4

@QQL5 Ja bym mu podrzucil owce wypchana siarka. On sie na nia rzuci, zachce mu sie pic, wypije cala wode z Wis... dystrybutora, peknie i po problemie.

2

@Ptasior hehehe dobre!

1

@TR3YWAY Przede wszystkim nie chcialbym trafic na zadna z angielskich druzyn, bo to inna liga jesli chodzi o tempo gry. Do tego wolalbym uniknac Bayernu, bo z nimi zawsze mamy problemy. Reszta mniej lub bardziej obojetna.

0

@kacper_fcb Polska/Szwajcaria

1

@prokar1 Tylko z premium mozesz zmienic.

0

@mordini123 Czas najwyzszy to zmienic

0

@mordini123 Polska-Ukraina - mecz przyjazni :)

1

0

@tomek8756 Pewnie z przyczyn naturalnych, ze tez akurat w aucie mu sie to przytraflilo :(

0

@vangoor Pelna zgoda.

7

@abram3k Araujo najwiecej bramek w przyszlym sezonie? Watpliwe.

0

@vangoor Ale wczoraj poza podaniem do Roberto to dosc slabo.

2

@TR3YWAY @macio_944 daj spokoj chlopakowi.

3

@mekston @Danny Gaucho trafnie podsumowal

1

@NeroTFP1 Slodziaki

0

@vangoor ciesze sie chwilą

1

@michal26 Powaznie, Cubarsi stal sie moim absolutnym ulubiencem. To jak rozprowadza pilke i gra w odbierze jest fenomenalne.

42

Moze i Cubarsi zagral wczoraj kapitalny mecz, ale za to podania mial genialne.

2

@GeneralXavi Anka 2 - Robson 1

0

@Hosh W takim razie dzieki za wyprowadzenie z bledu :)

2

@Rust_Cohle Ale realu piszemy z malej.

2

@GeneralXavi To dlaczego Pickford nie dostal czerwonej kartki za wejscie w van Dijka?

6

Kocham Cubarsiego.

5

@AFA Przepustka?

1

@Arys Moim zdaniem mogl spokojnie zostac i grac i przyjsc dopiero latem.

1

@macio_944 Ja tam absolutna walke o wszystko wybacze ;)

#czepianko

10

@Rust_Cohle Czyli, ze to Vegeciak mialby byc tym trzecim dzieckiem?

2

@Azazello Kurde, wszyscy to ci sami...

1

@Kratos1990 A przypadkiem nie mialo wyjsc jednoczesnie na konsole i PC?

5

@Comentateiro Uuu pesymista, na stos z nim!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?