0

@partymaker czemu?

1

@GTBTP od Messiego mam. Od Lewego też. Teraz chcę taką do chodzenia z jednym z moich ulubieńców ;)

0

Z jakich stron kupujecie sobie koszulki Barcy?

3

@macio_944 wydaje się sympatyczny :) Zobaczymy jakim będzie Papieżem.
Franciszek dla mnie był za bardzo nowoczesny jeśli chodzi o niektóre kwestie ..

1

Real Madryt TV już podobno filmik z błędami niedzielnego sędziego opublikował ;) W tej kwestii formy nie tracą :)

0

@Danny Gaucho podobno tylko za trzymanie rywala faul liczy się polu karnym!

0

@Roobo niestety. Myślałam, że facet jest mądrzejszy ;)

10

Taki kubek od klienta dostałam :) Chyba na pocieszenie :)

https://zapodaj.net/images/8b3d2fa50d6a5.jpg

1

@RafiVeB apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli jesteś już w półfinale to wierzysz i chcesz finału. Ja osobiście zdawałam sobie sprawę, że możemy nie dać rady (żeby mieć duże szanse trzeba było wygrać mecz u siebie). Ale ta drużyna robi rzeczy tak nieprawdopodobne, że na drugą połowę siadałam z wielką wiarą w sukces. Coś w podobie jak to, że wierzyłam w odrobienie strat z PSG w pamiętnym dwumeczu. I nie zawiodłam się :) Niestety ta porażka tak boli bo było tak blisko. Przez chwilę już nawet byliśmy w finale :)

1

Szatnia Realu pewnie już jest pewna zwycięstw w niedzielę i wygrania Mistrza. No bo przecież my się załamiemy. Mam nadzieję, że po raz kolejny utrzemy im noska :)

1

@borys27 chodziło mi bardziej o wynik 0-2, 1-3 nawet, nie wyraźny wpierdziel. Gdybyśmy nie dogonili, nie bolało by tak tylko człowiek by przyjął: byliśmy słabsi przegraliśmy i tyle ;)

Ale i tak duma :) Trzeba tylko obronę wzmocnić, bo tracić tyle goli to nie przystoi ;)

7

Szkoda. Było tak blisko. Najgorsze jest to, że potrafiliśmy wyjść z wyniku 0-2 na 3-2 i dać sobie wbić gola w samej końcówce. Dlatego to tak boli. Gdybyśmy po prostu przegrali wyraźnie nie byłoby takiego smutku ...

Ale czy wygrywasz czy nie ...

0

No dzisiaj już całkiem fajny wyścig w F1. :)
Kilka ciekawych pojedynków było. No i zwycięstwo Piastriego :)

Hamilton w jakiej drużynie się nie pojawia tam muszą być zgrzyty. ..

0

@Messi1992 ale musiały być zmiany żeby ten wynik zrobić ...

0

@Pnog37 ale musieli wejść podstawowi ;)

1

Ale po co ten Olmo teraz?

1

No i się spóźniłam z zagraniem na Barce ;)

4

Bartosz Zmarzlik wygrywa pierwsze GP w tym sezonie! Brawo :)

0

Był taki sezon gdzie w tydzień przegraliśmy wszystko co nie? Tutaj na szczęście Puchar już mamy, ale obyśmy nie przegrali ligi i LM w 10 dni ...

0

@Antimadridista_WR mam nadzieję, że jednak pięć wystarczy. O ile masz trener zechce je zrobić ;)

1

Dobrze, że jest pięć zmian bo przy trzech mogłoby nie wystarczyć, a tak jest nadzieja, że się uda to wygrać :)

0

@Baroo66 znaczy czym przegrywa?

0

@Jakchcesz no na tym etapie sezonu to już nie ma co rotować. Oczywiście chodzi mi o to że tylu graczy wymienia. Starta dzisiaj punktów, z tym rywalem może mieć katastrofalne skutki w kontekście Mistrzostwa ... Dziś po prostu trzeba wygrać.

1

Proponuję trenerowi bardziej rotować w takim meczu ;) Po przerwie zacznie wpuszczać podstawowych piłkarzy ;)

0

@drifboy25 a skąd wiesz w jakiej formie będzie Mats?

0

@Technik i by znów nie trafił ;)

1

W karnych znając fart Realu to wygrają to, a ja będę miała zejście ... Dlatego Barca proszę o gola w ostatniej minucie dogrywki :)

0

@KrwawiaceoczyVEB bo już późno ;)

2

Boże jak można przegrać pierwsze trofeum z tak słabym Realem ...

3

Do tej pory ludzie mieli bekę z naszego prezesika i jego nieudolnego kontraktowania Daniego Olmo. Real dziś nas chyba przebił i teraz on stał się największym pośmiewiskiem :) No nie powiem, całkiem miłe to uczucie!

Buenas Noches Cules.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?