JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@QQL5 Ja bym mu podrzucil owce wypchana siarka. On sie na nia rzuci, zachce mu sie pic, wypije cala wode z Wis... dystrybutora, peknie i po problemie.
2
@Ptasior hehehe dobre!
1
@TR3YWAY Przede wszystkim nie chcialbym trafic na zadna z angielskich druzyn, bo to inna liga jesli chodzi o tempo gry. Do tego wolalbym uniknac Bayernu, bo z nimi zawsze mamy problemy. Reszta mniej lub bardziej obojetna.
0
@kacper_fcb Polska/Szwajcaria
1
@prokar1 Tylko z premium mozesz zmienic.
0
@mordini123 Czas najwyzszy to zmienic
0
@mordini123 Polska-Ukraina - mecz przyjazni :)
1
@prokar1 @Kgorecki2500
0
@tomek8756 Pewnie z przyczyn naturalnych, ze tez akurat w aucie mu sie to przytraflilo :(
0
@vangoor Pelna zgoda.
7
@abram3k Araujo najwiecej bramek w przyszlym sezonie? Watpliwe.
0
@vangoor Ale wczoraj poza podaniem do Roberto to dosc slabo.
2
@TR3YWAY @macio_944 daj spokoj chlopakowi.
3
@mekston @Danny Gaucho trafnie podsumowal
1
@NeroTFP1 Slodziaki
0
@vangoor ciesze sie chwilą
1
@michal26 Powaznie, Cubarsi stal sie moim absolutnym ulubiencem. To jak rozprowadza pilke i gra w odbierze jest fenomenalne.
42
Moze i Cubarsi zagral wczoraj kapitalny mecz, ale za to podania mial genialne.
2
@GeneralXavi Anka 2 - Robson 1
0
@Hosh W takim razie dzieki za wyprowadzenie z bledu :)
2
@Rust_Cohle Ale realu piszemy z malej.
2
@GeneralXavi To dlaczego Pickford nie dostal czerwonej kartki za wejscie w van Dijka?
6
Kocham Cubarsiego.
5
@AFA Przepustka?
1
@Arys Moim zdaniem mogl spokojnie zostac i grac i przyjsc dopiero latem.
1
@macio_944 Ja tam absolutna walke o wszystko wybacze ;)
#czepianko
10
@Rust_Cohle Czyli, ze to Vegeciak mialby byc tym trzecim dzieckiem?
2
@Azazello Kurde, wszyscy to ci sami...
1
@Kratos1990 A przypadkiem nie mialo wyjsc jednoczesnie na konsole i PC?
5
@Comentateiro Uuu pesymista, na stos z nim!