0

@Danny Gaucho Kurcze praktycznie nie kojarze nazwisk, to pewnie byly dosc stare dzieje, co?

1

@MysticCat Zgadzam sie, ale myslalem ze moze cos juz wiadomo, ze wyszedl jakis oficjalny komunikat ze strony klubu.

1

Czy wiadomo juz jaka byla przyczyna absencji Cancelo? Slyszalem, ze ponoc sprawy osobiste.

1

@Kengo hehehe dobre :)

1

Hop Aleks do budy

7

@AlexDark00 Boli? Ma boleć :) Piesek szczeka, Lewy jedzie dalej.

2

@Danny Gaucho Love i suazo jeszcze grają? wow!

0

@Colon Gratki, ja wczoraj grałem też po dłuższej przerwie i poza serwisem wszystko ładnie grało, nawet dwuręczny bh, który zawsze był moją piętą achillesową.

Fake ds lubię, czasem zagram jak widzę że przeciwnik w ciemno biegnie do przodu.

0

@Kubox Przede wszystkim dobra ziemia, dobrze przebrana i zwałowana przed wysiewem. Dobrze jest uzyc siewnika badz recznego, badz kolowego wtedy bardziej rownomiernie wysiejesz.

5

@July_6_BcN otoz to, jedynie wolniejszy ich wzrost.

0

@RoberDzik Brakuje mi felietonow od @Eoren i @challengera

0

@MesQueUnClub96 W ich przypadku na pewno.

0

@marcin62 To pisal wlasciciel firmy, czy jakis Dodi?

2

@macio_944 Swoja droga nie wiem czy bym ogarnal gre w GTA na konsoli, jednak na klawiaturze + myszce duzo latwiejsze mi sie to wydaje.

0

@tristan87 To juz nie ten Bayern co kiedys, a i Arsenal jest znacznie mocniejszy.

14

@tomcias10 Tylko nie odpalaj silnika.

0

@DawidekFCB Wolalbym odwrotna kolejnosc.

2

@Barcasub Wczorajsi kierowcy nie maja ponad 3%% w wydychanym

1

Losowanie ani nie najlatwiejsze, ani nie najtrudniejsze dla nas. Cieszy rewanz u nas. Przy dobrych wiatrach polfinal jest w zasiegu.

0

jaka pilke nozna polecacie tak do 130 PLN?

5

@TR3YWAY Moze sie tylko troche obudowa porysowala.

30

@NeroTFP1 Uwielbiam takie akcje, oby jak najczesciej naglasniac takie patologiczne zachowania pracodawcow to rynek pracy stanie sie lepszy.

2

1

@against_modern_football a ktoz to taki?

0

@TR3YWAY O co tu poszlo?

1

@Lionel_Messi10 Zaginionego w Akcji tez bardzo lubie!

0

@ranger3120 No i moja ulubiona seria Brudnego Harry'ego!

2

@Barcasub Chuck Norris

Makao i po makale.

15

@MesQueUnClub96 Z kulami uwazaj zebys sie nie udlawil.

5

@marcin62 Ostatnio z zona mielismy refleksje, ze sa szkoly rodzenia, ale nie ma czegos takiego jak szkoly wychowywania - wielu rodzicow mysli, ze zlobki/przedszkola, a w domu telefon i komputer zastapia wychowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?