2

@Conradxc wszystko spoko ale wynik 1-4 :)

1

@Dankho94isback eee spokojnie. Damy radę :)

2

@Andrzej_Majonez mam nadzieję :) Przetrwać początek co by nasi nie zapomnieli wyjść z szatni na mecz.

1

@Filipem hehe ja właśnie jem :) a potem już oczekiwanie na mecz.
Strasznie nie lubię El Clasico. Za duże emocje ...

2

@July_6_BcN to jak u mnie, choć nie bardzo jeszcze czuję, że ten mecz się zbliża :)
Mam dylemat co do koszulek ;)

2

@Andrzej_Majonez to w razie wysokiej porażki mało co będziesz pamiętał ;)
Ja dopiero na meczu piwko :)

2

Culesi jakie nastroje przed El Clasico? :)

2

Rash strzeli hat - tricka :)

2

@4Fabregas4 jak się zestarzeje tak się zestarzeje. Serio już wkurzające jest ciśnięcie po trenerze z którym w zeszłym sezonie mieliśmy takie rewelacyjne wyniki.

1

Do gestu Kozakiewicza to jeszcze dużo brakuje :) Ale emocje niesamowite ;)

3

Kocham takie zwycięstwa :)

0

@Encore on miał trzy setki. No tą jedną to powinien zamienić na bramkę ... No cóż. Szkoda, że Lewy karnego nie wykorzystał. To odwróciłoby losy meczu.

0

Czy wygrywasz czy nie ... Ja i tak kocham Cię!

0

Ej nie rozpedzajcie się ci z Sevilli bo będzie taka beka jak Realu z Atletico ;)

1

To kogo dziś sprzedajecie? Całą drużynę czy kogoś oszczędzicie? ;)

1

To bramka powinna być

3

Długo to my sobie nie poliderowalismy w LaLiga ...

0

Była szansa by powalczyć o zwycięstwo. Teraz trzeba walczyć o ten jeden punkt

0

No tylko Lewus strzel!

0

Nie będzie pewnie.

2

@DariaFCB no to zostań tam na drugą połowę!

0

Nie oglądam meczu bo dopiero z pracy wracam ale widzę, że szybko nas ten kryzys dopadł ... Dobrze, że ta przerwa teraz będzie, choć znając życie to grono kontuzjowanych się po niej powiększy ...

0

@Pablozeusz Podobnie ;) znaczy ten gol Mekambe mi dał wygraną;)

0

Koniec nadziei ;)

0

@Pawlak1992 Ilka - od imienia Ilona :)

1

@Barca-Messi10 no zdecydowanie. Brylował by tam w nienawiści do Barcy!

0

@APTAPT no takim wchodzeniem i czytaniem tych jego wypocin też mu nabijam wszystko co możliwe ;) Niestety czasem mnie bawi to co tam wypisuje. Ale te jego niektóre twity przechodzą ludzkie pojęcie! No nie da się tego czytać ;)

3

Tak sobie czasem wchodzę na profil tego całego Gali dla beki. Gościu po wygranej Atletico stwierdził, że my bardziej cieszymy się z ich porażki niż ze swojego zwycięstwa i że jest to obsesyjne, a on cały czas pisze o Barcelonie hahaha. Nawet napisał o czerwiec dla Yamala. Boże facet jest tak żenujący i oderwany od rzeczywistosci, że szkoda gadać!!!

0

@Barclonismo wyrazy współczucia :(

4

Szkoda, że Barca nie wyszła na drugą połowę albo nie chciało jej się grać. Niestety tak to wyglądało. Początek meczu bardzo fajny... Niestety im dalej tym gorzej.

Wiadomo, że to tylko jeden mecz i to druga kolejka, ale remis mógłby być.

Szkoda, że Hansi zdjął Rasha. Grał dobrze, chciało mu się no i te siateczki.
Obecności Lewego prawie nie zauważyłam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?