5

@PatrykBarca Ferran-Lewus-Yamal

2

@Popitek12 Czy Ty nie jestes czasem meskim odpowiednikiem @AnnaMarianna ?

0

@TR3YWAY Czy to Kucharek i jego dziary z chinskimi bajkami?

4

@macio_944 Skandal i hanba. Jestem zbulwersowany, zdegustowany i zniesmaczony ta sytuacja.

2

@Tomasz_1983 Kurcze on ma dopiero 24 lata, myslalem ze starszy jest. Ciekawy transfer, o ile sie znow nie polamie.

3

@Arys Pewnie jedyne co zrobia to Cie wysmieja...

3

@MesQueUnClub96 John Isner

1

@FcPortoFan1999 Czyli woli Trumpa.

0

@Szklaner Niestety tacy sa ludzie i nic z tym nie zrobisz.

1

@Szklaner Ale oni sobie moga byc jacy chca, to ze deklaruja sie Katolikami to nie znaczy, ze zyja zgodnie z katolickimi wartosciami i czyjekolwiek oczekiwania raczej malo ich obchodza.

7

@MESSIah16 XXI wiek, a ludzie wciaz maja wyobrazenie o Katolikach jako swietych osobach o wrazliwosci platku rozy.

Gdyby tak bylo to nie byloby grzesznikow ;)

A tekst tej kobiety zenujacy.

11

@kanver_ Biologicznie pewnie 41

2

@TR3YWAY Śmiało

7

@LM10GOAT Potencjal jest, zobaczymy co z tego bedzie.

1

@Krzysztof1987 Czyli jego zona serio tak do niego mowi? Wspaniale musi miec zycie.

0

@Kinginiesta Dlatego mysle, ze to bylo ustawione.

0

@AmigoBlancos Na Audi Cup.

2

@shahman To musiala byc ustawka, nie wierze ze ktos w ten sposob moze sie odzywac przy dziecku.

2

@P33ck Nie interesuja mnie kraje trzeciego swiata, gdzie lamana jest konstytucja i ludzie sa nieszczesliwi.

2

@AmigoBlancos No trudno

5

@P33ck Moj kraj na pierwszym, wspanialy widok.

2

@Rewolucja123 Elegancko - u mnie dzisiaj byly kanapki z razowego chleba z jajkiem, szczypiorkiem, majonezem i keczupem.

2

@Popitek12 Ja tylko przed pijakiem.

0

@paweldunajecfcb Pianista Top, Brody Top, muzyka Top - koniecznie trzeba obejrzec.

1

@ranger3120 heheheh

35

@Pedri16Future Doskonale dobrany gość do nazwy kanału.

3

@MesQueUnClub_87 To ja po starciu akurat odlewam :)

3

@fcbarcafan19 Jest fajna mieszanka przypraw do tzatziki Kamisu, często sam używam.

3

@MesQueUnClub_87 Ja z kolei polecam do tzatziki użyć jogurtu greckiego, wtedy wychodzi fajna, gęsta konsystencja :) Smacznego!

11

@Rewolucja123 Pierwszy wazny krok jaki zrobiles to opublikowales ten post.

Tak jak wyzej Ci radzili najlepiej poszukac wsparcia u specjalisty. Dobrze by bylo jakbys byl w stanie znalezc choc jedna osobe, z ktora moglbys swobodnie pogadac na wszystkie tematy.

Trzymam kciuki zeby Ci sie udalo wyjsc na prosta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?