0

@Colon mi tam się wszystkie 3 podobały równie mocno.

0

@Matix90 Bernardo Silva, tak na niego mówimy w świecie piłkarskim, żeby odróżnić go od innych Silv.

0

@doc Tak szczerze, uznajmy że Amrabat do nas dołączy i będzie grał niesamowicie, Xavi i tak znajdzie sposób, żeby nim nie grać, by Busi mógł.

1

@Pedri16Future osobiście chętnie bym zobaczył Hugo Strange'a. Uważam także, że da się zrobić realistycznie Madhattera.

1

@TheNekro94 Jak już to Joker nie będzie pierwszo planowym villainem. Mówiło się dużo o Cult of Owls oraz o Hushu. Z czego Hush był mocno teasowany w jedynce.

1

@Pedri16Future Jeśli Reeves będzie chciał trzymać to uniwersum w jak najrealistyczniejszej postaci się tylko da, a tak się to zapowiada, to wydaje mi się, że Clayface odpada.

1

@DonMatteo901 Mam nadzieję, że film przedstawi Cult of Owls.

0

@MajkiYB Podobno City się zgadza na wypożyczenie, ale tylko z obowiązkiem wykupu, czego LL nie chce nam umożliwić.

1

@Sulimo Luiz z Atlanty (MLS) , Sergio z AEK, Henrique z Benfiki i jeszcze sporo innych

0

@ranger3120 kurze serca > wołowe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Pep weź coś tam podziałaj w zarządzie, niech no wypożyczą tego Bilve nam.

7

w sprawie tego Bernardo, skoro LaLiga pozwala tylko na wypożyczenie bez opcji wykupu, to nie można się jakoś z City dogadać? Po sezonie by wrócił do nich, a potem byśmy coś pokminili z transferem

0

@Coutinho007 A kto wtedy na prawym u nas? :D

0

@Emhyr Jak dla mnie będzie wspaniały jak podpiszą tylko Gaviego, transfer żaden mi nawet nie jest potrzebny, chociaż byłby mile widziany.

1

@DoktorGrzesiowski Jakiś jeszcze genialny pomysł? Swoją drogą serio? Wan-Bissaka? Lepszego nazwiska w fifie nie znalazłeś? Gość jest kaleką.

0

@JaroslawSPZ jak dla mnie to on nawet tego miliona nie jest wart

0

Już to widzę jak United chce oddać Elange na wypożyczenie.

1

@doc może jakaś wymiana ten tego.

0

@Ptasior 270*

0

@Danny Gaucho W tym sezonie jeszcze na spokojnie wyprzedza Ferrarę.

4

@Campeon87 a może być 50 na półmetku ;)

2

Oby Rapha udźwignął. Może odpali w końcu.

0

@macio_944 Sociedad idzie po 3 punkty.

0

@Essos Oblak dostał syndrom De Gei, tylko że piękny Hiszpan z niego wyszedł. Słoweńcowi już się nie udało.

0

@LukaszFan No Rapha na prawym i Gavi jako fałszywy skrzydłowy, bo Ferran i Ansu kopią się po czołach nawzajem.

0

@Encore Jeden z najlepiej zarządanych klubów w Europie. Change my mind.

1

@IronSanHybrid Legenda Stanów Zjednoczonych

4

@IronSanHybrid aLe PrZeCiEż To JeSt MiAsTo W uSa, A nIe PiŁkArZ.

2

W końcu znalazłem czas, żeby obejrzeć Cyberpunk: Edgerunners. Dwa słowa: Dzieło Sztuki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?