HypeR
Dołączył/a: sierpień 2017
Barcelona
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś mi może wytłumaczyć jak Ronald Araujo działa? Chłop może wracać po kontuzjach, nie grać w cholerę czasu, ale i tak jest cały czas w dobrej formie, owszem zdarzają mu się błędy, ale są zawsze drobne bardzo. Jak on to robi?
1
Pedri póki co robi wszystko z klasą, do momentu podania. Drybluje jak Xavi, a podaje jak Nunez strzela
1
@Barca1992
Vidic
Terry
Virgil
Komps
2
@PatrychoO Eee tam, a grałeś kiedyś w lola Kassadinem, Dravenem lub Twitchem?
0
@MarcelNJ11 jedynie viaplay
1
@MarcelNJ11 irytuje mnie troszkę jak ludzie piszą BPL, bo Barclays już dawno nie widnieje w nazwie.
1
Po cichu liczyłem, że nikt z kapitanów nie zagra i jakimś cudem opaska skapnie dla pięknego Uruguayo
16
Słuchaj no Youssoufa, Barcelona bardzo piękne miasto i Robercika mamy - mógłbyś się nauczyć troszkę. We no poczekaj do końca sezonu i wpadaj do nas.
1
@Gaz Guarani polecam fajna firma, Silueta (skórka pomarańczy) bardzo dobry smak od nich
1
@polcza z tymi, którzy to udostępniają nie ironicznie.
0
@kondzix2115 a komu by nie posmakowały?
0
@D10SLEO Laporta, chyba
2
Doliczy jeszcze pewnie ze 2 minuty tylko
2
Alonso po hattricka
1
@mekston Christensen z asystą
0
@IronSanHybrid Christensen asystował
0
@_Adek_02_ Christensen z asystą
0
@koksik2700 u mnie wlatuje antybiotyk, ibum, jakieś pastylki na gardło, może jakiś syropek.
0
Jutrzejszy skład:
Ter Stegen
Kounde, Araujo, Christensen, Balde
Frenkie, Busi, Pedri
Dembele, Lewy, Ansu
Tak będzie, no scam, stawiać domy.
18
dziwny widok, wszyscy powołani.
0
@Pawci023x 31 grudnia derby Barcelony byczku, co to za pytanie
2
@Emhyr a co ma jechać z nimi równo jak Koeman?
5
@AdiKingu96 Mnie na przykład rozłożyła choroba, i od 23 grudnia praktycznie nic nie jadłem i cały czas leżę w łóżku, jeb mnie boli jakby mi ktoś wiertarą leciał cały czas.
0
@Emhyr szczera prawda
24
Na święta i nowy rok, życzę wam Panie i Panowie, żebyście znaleźli sobie kogoś, kto będzie was kochał jak De Paul Messiego.
0
@FcBarcelonaFanMSN bardzo dojrzały komentarz
0
@mekambe7 A kij cię obchodzi życie prywatne ludzi, którzy nawet nie mają pojęcia że istniejesz?
0
@FcBarcelonaFanMSN kim ty w ogóle jesteś? Pierwszy raz widzę twój komentarz odkąd jestem na stronie.
0
Poszedłbym, ale akurat 2 stycznia pracuje do 12. Unlucky.
10
@Rarenzio Marciniak najgorszy? Świetnie prowadził to spotkanie.