Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker czemu?
1
@GTBTP od Messiego mam. Od Lewego też. Teraz chcę taką do chodzenia z jednym z moich ulubieńców ;)
0
Z jakich stron kupujecie sobie koszulki Barcy?
3
@macio_944 wydaje się sympatyczny :) Zobaczymy jakim będzie Papieżem.
Franciszek dla mnie był za bardzo nowoczesny jeśli chodzi o niektóre kwestie ..
1
Real Madryt TV już podobno filmik z błędami niedzielnego sędziego opublikował ;) W tej kwestii formy nie tracą :)
0
@Danny Gaucho podobno tylko za trzymanie rywala faul liczy się polu karnym!
0
@Roobo niestety. Myślałam, że facet jest mądrzejszy ;)
10
Taki kubek od klienta dostałam :) Chyba na pocieszenie :)
https://zapodaj.net/images/8b3d2fa50d6a5.jpg
1
@RafiVeB apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli jesteś już w półfinale to wierzysz i chcesz finału. Ja osobiście zdawałam sobie sprawę, że możemy nie dać rady (żeby mieć duże szanse trzeba było wygrać mecz u siebie). Ale ta drużyna robi rzeczy tak nieprawdopodobne, że na drugą połowę siadałam z wielką wiarą w sukces. Coś w podobie jak to, że wierzyłam w odrobienie strat z PSG w pamiętnym dwumeczu. I nie zawiodłam się :) Niestety ta porażka tak boli bo było tak blisko. Przez chwilę już nawet byliśmy w finale :)
1
Szatnia Realu pewnie już jest pewna zwycięstw w niedzielę i wygrania Mistrza. No bo przecież my się załamiemy. Mam nadzieję, że po raz kolejny utrzemy im noska :)
1
@borys27 chodziło mi bardziej o wynik 0-2, 1-3 nawet, nie wyraźny wpierdziel. Gdybyśmy nie dogonili, nie bolało by tak tylko człowiek by przyjął: byliśmy słabsi przegraliśmy i tyle ;)
Ale i tak duma :) Trzeba tylko obronę wzmocnić, bo tracić tyle goli to nie przystoi ;)
7
Szkoda. Było tak blisko. Najgorsze jest to, że potrafiliśmy wyjść z wyniku 0-2 na 3-2 i dać sobie wbić gola w samej końcówce. Dlatego to tak boli. Gdybyśmy po prostu przegrali wyraźnie nie byłoby takiego smutku ...
Ale czy wygrywasz czy nie ...
0
No dzisiaj już całkiem fajny wyścig w F1. :)
Kilka ciekawych pojedynków było. No i zwycięstwo Piastriego :)
Hamilton w jakiej drużynie się nie pojawia tam muszą być zgrzyty. ..
0
@Messi1992 ale musiały być zmiany żeby ten wynik zrobić ...
0
@Pnog37 ale musieli wejść podstawowi ;)
1
Ale po co ten Olmo teraz?
1
No i się spóźniłam z zagraniem na Barce ;)
4
Bartosz Zmarzlik wygrywa pierwsze GP w tym sezonie! Brawo :)
0
Był taki sezon gdzie w tydzień przegraliśmy wszystko co nie? Tutaj na szczęście Puchar już mamy, ale obyśmy nie przegrali ligi i LM w 10 dni ...
0
@Antimadridista_WR mam nadzieję, że jednak pięć wystarczy. O ile masz trener zechce je zrobić ;)
1
Dobrze, że jest pięć zmian bo przy trzech mogłoby nie wystarczyć, a tak jest nadzieja, że się uda to wygrać :)
0
@Baroo66 znaczy czym przegrywa?
0
@Jakchcesz no na tym etapie sezonu to już nie ma co rotować. Oczywiście chodzi mi o to że tylu graczy wymienia. Starta dzisiaj punktów, z tym rywalem może mieć katastrofalne skutki w kontekście Mistrzostwa ... Dziś po prostu trzeba wygrać.
1
Proponuję trenerowi bardziej rotować w takim meczu ;) Po przerwie zacznie wpuszczać podstawowych piłkarzy ;)
0
@drifboy25 a skąd wiesz w jakiej formie będzie Mats?
0
@Technik i by znów nie trafił ;)
1
W karnych znając fart Realu to wygrają to, a ja będę miała zejście ... Dlatego Barca proszę o gola w ostatniej minucie dogrywki :)
0
@KrwawiaceoczyVEB bo już późno ;)
2
Boże jak można przegrać pierwsze trofeum z tak słabym Realem ...
3
Do tej pory ludzie mieli bekę z naszego prezesika i jego nieudolnego kontraktowania Daniego Olmo. Real dziś nas chyba przebił i teraz on stał się największym pośmiewiskiem :) No nie powiem, całkiem miłe to uczucie!
Buenas Noches Cules.