0

- nie powinno być bramki na 0-2 po faulu na Yamalu (korzyść Real)
- nie powinno być gola na 2-2 de Jonga, zagranie ręką (korzyść Barca)
- brak karnego dla Barcy za zagranie ręką w polu karnym (korzyść Real)

To tak dla mnie takie główne błędy. Wszyscy jeszcze mówią o czerwonej dla Czuameniego, ale on w meczach z Barca czerwonych kartek nie dostaje więc i tym razem nie dostał ...

0

Pedri w meczu z Interem przebiegł ponad 15 km. Dziś ponad 12. Niesamowity wynik, niesamowity facet :)

0

@NeroTFP1 piękny sezon :) Tym bardziej szkoda tej LM. Wtedy sezon byłby perfekcyjny!

0

@FCB24 po tym padła bramka na 2-0. Dla niektórych drużyn wynik nie do odrobienia już ;)

0

@kamil953 oglądałam ten fragment meczu z tatą. Mój tata jak zwykle po złości był przeciwko FCB. I oczywiście twierdził że młody przysymulował. Ja w sumie też już zwątpiłam, ale podejrzane dla mnie było to jak długo leżał. Ojciec się śmiał, że tak przysymulował, że takich gówniarzy to by od razu z boiska wyrzucał ... Nawet nie wiecie jaką teraz będę miała satysfakcję jak mu pokaże, że tam stempel był xD

1

@Sysia11 no ale się będą srać tym ile da :)
Szkoda że odpadliśmy z LM. Ale mega cieszy mnie to prawie Mistrzostwo.

2

@GTBTP to jest ich sposób niestety. Nie potrafią przegrywać jak ich "Wielki Real"

0

@Azazel_Pazuzu pierwsza krytykuje :) I to mimo zwycięstwa :)

0

Uwielbiam fanów Realu! Piszesz o dzisiejszym meczu i że Barca coraz bliżej Mistrza, a taki sfrustrowany biały wrzuca zdjęcie LM i że Real 6 w 10 lat, a Barca 5 w 124 xD

0

@mekston zerknęłam i faktycznie stempel był. I w sumie już wszyscy o tym mówią :)

0

Mamy to kurde! Mamy :)
Żółw i sędzia nie dali rady! Brawo Barca!

0

@mekston oki. To po meczu tam wejdę :)

0

I będą emocje :)

0

Kurde i jak nie kochać tej drużyny? :)
Nawet gdyby nic nie zdobyli to wielki szacun za grę i twardą psyche!

O ile dla fanów Realu mentalem ich drużyny jest walka do końca, tak u nas to remontady. No nie można nas lekceważyć przy żadnym prowadzeniu ...

0

@mekston z tych co widziałam to niby nic nie było. Ale zbyt długo leżał więc muszę po meczu znaleźć jakąś dobrą powtórkę

1

Ufff spalony ... Ale przecież tam Frankie nie dotknął Żółwia..

1

@Romario87 przecież sędzia probarcelonski. Real go pocisnal i teraz sędziuje pod nich większość. Jak w CdR

0

@mekston przecież tam Yamal przysymulował :)

0

Jak ja kocham tą drużynę :)

2

Chyba ręka ale co tam. Real karny po spalonym :)

1

A tej pierwszej bramki ewentualnego spalonego nie pokazali?

0

Wkur ... się nasi i dobrze :)

0

Kurtula oczywiście mecz życia zagra :)

0

No i niestety gong na początku ...

0

@FcPortoFan1999 obys miał rację :)

0

Boże zaczynam się w środku denerwować. Za dużo razy ich w tym sezonie pokonaliśmy ...

1

Skład nie przekonuje. No ale trzeba zaufać Hansiemu. Na szczęście ostatnie El Clasico w tym sezonie.

Byle nie przegrać. Ale damy radę! Po Mistrza FCB!

0

@FcPortoFan1999 niestety :(
No USA zaczęło obiecująco. Też ich reprezentacje lubię więc mogą wygrać :)

0

@FcPortoFan1999 Polacy już swój turniej grali niestety :(

2

Dziś rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Elity w hokeju :) Gospodarzami jest Dania i Szwecja. Tytułu bronią Czechy!

Wyniki:
Austria - Finlandia 1-2
Szwajcaria - Czechy 4-5, po dogrywce
Szwecja - Słowacja 5-0,
Dania - USA 0-5

A jutro Mistrzostwa rozpoczynają moi Kanadyjczycy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?