JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
58
@AlexDark00, gdybys mial do wyboru umrzec z pragnienia albo pochwalic wystep Lewego to jak myslisz: ile bylbys w stanie wytrzymac bez wody?
2
@mekston hahahaha zrobiles mi dzien tym
1
@Sulimo Nie no, oczywiscie mam nadzieje, ze nic mu nie jest, poza kacem.
44
@AlexDark00 Tak, nikt nie potrafi czytac ze zrozumieniem, tylko Ty. Tylko Ty jestes obiektywny, a my wszyscy slepo zapatrzeni w Lewego. Tylko Ty podajesz konstruktywne argumenty a my wymyslamy z czapy.
Brawo, wygrales talon.
3
@tristan87 Za tania, nie biore.
7
@Visca_barca Roman pewnie walczy, ale na OIOMie.
1
@MesQueUnClub_87
Mielony > Devolay > Stek > Schabowy > Rolada
Frytki > Kopytka > Puree > Kluski slaskie > Ziemniaki
Kiszony > Coleslaw > Mizeria > Buraki zasmazane > Mloda kapusta
1
@Rust_Cohle To jego starszy o 2 miesiace brat-blizniak, ale byl tak upierdliwy, ze go do chrztu na widłach nieśli.
0
@MOLESTA To prawda, piekna historia :)
2
@Sulimo Takie zwierzeta powinny sie wyprozniac do dolu w ziemi
1
@pt9 Tylko nie mow, ze Ty jestes wlascicielem...
0
@reloaded To on gral wczoraj? Prawie go nie bylo widac na boisku.
4
@Arden hehehe faktycznie!
Edit: czyli zrobil to, co mu najlepiej wychodzi.
1
@ElTomas Lewy ostatnio jakas malolate przeciez przygruchał.
9
@Kratos1990 Przestan, to moze czytac jego syn.
0
@draxidox Czy jednak Putin wygral wybory?!
1
@Kidd Potwierdzam, bylem tym stołem.
0
@Danny Gaucho Kurcze praktycznie nie kojarze nazwisk, to pewnie byly dosc stare dzieje, co?
1
@MysticCat Zgadzam sie, ale myslalem ze moze cos juz wiadomo, ze wyszedl jakis oficjalny komunikat ze strony klubu.
1
Czy wiadomo juz jaka byla przyczyna absencji Cancelo? Slyszalem, ze ponoc sprawy osobiste.
1
@Kengo hehehe dobre :)
1
Hop Aleks do budy
7
@AlexDark00 Boli? Ma boleć :) Piesek szczeka, Lewy jedzie dalej.
2
@Danny Gaucho Love i suazo jeszcze grają? wow!
0
@Colon Gratki, ja wczoraj grałem też po dłuższej przerwie i poza serwisem wszystko ładnie grało, nawet dwuręczny bh, który zawsze był moją piętą achillesową.
Fake ds lubię, czasem zagram jak widzę że przeciwnik w ciemno biegnie do przodu.
0
@Kubox Przede wszystkim dobra ziemia, dobrze przebrana i zwałowana przed wysiewem. Dobrze jest uzyc siewnika badz recznego, badz kolowego wtedy bardziej rownomiernie wysiejesz.
5
@July_6_BcN otoz to, jedynie wolniejszy ich wzrost.
0
@RoberDzik Brakuje mi felietonow od @Eoren i @challengera
0
@MesQueUnClub96 W ich przypadku na pewno.
0
@marcin62 To pisal wlasciciel firmy, czy jakis Dodi?