JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Saviola88 Tzn? Co wycierpiala, bo nie slyszalem nigdy?
0
@Lucyfffer
1. Francja
2. Mbappe
3. Griezmann
4. Szkocja
5. Polska
1
@Popitek12 Ja nie widze, bo Radwanska juz zakonczyla kariere.
16
@misterio On juz przeszedl na TY
3
@mekston Za czasow Venus i pozniej Sereny konkurencja byla duzo wieksza moim zdaniem - Belgijki, Williams, Davenport, Mary Pierce, Mauresmo, Kuznetsova, Sharapova, Hingis - co nie znaczy, ze Iga nie mialaby szans na nawiazanie walki z Serena, zwlaszcza na ziemi.
0
Paolini jeszcze ma zadyszke po meczu.
4
Brawo Iga, juz jest legenda RG!!! Kapitalny mecz w finale
0
@fur_Deutschland Wynik moze znany, ale nie mozna powiedziec, ze Wloszka gra zle, bo wcale nie popelnia jakos duzo UE.
6
Nie wiem, czemu niektorzy pisza o nudnym meczu. Iga gra kapitalny, praktycznie bezbledny tenis i ja sie ciesze, ze moge ogladac ja grajaca na takim poziomie :)
1
Wyczuwam 6:0 w drugim secie, i bardzo dobrze :)
2
Brawo Iga! Piekna druga czesc seta.
1
@adi7adi8 o kurde, myslalem ze duzo mlodsza jest. Gdzie ona byla przez te wszystkie lata?
0
Podoba mi sie gra Wloszki, jest bardzo dynamiczna i mocno uderza pilki, mysle ze ma potencjal na bycie jedna z czolowych zawodniczek WTA.
1
Ale teraz rozprowadzila Wloszke
2
Szybciutki re-break do zera, brawo Iga!
2
Dużo błędów Igi na razie, oby byla w stanie szybko je wyeliminowac.
1
Ale piekny kąt teraz od Igi.
1
Bardzo szybko sie ustawia Wloszka.
0
Szkoda, ze nie ma Stopy i Sidora...
3
@MesQueUnClub96 Tak czy inaczej - tak duzo trollowales, ze nikt juz po prostu nie wierzy w szczerosc Twoich postow.
2
@MesQueUnClub96 Nie wszystkie posty byly takie.
6
@MesQueUnClub96 Nie wiem, ale nie dziw sie, ze Twoje komentarze, rzekomo pisane na powaznie, spotykaja sie teraz z takim a nie innym odzewem.
10
@MesQueUnClub96 trudno nie poznac Twojego zycia skoro zostawiles tutaj ponad 70k komentarzy.
Chyba ze to wszystko to byl trolling, wtedy zrozumiem.
9
@Chaoss *w calym okresie pobytu na tej stronie
0
@JohnnySilverhand Ok
0
@JohnnySilverhand *w historii pilki noznej
0
@tristan87 Wroci silniejszy.
1
@tomek8756 Może "cioć" ?
1
@agaFCB Trzymam kciuki zeby nastepowala dalsza poprawa!
3
@Colon Tak, to są utwory z jednej ze stacji radiowych granych w GTA IV :) Niedługo będę sobie odświeżał i z chęcią odpalę The Journey.