12

W przyszłym sezonie Vitor Roque będzie się uczył wszystkiego co potrzeba klasycznej 9 od Robercika, a od Auby szybko biegać i robić fikołki.

0

@Emhyr Mambeppe ich wypierd*la

0

@Sinirsey @Gall wiele razy się o tym wypowiadał, nie trzeba być zbyt inteligentnym, żeby użyć google albo youtube'a...

0

Czemu wy płaczecie, że komentatoRZY są kibicami Realu? Przecież Ćwiąki to kibic Barcelony.

3

@QuaReL w życiu nie będę kibicował szejkom

0

@Michu94 było to już niżej

0

Co brak Van Dijka robi z obroną liverpoolu

0

@Essos No bo Cancelo nie zaoferował się Realowi, tylko agent go zaoferował, więc prawdę powiedział.

0

@FcPortoFan1999 Nie rozumiem tego za bardzo, jakim cudem zwycięstwo bezpośredniego rywala o tytuł miałoby być ''genialnym wyjściem''?

1

kiedyś człowiek widział Fatiego w powołaniach to miał banana od ucha do ucha, teraz to uśmiech schodzi.

1

@Rewolucja123 i wywołał chłop wspomnienia.

3

@Yanek Czemu policzyłeś dla Pele tylko z jednego treningu?

0

@Encore Czyli w następnym sezonie gramy tercetem MLN

1

@Crystal37 @LambiPL przecież wygrywali trofea, gdy mieliśmy Messiego w składzie.

0

@Azrik Nie ma co czytać La Bamby na temat piłki, tutaj może z 5-6 osób nie licząc redakcji zna się na piłce.

1

@Comfortable_ nie chodziło mi czy jest hiszpański, bo to wiem, ''uczyłem się z tej strony hiszpanskiego, tylko nie wiem czy jest opcja z polskiego na hiszpański'' Nie wiem czy tłumaczy na Polski, bo uczyłem się go ''po angielsku''

5

@sepek zacznijmy od tego, że Arthur sam sobie przeszkodził w zrobieniu kariery u nas, będąc po prostu zwykłym debilem.

2

@Emhyr Polecam busu do tego, uczyłem się z tej strony hiszpanskiego, tylko nie wiem czy jest opcja z polskiego na hiszpański, bo sam uczyłem się jakby to określić ''hiszpańskiego po angielsku''.

1

@Worny
1. Najlepszy piłkarz Barcy (bez podziału na pozycje) - matSS
2. Najgorszy piłkarz Barcy - Bellerin


3. Najlepszy transfer - Rupert Lewandich
4. Najgorszy transfer - Bellerin


5. Najlepszy mecz - 3-1 z realem do przodu
6. Najgorszy mecz - 3-3 z interem, bo boli.


7. Największe pozytywne zaskoczenie - comeback Ter Stegena
8. Największe negatywne zaskoczenie - Kessie

13

@Lionel_Messi10 a w sierpniu wraz z otwarciem okna transferowego, możesz również zabrać swoje bagaże do Barcelony.

0

@cchesterr43 no ma chłopak jebnię*ie

0

@Janek365 nie

0

Jeśli Greenwood pamięta jak się gra w piłkę, to Ten Hag może mieć fajny ''transfer''

0

@jeyx77x Nie wiesz tego czy nie trenował sobie gdzieś tak o, rytmu meczowego może nie mieć, ale w ciągu treningowym jak najbardziej może być.

2

Jeśli Busi ma zostać, to tylko w roli rezerwowego.

2

Faceit CSGO seria porażek 11, LOL seria porażek 19. Nie wiem jakim cudem jeszcze jestem stabilny mentalnie.

0

@Sulimo ''Faro''

0

@Coutinho007 co żeś zrobił?

8

''uPaDłY kLuB nIkT, nIe BęDzIe ChCiAł Do WaS pRzYjŚć''

3

@PatrykBarca nie no nie mówcie mi, że chłop rozlicza defensywnego pomocnika z bramek i asyst. Poniesie mnie kiedyś z La Bambą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?