58

@AlexDark00, gdybys mial do wyboru umrzec z pragnienia albo pochwalic wystep Lewego to jak myslisz: ile bylbys w stanie wytrzymac bez wody?

2

@mekston hahahaha zrobiles mi dzien tym

1

@Sulimo Nie no, oczywiscie mam nadzieje, ze nic mu nie jest, poza kacem.

44

@AlexDark00 Tak, nikt nie potrafi czytac ze zrozumieniem, tylko Ty. Tylko Ty jestes obiektywny, a my wszyscy slepo zapatrzeni w Lewego. Tylko Ty podajesz konstruktywne argumenty a my wymyslamy z czapy.

Brawo, wygrales talon.

3

@tristan87 Za tania, nie biore.

7

@Visca_barca Roman pewnie walczy, ale na OIOMie.

1

@MesQueUnClub_87

Mielony > Devolay > Stek > Schabowy > Rolada
Frytki > Kopytka > Puree > Kluski slaskie > Ziemniaki
Kiszony > Coleslaw > Mizeria > Buraki zasmazane > Mloda kapusta

1

@Rust_Cohle To jego starszy o 2 miesiace brat-blizniak, ale byl tak upierdliwy, ze go do chrztu na widłach nieśli.

0

@MOLESTA To prawda, piekna historia :)

2

@Sulimo Takie zwierzeta powinny sie wyprozniac do dolu w ziemi

1

@pt9 Tylko nie mow, ze Ty jestes wlascicielem...

0

@reloaded To on gral wczoraj? Prawie go nie bylo widac na boisku.

4

@Arden hehehe faktycznie!

Edit: czyli zrobil to, co mu najlepiej wychodzi.

1

@ElTomas Lewy ostatnio jakas malolate przeciez przygruchał.

9

@Kratos1990 Przestan, to moze czytac jego syn.

0

@draxidox Czy jednak Putin wygral wybory?!

1

@Kidd Potwierdzam, bylem tym stołem.

0

@Danny Gaucho Kurcze praktycznie nie kojarze nazwisk, to pewnie byly dosc stare dzieje, co?

1

@MysticCat Zgadzam sie, ale myslalem ze moze cos juz wiadomo, ze wyszedl jakis oficjalny komunikat ze strony klubu.

1

Czy wiadomo juz jaka byla przyczyna absencji Cancelo? Slyszalem, ze ponoc sprawy osobiste.

1

@Kengo hehehe dobre :)

1

Hop Aleks do budy

7

@AlexDark00 Boli? Ma boleć :) Piesek szczeka, Lewy jedzie dalej.

2

@Danny Gaucho Love i suazo jeszcze grają? wow!

0

@Colon Gratki, ja wczoraj grałem też po dłuższej przerwie i poza serwisem wszystko ładnie grało, nawet dwuręczny bh, który zawsze był moją piętą achillesową.

Fake ds lubię, czasem zagram jak widzę że przeciwnik w ciemno biegnie do przodu.

0

@Kubox Przede wszystkim dobra ziemia, dobrze przebrana i zwałowana przed wysiewem. Dobrze jest uzyc siewnika badz recznego, badz kolowego wtedy bardziej rownomiernie wysiejesz.

5

@July_6_BcN otoz to, jedynie wolniejszy ich wzrost.

0

@RoberDzik Brakuje mi felietonow od @Eoren i @challengera

0

@MesQueUnClub96 W ich przypadku na pewno.

0

@marcin62 To pisal wlasciciel firmy, czy jakis Dodi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?