JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Kengo Rozrywka w sam raz skrojona pod mozliwosci intelektualne wiekszosci Amerykanow.
5
@Comentateiro Wciaz pozostajemy w grze o awans do Klubowych Mistrzostw Swiata, nie siej defetyzmu.
0
@arsenallondyn0 MvB nie mialem okazji niestety ogladac, ale wiem ze byl napastnikiem wybitnym i cenie go wyzej niz Kluiverta, choc mam do niego wielki sentyment.
1
@NeroTFP1 Chuck Norris odebral wlasny poród.
0
@MarioVeB! 37 lat to by sie zgadzalo w tenisowym swiecie.
0
@Colon To ja bylem, Andy zawsze w serduszku.
1
Zauważono aleksa ciemno wychodzącego ze stadionu.
1
Alex ciemno zamknij oczy teraz.
12
@ViscaelBarca2007 Dobrze, ze nie chca Smudy, bo on nie potrafi mowic w zadnym jezyku.
12
@Bobert_Kubicki Ok, a ktore nie sa sztuczne?
0
@Kengo No takiego Schumachera to chetnie bym wskrzesil.
4
@ranger3120 Taka fajna byla i zrobila sie na jakas zwykla, szara dziewczyne...
0
@PatrychoO Koszulka jest rewelacyjna jak malo ktora w ostatnich latach.
2
@HighestInTheRoom
Iniesta
KdB
Modric
Ozil
0
@udarpawarotam Czas na Gundo, juz dawno nie wylecial.
0
@bartekvisca W punkt!
3
@kuz Propsy za Myslovitz, ale tego kawalka akurat nie lubie :(
4
@Nazio_87 Gdybys byla kanapka w McDonaldzie to nazywalabys sie McBeauty.
7
@FCB17 No to teraz totalnie i niesarkastycznie jestem w szoku.
3
@Kidd kolo 5, 6 meczow - glownie mecze Barcelony.
1
@MesQueUnClub_87 Super wyglada! U mnie wczoraj bylo farfale z chorizo, kurczakiem, warzywami i czerwonym pesto ale nie chcialo mi sie juz fotek robic.
1
@GeneralXavi Ja kupilem zonie piekne bratki do doniczki na zewnatrz i byla zachwycona, wszystko zalezy co Twoja zona lubi.
1
@Lionel_Messi10 Asysta palce lizac.
3
@escarabajo Do tego w wolnych chwilach agent Lewego, tak trzeba zyc.
0
Komentarz usunięty
31
@Emhyr Nietykalny
2
@PatrychoO Ciekawe, czy bylo cos robione na bakstejdżu.
0
@Colon Piekna ta bramka, taka absurdalna bo z przygotowania akcji nie wynikalo zeby cos moglo z tego byc
0
@Colon Crepo, CREPO!
2
@Khajio Fati bazował na bebzolu.