo często spotykają się razem ze swoimi partnerkami Lewy, Roberto, Christensen i Frenkie?
1
@Emhyr Bernardo to marzenie u nas, Niemiec zaś byłby na pewno wzmocnieniem, ale nie wiem czy potrzebny jest w pierwszej kolejności.
6
@bartas97 wygląda jak porcelana stojąca w mieszkaniu każdej babci.
1
@PatrychoO tercet Kvaradonna, Osimhen i Messi? Ależ to by chodzioło