HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
W przyszłym sezonie Vitor Roque będzie się uczył wszystkiego co potrzeba klasycznej 9 od Robercika, a od Auby szybko biegać i robić fikołki.
0
@Emhyr Mambeppe ich wypierd*la
0
@Sinirsey @Gall wiele razy się o tym wypowiadał, nie trzeba być zbyt inteligentnym, żeby użyć google albo youtube'a...
0
Czemu wy płaczecie, że komentatoRZY są kibicami Realu? Przecież Ćwiąki to kibic Barcelony.
3
@QuaReL w życiu nie będę kibicował szejkom
0
@Michu94 było to już niżej
0
Co brak Van Dijka robi z obroną liverpoolu
0
@Essos No bo Cancelo nie zaoferował się Realowi, tylko agent go zaoferował, więc prawdę powiedział.
0
@FcPortoFan1999 Nie rozumiem tego za bardzo, jakim cudem zwycięstwo bezpośredniego rywala o tytuł miałoby być ''genialnym wyjściem''?
1
kiedyś człowiek widział Fatiego w powołaniach to miał banana od ucha do ucha, teraz to uśmiech schodzi.
1
@Rewolucja123 i wywołał chłop wspomnienia.
3
@Yanek Czemu policzyłeś dla Pele tylko z jednego treningu?
0
@Encore Czyli w następnym sezonie gramy tercetem MLN
1
@Crystal37 @LambiPL przecież wygrywali trofea, gdy mieliśmy Messiego w składzie.
0
@Azrik Nie ma co czytać La Bamby na temat piłki, tutaj może z 5-6 osób nie licząc redakcji zna się na piłce.
1
@Comfortable_ nie chodziło mi czy jest hiszpański, bo to wiem, ''uczyłem się z tej strony hiszpanskiego, tylko nie wiem czy jest opcja z polskiego na hiszpański'' Nie wiem czy tłumaczy na Polski, bo uczyłem się go ''po angielsku''
5
@sepek zacznijmy od tego, że Arthur sam sobie przeszkodził w zrobieniu kariery u nas, będąc po prostu zwykłym debilem.
2
@Emhyr Polecam busu do tego, uczyłem się z tej strony hiszpanskiego, tylko nie wiem czy jest opcja z polskiego na hiszpański, bo sam uczyłem się jakby to określić ''hiszpańskiego po angielsku''.
1
@Worny
1. Najlepszy piłkarz Barcy (bez podziału na pozycje) - matSS
2. Najgorszy piłkarz Barcy - Bellerin
3. Najlepszy transfer - Rupert Lewandich
4. Najgorszy transfer - Bellerin
5. Najlepszy mecz - 3-1 z realem do przodu
6. Najgorszy mecz - 3-3 z interem, bo boli.
7. Największe pozytywne zaskoczenie - comeback Ter Stegena
8. Największe negatywne zaskoczenie - Kessie
13
@Lionel_Messi10 a w sierpniu wraz z otwarciem okna transferowego, możesz również zabrać swoje bagaże do Barcelony.
0
@cchesterr43 no ma chłopak jebnię*ie
0
@Janek365 nie
0
Jeśli Greenwood pamięta jak się gra w piłkę, to Ten Hag może mieć fajny ''transfer''
0
@jeyx77x Nie wiesz tego czy nie trenował sobie gdzieś tak o, rytmu meczowego może nie mieć, ale w ciągu treningowym jak najbardziej może być.
2
Jeśli Busi ma zostać, to tylko w roli rezerwowego.
2
Faceit CSGO seria porażek 11, LOL seria porażek 19. Nie wiem jakim cudem jeszcze jestem stabilny mentalnie.
0
@Sulimo ''Faro''
0
@Coutinho007 co żeś zrobił?
8
''uPaDłY kLuB nIkT, nIe BęDzIe ChCiAł Do WaS pRzYjŚć''
3
@PatrykBarca nie no nie mówcie mi, że chłop rozlicza defensywnego pomocnika z bramek i asyst. Poniesie mnie kiedyś z La Bambą