2

@Comentateiro Bo cpac trzeba umiec, amatorzy, nie to co ja.

A nie, czekaj...

2

@macio_944 Lepszego nie znajdzie

0

1

@macio_944 Gdy AI wymyka sie spod kontroli i chce zawladnac swiatem.

1

@NeroTFP1 Mistrz! I fajna rola tez w "Watasze"

5

@agaFCB Daremne nadzieje.

2

@tomek8756 Te ciuchy to pewnie na trytytki sie trzymaja.

3

@Ojciec5tkidzieci Takie przeciwienstwo Bergkampa ;)

11

@Hosh Moze skacze z kwiatka na kwiatek niezaleznie od tego ;)

2

@DLFCB Wielka strata dla tej dyscypliny.

2

@RichardWinters Szanuje Twoje zdanie, ale moim zdaniem nie ma tu winy kierowcy.

Jeszcze mam wrazenie, ze szly patrzac w telefon

1

@RichardWinters No a ile moglo byc metrow kiedy zaczely byc widoczne? z 40? Mysle, ze nie wiecej. Gdyby zaczal hamowanie w tamtym momencie zamiast je ominac tak jak to zrobil to by je odklejali z maski 30 metrow za pasami.

5

@NeroTFP1 Moim zdaniem powinno sie zmniejszac podatki, bo takie ciagle podwyzszanie minimalnej doprowadzi tylko do wzrostu cen towarow i uslug.

1

@RichardWinters Moim zdaniem w momencie kiedy zauwazyl dzieci bylo za pozno na jakikolwiek inny manewr niz ten ktory wykonal.

I to nie z powodu nadmiernej predkosci tylko zwyczajnie nie bylo ich wczesniej widac.

1

@Aragorn33 Raczej piesi zignorowali fakt, ze pojazd jest na tyle blisko, ze nie da sie bezpiecznie przejsc przez pasy, ba, nawet nie zwolnily i nie zatrzymaly sie tylko na pewniaka walą na pasy.

12

@Aragorn33 Dla mnie to jest wtargniecie na pasy praktycznie wprost pod TIRa.

2

@Faro Ja na szczescie po latach obecnosci tutaj wiem, ktorzy myla sie najrzadziej ;)

3

@NeroTFP1 Dzieki :)

3

@Faro Po co google jak jest la rambla, wrzucam sobie pytanie, ide pracowac dalej i po chwili mam odpowiedz.

3

Czy mecze Euro bede transmitowane w TVP Sport?

3

@Luciano99 Bo grał

0

@Reviven Ale York City to Ty szanuj ;) Moja ulubiona druzyna z nizszych dywizji.

1

@dAvi_2 Ale złoto

1

@arasz1819 Zygzakiem?

5

@jacobFCB A Laporta to Biznesu.

27

@Comentateiro A Kosiniak?

7

@Arden Nowy crush Dodiego, chlop juz pewnie caly w ejakulacie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FabianekMrozek A gdzie wady?

4

@FabianekMrozek Zalezy, co powiedzialyby modele symulacyjne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?