0

Ktoś mi może wytłumaczyć jak Ronald Araujo działa? Chłop może wracać po kontuzjach, nie grać w cholerę czasu, ale i tak jest cały czas w dobrej formie, owszem zdarzają mu się błędy, ale są zawsze drobne bardzo. Jak on to robi?

1

Pedri póki co robi wszystko z klasą, do momentu podania. Drybluje jak Xavi, a podaje jak Nunez strzela

1

@Barca1992
Vidic
Terry
Virgil
Komps

2

@PatrychoO Eee tam, a grałeś kiedyś w lola Kassadinem, Dravenem lub Twitchem?

0

@MarcelNJ11 jedynie viaplay

1

@MarcelNJ11 irytuje mnie troszkę jak ludzie piszą BPL, bo Barclays już dawno nie widnieje w nazwie.

1

Po cichu liczyłem, że nikt z kapitanów nie zagra i jakimś cudem opaska skapnie dla pięknego Uruguayo

16

Słuchaj no Youssoufa, Barcelona bardzo piękne miasto i Robercika mamy - mógłbyś się nauczyć troszkę. We no poczekaj do końca sezonu i wpadaj do nas.

1

@Gaz Guarani polecam fajna firma, Silueta (skórka pomarańczy) bardzo dobry smak od nich

1

@polcza z tymi, którzy to udostępniają nie ironicznie.

0

@kondzix2115 a komu by nie posmakowały?

0

@D10SLEO Laporta, chyba

2

Doliczy jeszcze pewnie ze 2 minuty tylko

2

Alonso po hattricka

1

@mekston Christensen z asystą

0

@IronSanHybrid Christensen asystował

0

@_Adek_02_ Christensen z asystą

0

@koksik2700 u mnie wlatuje antybiotyk, ibum, jakieś pastylki na gardło, może jakiś syropek.

0

Jutrzejszy skład:
Ter Stegen
Kounde, Araujo, Christensen, Balde
Frenkie, Busi, Pedri
Dembele, Lewy, Ansu

Tak będzie, no scam, stawiać domy.

18

dziwny widok, wszyscy powołani.

0

@Pawci023x 31 grudnia derby Barcelony byczku, co to za pytanie

2

@Emhyr a co ma jechać z nimi równo jak Koeman?

5

@AdiKingu96 Mnie na przykład rozłożyła choroba, i od 23 grudnia praktycznie nic nie jadłem i cały czas leżę w łóżku, jeb mnie boli jakby mi ktoś wiertarą leciał cały czas.

0

@Emhyr szczera prawda

24

Na święta i nowy rok, życzę wam Panie i Panowie, żebyście znaleźli sobie kogoś, kto będzie was kochał jak De Paul Messiego.

0

@FcBarcelonaFanMSN bardzo dojrzały komentarz

0

@mekambe7 A kij cię obchodzi życie prywatne ludzi, którzy nawet nie mają pojęcia że istniejesz?

0

@FcBarcelonaFanMSN kim ty w ogóle jesteś? Pierwszy raz widzę twój komentarz odkąd jestem na stronie.

0

Poszedłbym, ale akurat 2 stycznia pracuje do 12. Unlucky.

10

@Rarenzio Marciniak najgorszy? Świetnie prowadził to spotkanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?