HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon mi tam się wszystkie 3 podobały równie mocno.
0
@Matix90 Bernardo Silva, tak na niego mówimy w świecie piłkarskim, żeby odróżnić go od innych Silv.
0
@doc Tak szczerze, uznajmy że Amrabat do nas dołączy i będzie grał niesamowicie, Xavi i tak znajdzie sposób, żeby nim nie grać, by Busi mógł.
1
@Pedri16Future osobiście chętnie bym zobaczył Hugo Strange'a. Uważam także, że da się zrobić realistycznie Madhattera.
1
@TheNekro94 Jak już to Joker nie będzie pierwszo planowym villainem. Mówiło się dużo o Cult of Owls oraz o Hushu. Z czego Hush był mocno teasowany w jedynce.
1
@Pedri16Future Jeśli Reeves będzie chciał trzymać to uniwersum w jak najrealistyczniejszej postaci się tylko da, a tak się to zapowiada, to wydaje mi się, że Clayface odpada.
1
@DonMatteo901 Mam nadzieję, że film przedstawi Cult of Owls.
0
@MajkiYB Podobno City się zgadza na wypożyczenie, ale tylko z obowiązkiem wykupu, czego LL nie chce nam umożliwić.
1
@Sulimo Luiz z Atlanty (MLS) , Sergio z AEK, Henrique z Benfiki i jeszcze sporo innych
0
@ranger3120 kurze serca > wołowe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Pep weź coś tam podziałaj w zarządzie, niech no wypożyczą tego Bilve nam.
7
w sprawie tego Bernardo, skoro LaLiga pozwala tylko na wypożyczenie bez opcji wykupu, to nie można się jakoś z City dogadać? Po sezonie by wrócił do nich, a potem byśmy coś pokminili z transferem
0
@Coutinho007 A kto wtedy na prawym u nas? :D
0
@Emhyr Jak dla mnie będzie wspaniały jak podpiszą tylko Gaviego, transfer żaden mi nawet nie jest potrzebny, chociaż byłby mile widziany.
1
@DoktorGrzesiowski Jakiś jeszcze genialny pomysł? Swoją drogą serio? Wan-Bissaka? Lepszego nazwiska w fifie nie znalazłeś? Gość jest kaleką.
0
@JaroslawSPZ jak dla mnie to on nawet tego miliona nie jest wart
0
Już to widzę jak United chce oddać Elange na wypożyczenie.
1
@doc może jakaś wymiana ten tego.
0
@Ptasior 270*
0
@Danny Gaucho W tym sezonie jeszcze na spokojnie wyprzedza Ferrarę.
4
@Campeon87 a może być 50 na półmetku ;)
2
Oby Rapha udźwignął. Może odpali w końcu.
0
@macio_944 Sociedad idzie po 3 punkty.
0
@Essos Oblak dostał syndrom De Gei, tylko że piękny Hiszpan z niego wyszedł. Słoweńcowi już się nie udało.
0
@LukaszFan No Rapha na prawym i Gavi jako fałszywy skrzydłowy, bo Ferran i Ansu kopią się po czołach nawzajem.
0
@Encore Jeden z najlepiej zarządanych klubów w Europie. Change my mind.
1
@IronSanHybrid Legenda Stanów Zjednoczonych
4
@IronSanHybrid aLe PrZeCiEż To JeSt MiAsTo W uSa, A nIe PiŁkArZ.
2
W końcu znalazłem czas, żeby obejrzeć Cyberpunk: Edgerunners. Dwa słowa: Dzieło Sztuki