0

@Saviola88 Tzn? Co wycierpiala, bo nie slyszalem nigdy?

0

@Lucyfffer
1. Francja
2. Mbappe
3. Griezmann
4. Szkocja
5. Polska

1

@Popitek12 Ja nie widze, bo Radwanska juz zakonczyla kariere.

16

@misterio On juz przeszedl na TY

3

@mekston Za czasow Venus i pozniej Sereny konkurencja byla duzo wieksza moim zdaniem - Belgijki, Williams, Davenport, Mary Pierce, Mauresmo, Kuznetsova, Sharapova, Hingis - co nie znaczy, ze Iga nie mialaby szans na nawiazanie walki z Serena, zwlaszcza na ziemi.

0

Paolini jeszcze ma zadyszke po meczu.

4

Brawo Iga, juz jest legenda RG!!! Kapitalny mecz w finale

0

@fur_Deutschland Wynik moze znany, ale nie mozna powiedziec, ze Wloszka gra zle, bo wcale nie popelnia jakos duzo UE.

6

Nie wiem, czemu niektorzy pisza o nudnym meczu. Iga gra kapitalny, praktycznie bezbledny tenis i ja sie ciesze, ze moge ogladac ja grajaca na takim poziomie :)

1

Wyczuwam 6:0 w drugim secie, i bardzo dobrze :)

2

Brawo Iga! Piekna druga czesc seta.

1

@adi7adi8 o kurde, myslalem ze duzo mlodsza jest. Gdzie ona byla przez te wszystkie lata?

0

Podoba mi sie gra Wloszki, jest bardzo dynamiczna i mocno uderza pilki, mysle ze ma potencjal na bycie jedna z czolowych zawodniczek WTA.

1

Ale teraz rozprowadzila Wloszke

2

Szybciutki re-break do zera, brawo Iga!

2

Dużo błędów Igi na razie, oby byla w stanie szybko je wyeliminowac.

1

Ale piekny kąt teraz od Igi.

1

Bardzo szybko sie ustawia Wloszka.

0

Szkoda, ze nie ma Stopy i Sidora...

3

@MesQueUnClub96 Tak czy inaczej - tak duzo trollowales, ze nikt juz po prostu nie wierzy w szczerosc Twoich postow.

2

@MesQueUnClub96 Nie wszystkie posty byly takie.

6

@MesQueUnClub96 Nie wiem, ale nie dziw sie, ze Twoje komentarze, rzekomo pisane na powaznie, spotykaja sie teraz z takim a nie innym odzewem.

10

@MesQueUnClub96 trudno nie poznac Twojego zycia skoro zostawiles tutaj ponad 70k komentarzy.

Chyba ze to wszystko to byl trolling, wtedy zrozumiem.

9

@Chaoss *w calym okresie pobytu na tej stronie

0

0

@JohnnySilverhand *w historii pilki noznej

0

@tristan87 Wroci silniejszy.

1

@tomek8756 Może "cioć" ?

1

@agaFCB Trzymam kciuki zeby nastepowala dalsza poprawa!

3

@Colon Tak, to są utwory z jednej ze stacji radiowych granych w GTA IV :) Niedługo będę sobie odświeżał i z chęcią odpalę The Journey.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?