0

Nie może być spokojnie ;)

1

Atletico jak Barca w meczach z białymi :)

1

Nie strzeli mi hat tricka do kuponu Julian .. szkoda.

1

Denerwuje się, jakby to nasi grali ;)

1

A Mbappe jeszcze gra?
Obym go nie wywołała ...

10

Pierwszy poważny rywal Realu i już nie wygląda to dobrze! Tak jak Polska w siatkę dziś..

3

Ale słaba jest ta obrona Madrytu i dziurawa. Jak Atletico tego nie wygra to będzie niezłym frajerem

1

Ale byłaby brameczka :)

5

Uwielbiam tego Juliana :) Szkoda, że u nas nie gra ...

0

Tylko strzelcie :)

1

@Andi18 no ja mimo wszystko dziś bardziej, bo to Polska! Może bardziej nie o samą porażkę co o styl i brak wiary w wygranie. Kurde mieć 4, 5 punktów przewagi i w każdym secie ja stracić. Kiedyś to było nie do pomyślenia w męskiej siatkówce, teraz niestety częste jest.

1

@Andi18 mam tak samo. Jeszcze liczę na wygraną moje drużyny w siatkę :)

1

Bardzo podobają mi się te Derby Madrytu. Mam nadzieję, że Atletico wygra :)

1

Pisałam, że wygraną i brak kontuzji! Ale chyba nie do końca ... Mam nadzieję, że jednak wyszliśmy bez szwanku z tej rywalizacji z rzeźnikami z getafe.

0

No i elegancko Dani :)

1

Iskrzy, a zaraz jakieś czerwo któryś z naszych dostanie

0

Dobra Panowie jedziemy z nimi! Minimum piąteczke! To będzie najlepsza kara za to chamstwo ...

1

Uwielbiam to madryckie Getafe ....

0

@Roobo ale jak? Lewandowski jest non stop tutaj jechany ;) i nie tylko on bo każdy kto ma słabszy mecz

1

@Cules69 To jest Pedri

0

@regatta52 spoko ale brameczka z jego udziałem jest. Bodajże druga!

0

@Cules69 no wiadomo, ale mnie śmieszą tutaj komentarze sprzedające zawodników po gorszej grze. Ale co się dziwić, swego czasu Messi też był sprzedawany ;)

2

Jak to było? Olmo cienias, trzeba się go pozbyć :D

0

No wreszcie Marcus :) Może się odblokuje :)

0

Ale słabi dziś jesteśmy ...

0

Aż szkoda mi tej Valencii

1

Wiedziałam, że w końcu włożą ... Na tym kartoflisku

0

@Ku84fcb zaraz się przełączę ;) Polska to Polska :)

0

Nie kumam tych fauli w koszykówce, a jeszcze bardziej tego, że już siedem minut trwają te ostatnie dwie minuty ...

1

@FcPortoFan1999 żebym rano nie musiała ;) Czasem robi się obiady o tej porze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?