Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie może być spokojnie ;)
1
Atletico jak Barca w meczach z białymi :)
1
Nie strzeli mi hat tricka do kuponu Julian .. szkoda.
1
Denerwuje się, jakby to nasi grali ;)
1
A Mbappe jeszcze gra?
Obym go nie wywołała ...
10
Pierwszy poważny rywal Realu i już nie wygląda to dobrze! Tak jak Polska w siatkę dziś..
3
Ale słaba jest ta obrona Madrytu i dziurawa. Jak Atletico tego nie wygra to będzie niezłym frajerem
1
Ale byłaby brameczka :)
5
Uwielbiam tego Juliana :) Szkoda, że u nas nie gra ...
0
Tylko strzelcie :)
1
@Andi18 no ja mimo wszystko dziś bardziej, bo to Polska! Może bardziej nie o samą porażkę co o styl i brak wiary w wygranie. Kurde mieć 4, 5 punktów przewagi i w każdym secie ja stracić. Kiedyś to było nie do pomyślenia w męskiej siatkówce, teraz niestety częste jest.
1
@Andi18 mam tak samo. Jeszcze liczę na wygraną moje drużyny w siatkę :)
1
Bardzo podobają mi się te Derby Madrytu. Mam nadzieję, że Atletico wygra :)
1
Pisałam, że wygraną i brak kontuzji! Ale chyba nie do końca ... Mam nadzieję, że jednak wyszliśmy bez szwanku z tej rywalizacji z rzeźnikami z getafe.
0
No i elegancko Dani :)
1
Iskrzy, a zaraz jakieś czerwo któryś z naszych dostanie
0
Dobra Panowie jedziemy z nimi! Minimum piąteczke! To będzie najlepsza kara za to chamstwo ...
1
Uwielbiam to madryckie Getafe ....
0
@Roobo ale jak? Lewandowski jest non stop tutaj jechany ;) i nie tylko on bo każdy kto ma słabszy mecz
1
@Cules69 To jest Pedri
0
@regatta52 spoko ale brameczka z jego udziałem jest. Bodajże druga!
0
@Cules69 no wiadomo, ale mnie śmieszą tutaj komentarze sprzedające zawodników po gorszej grze. Ale co się dziwić, swego czasu Messi też był sprzedawany ;)
2
Jak to było? Olmo cienias, trzeba się go pozbyć :D
0
No wreszcie Marcus :) Może się odblokuje :)
0
Ale słabi dziś jesteśmy ...
0
Aż szkoda mi tej Valencii
1
Wiedziałam, że w końcu włożą ... Na tym kartoflisku
0
@Ku84fcb zaraz się przełączę ;) Polska to Polska :)
0
Nie kumam tych fauli w koszykówce, a jeszcze bardziej tego, że już siedem minut trwają te ostatnie dwie minuty ...
1
@FcPortoFan1999 żebym rano nie musiała ;) Czasem robi się obiady o tej porze ;)